Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.filmweb.pl/film/Sypiaj%C4%85c+z+innymi-2015-697710
Bardzo spoko komedia i taki @VegetaPolska moze by sie nauczył czegos
0
@Encore Pisze Fanboy Bruno :/
1
@macio_944 @Survier to szału dostanie jak Xavi ugra jeszcze lige i pk w tym sezonie xd
0
Parejo to drewno okrutne. Idzcie z nim do tartaku a nie do Barcelony
3
Dziwne nicki
@PANBOCZEK
@PanBan4N
@wielkimadafaka
@DziekiBozeZaMessiego
@turasoguras69
@viska del fARCA
@NaPohybel_islam
@CZARNOBYLSPOKO
@theOneAndOnlyKing
@Ajzenbisla123456789
3
https://www.filmweb.pl/film/G%C3%B3wniany+horror-2003-234453
To dopiero gówno he he :]
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jesli ma to pomóc z Carrasco to wchodze w to
8
Jesli Carrasco przyjdzie latem kosztem Depaya to nadal swietny interes. Yannick nie wykorzystuje 50% swoich mozliwosci w Kotletiko.
Chciałbym go na LS bo w przeciwienstwie do Ferrana umie dryblowac.
3
Reakcje kotów na gre Stray to jedna z lepszych rzeczy na poprawe nastroju xD
@Kgorecki2500 @macio_944
0
@Rust_Cohle Nie ma za co
1
Siódmy to najgorsza persona jaka pojawiła sie w swiecie według Bundych.
Trzeba sie przemeczyc 18 odcinków z nim :/
4
Dziwne nicki
@Uważajziomfcb
@superwinko
@Dlaczego? pep?
@ssij
@alkocholiks
@alepasztet
@Niemamkolan1033
@Szanowny Pan Prezes
@CiotyBarca
@Pacan
10
@HERORICH2 Wy żydy z metropolitano wstydu nie macie za grosz
2
@taris Żadna strata dla nich
1
@MrShakira I znowu barca ma byc wydymana? Llorente to przereklamowany grajek
5
Dziwne nicki
@kononowicz1991
@DeskaRembolaAnka1
@RudaBestia
@SeDeS
@słonepaluszki
@Tampon666
@DR Haj-si-wo
@suczalezba
@Staryzgred
@Wymyslilemtosobie
3
@paweldunajecfcb Nie. Ani nas ani innych członków Nato. Wykorzystaja konflikt jak w afganistanie by wykrwawic onuce
3
Carrasco Lewy Dembele
Pedri De jong Gavi
Balde Christensen Araujo Kounde
Ter Stegen
Na papierze bardzo solidna ekipa.
8
Dziwne nicki
@babcia kazia
@ChipsyKolaGramywLOLA
@zlodzieje_tozsamosci
@SREAL MADRYT
@spamujemy
@MadafakinGuy
@WRZUCnaLUZ69
@reksiomorderca
@Depaykoks
@WaldusWspanialy
1
@DawidekFCB A no to dzban faktycznie xD
0
@tadzik447 Jaja ze stali xD
6
@Roobo A po naszemu?
3
@Bocheno1 A wszystko by sie udało gdyby nie wscibski @Bocheno1
5
@MesQueUnClub96 To jeszcze gorzej xD
0
No kto by sie spodziewał ze @VegetaPolska to @troll
3
cwiakała nagrał filmik po klasyku
6
@Deeespacito Chyba Juvenilu bo do powaznej piłki to sie on nie nadaje
19
Xavi ma swoje wady ale przykład Artety powinien wszystkich czegos nauczyc. Trener potrzebuje czasu i zaufania a zapominamy ze generał to nadal uczy sie tego fachu.
Musimy byc cierpliwy bo widac co chce Xavi wpoic piłkarzom.Mam nadzieje tez ze odbuduje Ferrana i Raphinhe bo o reszte jestem wzglednie spokojny.
I tak pije tu m.in do @Survier itp gałganów
2
@takisobiektos Na sniadanie to se moze zjadac conchite wursta a nie Gaviego
63
Tak btw widzieliscie jak w pewnym momencie gralismy w dziada jak na treningu z białymi? Aż sie czasy Pepa przypomniały xD