11

@LewoSkrzydlowy11 Myslenie nie jest twoja mocna strona to ci wyjasnie.

Depay i tak odejdzie(za free)a wymieniajac go na Correa mamy goscia na którym zawsze mozna cos zarobic. Alemany w przeciwienstwie do ciebie uzywa mózgu

Poprawa sytuacji klubu to m.in zasługa Alemanego bezbeku

2

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

@El dominatore Kessi tez kawał bezmózga xd

0

Dobra kto oglada Correa i cos o nim powie. Ma sens ta wymiana?

1

Rudiger to niezły kloc. Strasznie ociężały typ i do tego z iq ziemniaka.

Niemiec przy Araujo czy nawet przy Militao wyglada mocno srednio

1

@Emhyr No byle nie taka miekka faje. Ogór ma chrupac i byc kwasny

0

Zjadłbym jakiegos ogóra

1

@barteq Nie. to był gosc co ma perma xD

3

Z perspektywy czasu warto wysmiac typa co uwazał ze Todibo>>>Araujo

5

Piekny widok. Brawo Xavi"Do grudnia".

0

@an_di Boli dupa?

1

Campeones Campeones!

1

Balde kolejna perełka :)

0

Hahaha Lewyyyyh 2-0

0

Co jak co my chociaz mamy Balde na boku a oni tragicznego Mendyego i staruszka Carvajala xd

0

@Emhyr Balde ma przed soba duze perspektywy i to on powinien grac.

0

Żelki top czy nie top?

1

@TheNekro94 Ta tez mnie łeb boli od tej matematyki czasowej xD.

Serio czytam to dokładnie i mi łeb paruje od tych obliczen xD

1

@Kgorecki2500 Gdybym miał kota to of course. Obie strony na tym korzystaja.

Nie ma nic lepszego od mruczenia kota. Kiedys miałem i było to niesamowicie odprezajace

0

Polacy nie wracajcie do domu :]

2

@MesQueUnClub96 Po co promujesz ten odpad ludzki

3

@TheNekro94 Kabelki!

3

I to kur ma byc uczciwa rywalizacja? Chelsea wydupia z 300 mln prawie nikogo nie sprzedajac a my nie możemy nikogo kupic bo mamy Tebasa u sterów LL.

Absurd goni absurd

10

Komentarz usunięty

0

@Gibbon_FCB Spokojnie MU jest do ogrania

6

@AbelKabel Kur Rashford absorbował uwage obroncy i bramkarza.

4

@AbelKabel Gówno a nie prawidłowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?