1

https://www.filmweb.pl/film/Sypiaj%C4%85c+z+innymi-2015-697710

Bardzo spoko komedia i taki @VegetaPolska moze by sie nauczył czegos

0

@Encore Pisze Fanboy Bruno :/

1

@macio_944 @Survier to szału dostanie jak Xavi ugra jeszcze lige i pk w tym sezonie xd

0

Parejo to drewno okrutne. Idzcie z nim do tartaku a nie do Barcelony

3

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jesli ma to pomóc z Carrasco to wchodze w to

8

Jesli Carrasco przyjdzie latem kosztem Depaya to nadal swietny interes. Yannick nie wykorzystuje 50% swoich mozliwosci w Kotletiko.

Chciałbym go na LS bo w przeciwienstwie do Ferrana umie dryblowac.

3

Reakcje kotów na gre Stray to jedna z lepszych rzeczy na poprawe nastroju xD

@Kgorecki2500 @macio_944

0

@Rust_Cohle Nie ma za co

1

Siódmy to najgorsza persona jaka pojawiła sie w swiecie według Bundych.

Trzeba sie przemeczyc 18 odcinków z nim :/

10

@HERORICH2 Wy żydy z metropolitano wstydu nie macie za grosz

2

@taris Żadna strata dla nich

1

@MrShakira I znowu barca ma byc wydymana? Llorente to przereklamowany grajek

3

@paweldunajecfcb Nie. Ani nas ani innych członków Nato. Wykorzystaja konflikt jak w afganistanie by wykrwawic onuce

3

Carrasco Lewy Dembele
Pedri De jong Gavi
Balde Christensen Araujo Kounde
Ter Stegen

Na papierze bardzo solidna ekipa.

1

@DawidekFCB A no to dzban faktycznie xD

0

@tadzik447 Jaja ze stali xD

6

@Roobo A po naszemu?

3

@Bocheno1 A wszystko by sie udało gdyby nie wscibski @Bocheno1

5

@MesQueUnClub96 To jeszcze gorzej xD

0

No kto by sie spodziewał ze @VegetaPolska to @troll

3



cwiakała nagrał filmik po klasyku

6

@Deeespacito Chyba Juvenilu bo do powaznej piłki to sie on nie nadaje

19

Xavi ma swoje wady ale przykład Artety powinien wszystkich czegos nauczyc. Trener potrzebuje czasu i zaufania a zapominamy ze generał to nadal uczy sie tego fachu.

Musimy byc cierpliwy bo widac co chce Xavi wpoic piłkarzom.Mam nadzieje tez ze odbuduje Ferrana i Raphinhe bo o reszte jestem wzglednie spokojny.

I tak pije tu m.in do @Survier itp gałganów

2

@takisobiektos Na sniadanie to se moze zjadac conchite wursta a nie Gaviego

63

Tak btw widzieliscie jak w pewnym momencie gralismy w dziada jak na treningu z białymi? Aż sie czasy Pepa przypomniały xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?