Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!
0
@Antimadridista_WR Co to za klaun?
1
@AllBundy Mój idol.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zaskakujaca-decyzja-canal-mecz-ekstraklasy-na-zywo-na-youtube/204772-n
No i fajnie. Mecz Lecha na YT xd
2
@HavertzKai On potrzebuje miejsca a w LL go nie dostanie. Tutaj autobus autobus pogania
0
@Medium Oj pograłbym se na pl gdyby nie to ze w cholere p2w jest
3
@Comentateiro DiscoYolo powini zdelegalizowac
0
@nioton A Casemiro to nie pamietasz?
11
@szkutnik91 Bo faulowac tez trzeba umiec xD
1
@gumaz Wiesz co to syndrom odstawienia? W podobny sposób konczy sie odstawienie leków bez konsultacji z lekarzem.
1
@gumaz Biore a co.
7
Uniwersum @Luciano99 >>Uniwersum Kononowicza xd
O taka LaBambe nic nie robiłem
6
Dziwne nicki
@Wacław3Alwis
@THEUSZATYPL
@Cwelasek
@neymartopizda
@WielkiCoutinho
@dobrywujek69
@kutafon
@grubyprzegryw
@gdzie_jest_bus
@SzrederTrenuje
4
@Luciano99 W morde jeża
2
@paweldunajecfcb Przyjdzie albo nie przyjdzie
1
@siuuu Film lepszy niz ksiazka w moim odczuciu
7
@Nazio87 Zwyrol. Boczek i Flaczki to rarytas
0
@Colon Gówno mnie to interesuje :/
5
Wódeczka boczek i zaraz w kime
0
@Esteban_ Oo tego nie znam xd
0
Dla fanów filmów typu Zombiebobry czy atak krwiożerczych donatów oraz Rekinada polecam Tsunami Zombie :]
12
@barcanawieki Brzmi jak podryw na @VegetaPolska
3
@GeneralXavi On i tak jest stary wiec wszystko mu jedno xd
3
De niro tanczacy w kiecce w Gwiezdnym pyle to jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w filmach xD
24
@abram3k A szedł w zaparte jak Czesiek? Jest różnica w byciu skazanym i przyznaniu sie do tego a tym ze udaje sie ze nie pamieta sie 711 połaczen z fryzjerem
0
@Kengo Czemu nie. Tolkien byłby czytany
0
@Gosciuu Zibi flop.
0
@Colon Czekam az dupnie yellowstone. Niestety chyba tego doswiadcze :/
W sumie taka smierc spoko. Szybka kremacja xd
0
A sankcje jakies czy cus?
2
@GeraltzKatalonii Co nie zmienia faktu ze Stano to hipokryta w wielu aspektach