4

Suma podstawy równa sie kwadratowi obu ramion.

5

Dobry mecz do rotacji. Byle Eric i Alonso nic nie odwalili

1

@Jakchcesz Skad ten wniosek ? Fajnie skaczo

2

@Faro Nic złego nie powiedział. Rodrygo moze byc a nie ze bedzie. Wiecej z niego pozytku ostatnio niz z Vjr

22

Potwór nie potwór byle miał otwór

To jest dewiza Vegety

0

@barcelonaLM Ale oglada sie fajnie pomijajac jej poziom xd

3

Komentarz usunięty

5

Maja strzelczyk top.

0

Za 40 min bedzie mozna poczuc zapach drewna ;)

10

@Kgorecki2500 A jaki sens robic oddzielnie? Lepiej zrobic ogólne mistrzostwa ameryki.

Po pierwsze wiecej meczy. Po 2 nie bedzie tak jednostajnie. Ile mozna te same mecze ogladac

3

Zawaliste info. Chetnie obejrze

2

@Sensible Juz myslałem ze to multipla xD

0

O 18 podwieczorek Miedz vs Radomiak

O 20 na YT Lech ze Stala

Wreszcie wraca ekstraklapa :)

7

Jak kur niby ma klub zejsc z płac o 200 mln jak z tych najdroższych w utrzymaniu został De jong Busi i ew Alba?

Przeciez to jest kompromitacja LaLigi.

I kolejny raz najlepiej wyjdzie na tym Real.

@Redakcja potrzebny na gwałt artykuł co i jak i co klub chce z tym zrobic

5

@szkutnik91 Tebas jest chory na głowe z tymi limitami ffp

1

@QQL5 Stopery kup

8

@Pawel13sz Obecnie bez dyskusji zreszta Christensen tez.

0

@NeKenI Pewnie głodni byli

0

@NeKenI Nie znalazłem nigdzie potwierdzenia wiec to jest domysł.

3

Jak ktos lubi dobre karastrofiki to polecam:
Superwulkan scenariusz katastrofy.

Jest to cos w rodzaju symulacji erupcji VEI 8 Yellowstone. Bardzo dobry o ile nie najlepszy film o tematyce wulkanów.

1

@NeKenI Powierzchnia Olympus jest ogromna ale chyba ustepuje Masywowi Tamu z ziemi :)

6

Ciekawostka

Z tego co wiem najwyzsza góra w układzie słonecznym jest wulkan tarczowy Olympus Mons na Marsie.

Wulkan ten ma 21 km wysokosci a ostatnia prawdopodobna erupcja miała miejsce miedzy 100 a 200 mln lat temu.

Co ciekawe to nie jedyny wulkan na tej planecie a jest ich conajmniej 12.

6

@takisobiektos Przeciez to bezmozgie yeti.

On ma siano we łbie

0

Erasmus top czy nie top.

@VegetaPolska może to ratunek dla ciebie. Co prawda dziewczyny uzywane ale zawszs cus.

3

@Emhyr Fb to wyjatkowo rakowe stodowisko

0

@VbamboeB A z Villarealem to co było? Tez stronniczy sedzia.

3

@AmigoBlancos Tej bramki jak i na 1-1 nie powinno byc bo cebula powinien zejsc do szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?