Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kotletiko jest równie irytujace co Real. Zawsze gdy sie na nich liczy to daja dupy z Realem.
Mentalne przegrywy to sa jak chodzi o derby.
Serio czy tylko kur Barcelona potrafi grac z Realem?
0
@barcelonaLM Brak kartki cebuli i w konsekwencji gol na 1-1.
Symulki Viniego i ostra gra.
6
@Faro Zezłomowany zostałes i to fest.
0
To co znowu Barca Bilbao w finale? Dawno nie było :/
0
@mrlogic90 Prawda boli?
3
@tbas 2 przy pomocy sedziów warto dodac
14
@AmigoBlancos Najłatwiej zapomniec o sedziowaniu co?
Potem płacz ze Vini pajac jest brutalnie traktowany
0
Komentarz usunięty
1
@poskus Ogladasz kur mecz ze durne pytania zadajesz?
2
"Błędy sędziego zawsze będą się zdarzały. I przestańmy szukać jakichś teorii spiskowych, bo to jest dziecinne."
Przypadkiem te wały zawsze sa na korzysc Realu. Ciekawe.
Trzeba o tym głosno mówic. Real jest pchany przez sedziów na kazdyn kroku
4
Zabawne jak sie ciesza Madryciaki a zapominaja ze nie powinni grac w 11 od dawna.
Równi i równiejsi.
5
Oczywiscie Cebuli dac juz czerwa nie mógł.
Od takie typowo madrycki win sie szykuje
5
@Kengo I oni maja czelnosc pisac ze sedziowie nam sprzyjaja xD
Wały na ich korzysc to materiał na film komediowy
1
Pier sprzedawczyk z gwizdkiem
0
To jest niepojete. Zamiast grac w 10 brame strzelili..
Ha tfu
0
@Encore Zeby mu sie biegac chciało to byłby kozakiem
0
@arasz1819 To leniwa klucha jest :/
0
Ciekawe czy sedzia opier kiełbachy białym jak siorka przydupasa bomby..
0
Sedzia jak zwykle pomaga jak moze Realowi
5
Przeciez ten placek to wiekszy symulant niz Neymar i Sterling
0
https://www.meczyki.pl/newsy/to-wlasnie-dlatego-guardiola-chcial-cie-sprzedac-argentynska-legenda-odgryzla-sie-ibrahimoviciowi/204908-n
Fajna riposta Kuna w strone Ibry.
Zabawne ze Ibra chce kogos moralizowac kiedy sam zasadził kopa bodajze Materazziemu o innych ekscesach nie wspomne. Piłkarz wybitny ale bucowaty.
0
@Michu94 Dzieki UEFA czy tam FIFA xd
0
Ten Tebas to jest niedorozwiniety. Ile jeszcze mamy schodzic z wynagrodzen?
Ja pier ten imbecyl nie widzi do czego te jego zasady prowadza? Benkaminek PL wydał wiecej niz 1/2 zespołów LaLigi razem wzietych...
Przeciez to jest działanie na szkode piłki hiszpanskiej...
Czy tak trudno klubom dogadac sie i zaczac walke z tym szkodnikiem?
5
Dziwne nicki
@WRZUCnaLUZ69
@MoherowyBeret86
@Klusek&misiek
@PiesNaBaby
@Kowalm2
@JesusChristuson
@Messismiecbrudas
@waszababka
@antyPinokio
@stupidkid
3
@mekston FFP Tebasa zrujnuje ta lige
1
@Encore Ta Wisła tez tak myslała czy Schalke xd
0
Ale Monchi zmajstrował ekipe Sevilli xd
1
@Encore Beda jaja jak spadna xD
0
Co tam Bono odwalił?
1
@Emhyr Niby tak ale do udanego transferu bym go jednak nie zaliczył