Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Piekna konsekwencja uznania nieprawidłowej bramki i wpływanie na wynik meczu...
7
City przekrecone. Niezły wałek
2
Aha to niezły gol xD
6
Bruno znowu z morda wyskakuje. Nie da sie lubic typa
1
@KlonaZepan On sie nigdy nie spłaci podobnie jak Nunez
0
Akanji dobry jest. Dobry transfer pepcia.
0
@KlonaZepan Gdyby babka miała wąsy...
1
Co tam narzekaliscie na city xD?
2
@KlonaZepan Dwubiegunowy jestes typie xD.
Nie nie wyglada lepiej od gry Barcelony
0
Taki Marciniak raz dwa pozbyłby sie betonu z PZPN.
Jestesmy tam gdzie jestesmy bo durnyn działaczom zalezy na swoich interesach a nie na dobru piłki w polsce. W PZPN powinna dawno nastapic zmiana pokoleniowa a co za tym idzie zmiana myslenia
0
@TheNekro94 Kusi by zrobic se maraton znowu
1
@Messibestplayerintheworld Lotr
Forrest Gump
Lot feniksa
Piaty element
Dogma
7
@Mario96w @macio_944
2
Co tam planujecie na obiadek? Ja sobie chyba spaghetti zrobie
35
@Nano22 Janusz biznesu
1
@Zoker Kwestia smaku. Kazdy lubi co innego ale np muli mnie po blacku/tigerze a red bul chce wyjsc druga strona.
Tylko 5 zł za 500ml to niezła cena
@Azi widzac małe szczyle pijace regularnie energole to tak ograniczenie wiekowe by sie przydało
0
@Medium Mi tylko Monsterki podchodza od reszty boli mnie łeb serio xd
0
Energetyki od 16 lat. Tak czy Nie?
Btw Monsterek arbuzowy top.
3
@aldewir Ale ogólnie temat sie ciagle przewija. Pedri miałby liczby gdyby nie te tuzy z Ataku
5
Pytacie czemu Pedri nie ma asyst? Zapytajcie kolegów z ataku.
Dzisiaj bardzo dobry mecz i duzo odwagi w grze a efekt? Znowu brak liczb xd. No rosnie drugi Iniesta
1
Song>>>>>Kessie
Jak można byc takim klocem i to bez krzty techniki...
3
Xavi ma szczescie bo niezle sabotował ten mecz
3
Der Boski forma mutant
0
@LewoSkrzydlowy11 Radze udac sie do okulisty
2
Niech ten Basket juz konczy kariere bo autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze jego gre ostatnimi czasy
0
@LewoSkrzydlowy11 Słaby bait
4
Sztuka jest zrobic kilka zmian z czego wieksza czesc z nich to jawny sabotaz
1
Miałem wypic 1 ale bez 2 piwa sie nie obejdzie
6
Inteligentny trener po 2 babolach Alonso przestałby mu ufac.
Xavi: Potrzymaj mi piwo.
Jak mozna to drewno wystawiac
1
Po sezonie bez wzgledu na wyniki trzeba postawic na trenera z topu.
Xavi nie uczy sie na błedach ba pn je powtarza