3

De niro tanczacy w kiecce w Gwiezdnym pyle to jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w filmach xD


24

@abram3k A szedł w zaparte jak Czesiek? Jest różnica w byciu skazanym i przyznaniu sie do tego a tym ze udaje sie ze nie pamieta sie 711 połaczen z fryzjerem

0

@Kengo Czemu nie. Tolkien byłby czytany

0

@Gosciuu Zibi flop.

0

@Colon Czekam az dupnie yellowstone. Niestety chyba tego doswiadcze :/

W sumie taka smierc spoko. Szybka kremacja xd

0

A sankcje jakies czy cus?

2

@GeraltzKatalonii Co nie zmienia faktu ze Stano to hipokryta w wielu aspektach

4

@Kondziubarca Chłop jest niesamowicie bezczelny

0

Lubicie toy story?

Jesli tak to horror Benny cie kocha to kompletne przeciwienstwo. Odjechany film :]

3

@Encore Mimo wszystko w Al Sadd tez swoje zrobił

3

@Encore Patrzac na te video tez mam takie wrazenie

0

@Encore Jest potencjał ale 100 baniek?

5

Trenerka juz zweryfikowała Pirlo,Inzaghiego,Lamparda,Gerrarda czy Solskjeara.

Na ich tle Xavi radzi sobie nie najgorzej chociaz tez jest nad czym pracowac.

57

Dobrze ze cie zwolnił

1

@Nazio87 I cyk blokujemy :]

0

@Nazio87 Dla fanów rodzynek,sernika z rodzynkami i hawajskiej jest oddzielne miejsce w piekle :]

1

Rodzynki flop czy top?

Flop. Koniec dyskusji.

1

@macio_944 Stojanow byłby grany :]

1

Herbatka z miodem i cytryna? Top.

25

@FCB24 Przeciez daje. Drybling nie zawsze jest podstawa. Zobacz jakie piły Rafa posyła

2

Mam nadzieje ze Santos odetnie sie od tego rakowiska zwiazanego z KS.

0

Może tak zle nie bedzie. Dam mu szanse :)

3

@Mario96w Szukałem tez dwapalcewnatalce ale nimo

0

@Kibic1998 Na wałbrzych

19

Ja pier... Znowu bedzie kabaret

1

Klaskacz i kadra polski brzmi jak plan by nie ogladac tego xD

2

@Encore ty to wiesz jak poddymic po 24 :]

0

@BartqRKO Czuje sie opluty fest.

15

@Peciak Chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Z całym szacunkiem ale guzik wiesz o próbach samobójczych.

Lecze sie od paru lat na depresje i miałem próbe samobójcza o nie była to prosba o akceptacje tylko chciałem autentycznie żeby moja katorga sie zakonczyła. Zawsze byłem wyrzutkiem,gbebiono mnie psychicznie i w pewnym momencie zycia nie widziałem innej drogi by sobie pomóc.

Tak nie żyłem w czasach kiedy ludziom w polsce było ciężko ale czy to moja wina? Depresja to podstepna choroba nie mniej grozna od nowotworów itp schorzen.

Mamy pokolenie słabych powiadasz? A czyja to wina? Ludzie sa różni a dzisiejsze czasy stoja pod znakiem braku empati.

Jestes redaktorem ale tutaj cos ci sie odkleiło mocno. Czuje się urażony ale nie ty pierwszy wypowiadasz sie w ten sposób i nie ostatni zapewne.

Zawsze miałem problemy z nawiazywaniem relacji,jestem wycofanym introwertykiem i tutejsze forum pozwala chociaz w małym stopniu nawiazac jakas relacje z innymi ludzmi np @macio_944 @TheNekro94 @arasz1819 @AssisMoreira etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?