taka wielka ta wasza barca a nie mogla nic poradzic przez 90min, no w koncu wiadome jest INTER> wy qq.. i cos wam nie wyszlo szukanie karnego ; / no najbardziej mnie smieszy te ostrzeliwanie bramki przez 90 min bez skutku :) no ale kazdy czasem sie oszukuje ;] i te zachowanie valdka przykre, chlopak nie mogl patrzec jak MURINHO celebruje zwyciestwo ;/ peewnie potem puakał ; // i na koniec cala barca musiala sie popłakac i nie mogli pogodzic sie z wynikiem : / no ale gest wlaczenia zraszaczy na boisku, to tego sie nie spodziewałem ze inter odrazu bedzie mogl sie ochłodzić ;) szkoda ze nie umie barca przegrywac nie? ; / pozdrawiam jedno Sezonowcow...dla was w LM to KONIEC IMPREZY, dowiedzienia
taka wielka ta wasza barca a nie mogla nic poradzic przez 90min, no w koncu wiadome jest INTER> wy qq.. i cos wam nie wyszlo szukanie karnego ; / no najbardziej mnie smieszy te ostrzeliwanie bramki przez 90 min bez skutku :) no ale kazdy czasem sie oszukuje ;] i te zachowanie valdka przykre, chlopak nie mogl patrzec jak MURINHO celebruje zwyciestwo ;/ peewnie potem puakał ; // i na koniec cala barca musiala sie popłakac i nie mogli pogodzic sie z wynikiem : / no ale gest wlaczenia zraszaczy na boisku, to tego sie nie spodziewałem ze inter odrazu bedzie mogl sie ochłodzić ;) szkoda ze nie umie barca przegrywac nie? ; / pozdrawiam jedno Sezonowcow...dla was w LM to KONIEC IMPREZY, dowiedzienia
Komentarze
0
taka wielka ta wasza barca a nie mogla nic poradzic przez 90min, no w koncu wiadome jest INTER> wy qq.. i cos wam nie wyszlo szukanie karnego ; / no najbardziej mnie smieszy te ostrzeliwanie bramki przez 90 min bez skutku :) no ale kazdy czasem sie oszukuje ;] i te zachowanie valdka przykre, chlopak nie mogl patrzec jak MURINHO celebruje zwyciestwo ;/ peewnie potem puakał ; // i na koniec cala barca musiala sie popłakac i nie mogli pogodzic sie z wynikiem : / no ale gest wlaczenia zraszaczy na boisku, to tego sie nie spodziewałem ze inter odrazu bedzie mogl sie ochłodzić ;) szkoda ze nie umie barca przegrywac nie? ; / pozdrawiam jedno Sezonowcow...dla was w LM to KONIEC IMPREZY, dowiedzienia
0
taka wielka ta wasza barca a nie mogla nic poradzic przez 90min, no w koncu wiadome jest INTER> wy qq.. i cos wam nie wyszlo szukanie karnego ; / no najbardziej mnie smieszy te ostrzeliwanie bramki przez 90 min bez skutku :) no ale kazdy czasem sie oszukuje ;] i te zachowanie valdka przykre, chlopak nie mogl patrzec jak MURINHO celebruje zwyciestwo ;/ peewnie potem puakał ; // i na koniec cala barca musiala sie popłakac i nie mogli pogodzic sie z wynikiem : / no ale gest wlaczenia zraszaczy na boisku, to tego sie nie spodziewałem ze inter odrazu bedzie mogl sie ochłodzić ;) szkoda ze nie umie barca przegrywac nie? ; / pozdrawiam jedno Sezonowcow...dla was w LM to KONIEC IMPREZY, dowiedzienia