Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kengo Kiedys spiewał Chester Bennington a teraz jakies Oliwki i Maty i inne gówna tego typu
2
15 stycznia minał rok od najsilniejszej erupcji wulkanu w 21 wieku.
Erupcja Hunga Tonga miała 6 stopien w skali i było 10x silniejsza od erupcji Saint Helens.
Sama kolumna popiołu miała 58km a wybuch wygenerował kilumetrowe tsunami. Co ciekawe fala uderzenuowa okrążyla ziemie conajmniej 5x.
https://tiny.pl/wp2hk
4
@GuerillaAthletic Umarła po spadaniu
13
@GuerillaAthletic No i git spadła i rozwaliła se głupi ryj :]
0
Obejrzałem ptaki nocy i to jest arcydzieło xD
Serio zaden film Marvela nawet Thor nie dostarczył mi takiej rozrywki.
Margot juz zawsze bedzie mi sie kojarzyc z wariatka Harley Quinn.
Nie wiem czy 2x sobie nie odpalic
1
@Bocheno1 Tania siła robocza
0
@ranger3120 No bimbały to ma top :)
3
@ranger3120 Jemu to i reka odmówi :)
0
@BorzyKrzys Daddario owszem niżej ale urody jej odmówic nie można.
Znajde chwile to zobacze jeszcze ptaki nocy bo nie wyobrazam sobie teraz innej Harley Quinn.
0
A propo Margot długi czas nie rozumiałem jej fenomenu.
Az do czasu gdy obejrzałem 2 czesci Legionu samobójców i naprawde jako Harle Quinn zrobiła niesamowite wrażenie i szczerze chyba zrozumiałem co ludzie w niej widza. Ma w sobie cos hipnotyzujacego.
Podobnie miałem z Daddario tez po czasie doceniłem ja ;)
0
@BorzyKrzys Jako Harle quinn naprawde dobrze wygladała chyba przekonuje sie co do jej urody
5
@Emhyr Jak zwykle Tebas i swita dali dupy. Co to za amatorzy sa
1
@Fabik87 Na pw wyjasniłem. Nie chce bana dostac
0
@blaugrana94 Na cda nie ma juz chyba ale na innej stronie jest
0
@Chaoss Nie mam nic przeciwko
6
Dziwne nicki
@Mleko_Pedriego
@teacherakademicki
@zawistnygimbus
@dzdzibabakoksu
@molekpotworek
@KingForADaCuleForALifetime
@pogromca batonów
@SzkolaFify
@testowandal
@masonic6defoesky9xd
2
Czy naprawde nie ma w Hiszpani kogos kto by zdjał ze stanowiska tego imbecyla Tebasa? Serio czy Zarzadzanie ta liga jest tak ciezkie ze nikt nie chce tego stołka poza Tebasem który na wielu polach sabotuje LaLige?
1
W dniu dzisiejszym w kadrach odbędą się badania pracowników.
Badana będzie krew i kał.
Celem badań jest sprawdzenie czy pracownik ma pracę we krwi, czy w dupie
3
https://www.meczyki.pl/newsy/urban-puscil-brzydkiego-baka-kowalczyk-ostro-skrytykowal-kandydata-na-selekcjonera/204548-n
Kowal zezłomował Urbana xD
3
Juve to w tych wałach przebija chyba nawet ekipe Bartomeu xD i podobnie jak on zarzad podał sie do dymisji byle sie wymigac...
6
@Comentateiro Nie generalizuj. Nie lubie takiego wrzucania wszystkich do jednego wora a nie tylko polacy lubia kombinowac.
0
@Kgorecki2500 Nie stac nas niestety
0
@Kgorecki2500 No i? Dalej klasowy grajek
0
Jaja jajami ale teraz mogliby sie pokusic o Di Maryhe
0
@BorzyKrzys no to niezłe te twoje Juve... Wieksze wały jak za Bartomeu
1
Co jest? Calciopolli v2?
1
@Michu94 Mam DVD z dodatkami z kulis krecenia i polecam :)
1
@osa91 Prawda ale ja sie wychowałem na polskiej wersji i raczej zawsze tak bede ogladac
2
@osa91 Akurat polska wersja trzyma poziom w moim odczuciu.
0
@Kgorecki2500 40 min filmu wiecej w kazdek czesci.
W TV usuneli kilka dobrych scen m.in jak Nazgul w Minas Tirith rozwalił laske Gandalfa itp. Sceny Aragorna z Palantirem,Merrego i Pippina uwiezionych w drzewie.
Sceny picia piwa przez Eomera Legolasa i Gimliego czy leczenia Eowiny z czarnego dechu przez Aragorna