13

Piekna konsekwencja uznania nieprawidłowej bramki i wpływanie na wynik meczu...

7

City przekrecone. Niezły wałek

2

Aha to niezły gol xD

6

Bruno znowu z morda wyskakuje. Nie da sie lubic typa

1

@KlonaZepan On sie nigdy nie spłaci podobnie jak Nunez

0

Akanji dobry jest. Dobry transfer pepcia.

0

@KlonaZepan Gdyby babka miała wąsy...

1

Co tam narzekaliscie na city xD?

2

@KlonaZepan Dwubiegunowy jestes typie xD.

Nie nie wyglada lepiej od gry Barcelony

0

Taki Marciniak raz dwa pozbyłby sie betonu z PZPN.

Jestesmy tam gdzie jestesmy bo durnyn działaczom zalezy na swoich interesach a nie na dobru piłki w polsce. W PZPN powinna dawno nastapic zmiana pokoleniowa a co za tym idzie zmiana myslenia

0

@TheNekro94 Kusi by zrobic se maraton znowu

1

@Messibestplayerintheworld Lotr
Forrest Gump
Lot feniksa
Piaty element
Dogma

7

2

Co tam planujecie na obiadek? Ja sobie chyba spaghetti zrobie

35

@Nano22 Janusz biznesu

1

@Zoker Kwestia smaku. Kazdy lubi co innego ale np muli mnie po blacku/tigerze a red bul chce wyjsc druga strona.

Tylko 5 zł za 500ml to niezła cena

@Azi widzac małe szczyle pijace regularnie energole to tak ograniczenie wiekowe by sie przydało

0

@Medium Mi tylko Monsterki podchodza od reszty boli mnie łeb serio xd

0

Energetyki od 16 lat. Tak czy Nie?

Btw Monsterek arbuzowy top.

3

@aldewir Ale ogólnie temat sie ciagle przewija. Pedri miałby liczby gdyby nie te tuzy z Ataku

5

Pytacie czemu Pedri nie ma asyst? Zapytajcie kolegów z ataku.

Dzisiaj bardzo dobry mecz i duzo odwagi w grze a efekt? Znowu brak liczb xd. No rosnie drugi Iniesta

1

Song>>>>>Kessie

Jak można byc takim klocem i to bez krzty techniki...

3

Xavi ma szczescie bo niezle sabotował ten mecz

3

Der Boski forma mutant

0

@LewoSkrzydlowy11 Radze udac sie do okulisty

2

Niech ten Basket juz konczy kariere bo autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze jego gre ostatnimi czasy

0

@LewoSkrzydlowy11 Słaby bait

4

Sztuka jest zrobic kilka zmian z czego wieksza czesc z nich to jawny sabotaz

1

Miałem wypic 1 ale bez 2 piwa sie nie obejdzie

6

Inteligentny trener po 2 babolach Alonso przestałby mu ufac.

Xavi: Potrzymaj mi piwo.

Jak mozna to drewno wystawiac

1

Po sezonie bez wzgledu na wyniki trzeba postawic na trenera z topu.

Xavi nie uczy sie na błedach ba pn je powtarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?