Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@LewoSkrzydlowy11 Myslenie nie jest twoja mocna strona to ci wyjasnie.
Depay i tak odejdzie(za free)a wymieniajac go na Correa mamy goscia na którym zawsze mozna cos zarobic. Alemany w przeciwienstwie do ciebie uzywa mózgu
Poprawa sytuacji klubu to m.in zasługa Alemanego bezbeku
2
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
1
@El dominatore Kessi tez kawał bezmózga xd
0
Dobra kto oglada Correa i cos o nim powie. Ma sens ta wymiana?
1
Rudiger to niezły kloc. Strasznie ociężały typ i do tego z iq ziemniaka.
Niemiec przy Araujo czy nawet przy Militao wyglada mocno srednio
1
@Emhyr No byle nie taka miekka faje. Ogór ma chrupac i byc kwasny
0
Zjadłbym jakiegos ogóra
1
@barteq Nie. to był gosc co ma perma xD
3
Z perspektywy czasu warto wysmiac typa co uwazał ze Todibo>>>Araujo
5
Piekny widok. Brawo Xavi"Do grudnia".
0
@an_di Boli dupa?
1
Campeones Campeones!
1
Balde kolejna perełka :)
0
Hahaha Lewyyyyh 2-0
0
Co jak co my chociaz mamy Balde na boku a oni tragicznego Mendyego i staruszka Carvajala xd
5
Dziwne nicki
@majonezowe pierogi
@legiatokura.tylkowisla
@niepijpiotrek
@upokorzonabarca
@Czarnymessi1997
@gownogowno
@Sextasy1991
@NieJestemFanemRealu
@SilnikODzastawy
@TeemoForFun
0
@Emhyr Balde ma przed soba duze perspektywy i to on powinien grac.
0
Żelki top czy nie top?
1
@TheNekro94 Ta tez mnie łeb boli od tej matematyki czasowej xD.
Serio czytam to dokładnie i mi łeb paruje od tych obliczen xD
1
@Kgorecki2500 Gdybym miał kota to of course. Obie strony na tym korzystaja.
Nie ma nic lepszego od mruczenia kota. Kiedys miałem i było to niesamowicie odprezajace
0
Polacy nie wracajcie do domu :]
2
@MesQueUnClub96 Po co promujesz ten odpad ludzki
3
@TheNekro94 Kabelki!
3
I to kur ma byc uczciwa rywalizacja? Chelsea wydupia z 300 mln prawie nikogo nie sprzedajac a my nie możemy nikogo kupic bo mamy Tebasa u sterów LL.
Absurd goni absurd
3
Dziwne nicki
@brudboy7
@Gruby Grubas
@Sucza_return
@PiesNaBaby
@Pierdaldo
@apocomijakisnick
@spiewamtanczepomarancze
@Sexylala
@PudelElBarca
@SHITvaldes
10
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB Spokojnie MU jest do ogrania
6
@AbelKabel Kur Rashford absorbował uwage obroncy i bramkarza.
4
@AbelKabel Gówno a nie prawidłowa