2

Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!

0

@Antimadridista_WR Co to za klaun?

1

@AllBundy Mój idol.

2

@HavertzKai On potrzebuje miejsca a w LL go nie dostanie. Tutaj autobus autobus pogania

0

@Medium Oj pograłbym se na pl gdyby nie to ze w cholere p2w jest

3

@Comentateiro DiscoYolo powini zdelegalizowac

0

@nioton A Casemiro to nie pamietasz?

11

@szkutnik91 Bo faulowac tez trzeba umiec xD

1

@gumaz Wiesz co to syndrom odstawienia? W podobny sposób konczy sie odstawienie leków bez konsultacji z lekarzem.

1

@gumaz Biore a co.

7

Uniwersum @Luciano99 >>Uniwersum Kononowicza xd

O taka LaBambe nic nie robiłem

4

@Luciano99 W morde jeża

2

@paweldunajecfcb Przyjdzie albo nie przyjdzie

1

@siuuu Film lepszy niz ksiazka w moim odczuciu

7

@Nazio87 Zwyrol. Boczek i Flaczki to rarytas

0

@Colon Gówno mnie to interesuje :/

5

Wódeczka boczek i zaraz w kime

0

@Esteban_ Oo tego nie znam xd

0

Dla fanów filmów typu Zombiebobry czy atak krwiożerczych donatów oraz Rekinada polecam Tsunami Zombie :]

12

@barcanawieki Brzmi jak podryw na @VegetaPolska

3

@GeneralXavi On i tak jest stary wiec wszystko mu jedno xd

3

De niro tanczacy w kiecce w Gwiezdnym pyle to jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w filmach xD


24

@abram3k A szedł w zaparte jak Czesiek? Jest różnica w byciu skazanym i przyznaniu sie do tego a tym ze udaje sie ze nie pamieta sie 711 połaczen z fryzjerem

0

@Kengo Czemu nie. Tolkien byłby czytany

0

@Gosciuu Zibi flop.

0

@Colon Czekam az dupnie yellowstone. Niestety chyba tego doswiadcze :/

W sumie taka smierc spoko. Szybka kremacja xd

0

A sankcje jakies czy cus?

2

@GeraltzKatalonii Co nie zmienia faktu ze Stano to hipokryta w wielu aspektach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?