Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Rl9k1nG Za przeproszeniem uj mu w 4 litery. Oby przegrał wybory z kretesem
1
https://www.filmweb.pl/film/Wilko%C5%82ak%3A+Bestia+w%C5%9Br%C3%B3d+nas-2012-661375
Całkiem niezły film. Nie warto sugerowac sie ocena. Mi sie go zaskakujaco dobrze ogladało
0
Szkoda tylko Milika w tym Juve. Serio dobry sezon rozgrywa a grac musi z takimi oszołomami..
5
@kiper09 To jestes głupi jak but
1
Kazdy ostatnio mecz z Getafe to katusze dla oczu
1
@PawkoFCB Quick sell now
0
@Comentateiro No bez przesady. Nawet pep miałby problem.z takim autokarem
6
Sedzia tez slepy. Fauluja notorycznie a 1 kartke pokazał i to po protestach piłkarzy.
Damian Suarez tez powinien zostac ukarany jak nie za faul to za aktorstwo
5
Gardze takimi piłkarskimi troglodytami jak Damian Suarez.
2
Rafa asysta fajno
0
Samobój Ter Stegena w 5 min...
1
@arsenallondyn0 Tez w ciemno daje zielonego
0
@Matrixfcb Na co nam ta szklanka?
0
Lubi ktos filmy z typowa młucka?
Polecan sobie obejrzec Pan wypadek obie czesci :)
6
@arsenallondyn0 Widze Monice daje zielonego
1
@HighestInTheRoom Tez.
@koksik2700 ten mi wyglada na wampira :]
1
@koksik2700 Kołek w serce i akysz z dziodem.
2
Dla fanów lotra
Godzinny materiał z usunietych scen z trylogii lub sa tam sceny zawarte w edycji rozszerzonej.
0
@Emhyr Na pewno lepiej tam zagra od Rafy
2
@KlonaZepan Nie kur na
niby.
1
Dembele Fati Raphinha
Tak to wygladac powinno. Dembele moze zagrac na LS dobrze co pokazał a Rapha bedzie na swojej nominalnej pozycji.
A przynajmniej ja tak to widze
0
@Emhyr Busi zagrał dobrze ostatnio. Ten Roberto tylko uwiera
0
@tristan87 Dobry składzik
1
@Mario96w Ja to pijam góra 2. Jedna z rana i druga koło 16
0
Ile kaw pijecie dziennie i sypana czy rozpuszczalna?
1
@Encore Nie pozwalam.
0
Panowie galowie juz niebawem wraca niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju Ekstraklapa gdzie na boisku piłkarze cisna se po matkach!
1
@Khajio 2 wtopy a zapowiadali sie niezle xd
1
Ale to ryje banie xD. Siostra tego słucha a mi juz to w głowie siedzi...