Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Suma podstawy równa sie kwadratowi obu ramion.
5
Dobry mecz do rotacji. Byle Eric i Alonso nic nie odwalili
1
@Jakchcesz Skad ten wniosek ? Fajnie skaczo
1
Dziwne nicki
@NaJaworaGo
@RealKrule
@Hulk and Yetti
@wstyd kataloni
@SzafaToJa
@KranczipsDH
@NieJakisBachor
@LewyLewyAnkaraLewy
@Ankarobidobrze
@SuperKacman
2
@Faro Nic złego nie powiedział. Rodrygo moze byc a nie ze bedzie. Wiecej z niego pozytku ostatnio niz z Vjr
5
https://www.meczyki.pl/newsy/na-youtubie-swietny-na-boisku-nie-dojezdza-transferowa-katastrofa-man-united-100-milionow-to-przeklenstwo/204999-n
Swietne podsumowanie Antonego @Encore. Sancho v2
22
Potwór nie potwór byle miał otwór
To jest dewiza Vegety
0
@barcelonaLM Ale oglada sie fajnie pomijajac jej poziom xd
3
Komentarz usunięty
5
Maja strzelczyk top.
0
Za 40 min bedzie mozna poczuc zapach drewna ;)
10
@Kgorecki2500 A jaki sens robic oddzielnie? Lepiej zrobic ogólne mistrzostwa ameryki.
Po pierwsze wiecej meczy. Po 2 nie bedzie tak jednostajnie. Ile mozna te same mecze ogladac
3
Zawaliste info. Chetnie obejrze
2
@Sensible Juz myslałem ze to multipla xD
0
O 18 podwieczorek Miedz vs Radomiak
O 20 na YT Lech ze Stala
Wreszcie wraca ekstraklapa :)
7
Jak kur niby ma klub zejsc z płac o 200 mln jak z tych najdroższych w utrzymaniu został De jong Busi i ew Alba?
Przeciez to jest kompromitacja LaLigi.
I kolejny raz najlepiej wyjdzie na tym Real.
@Redakcja potrzebny na gwałt artykuł co i jak i co klub chce z tym zrobic
5
@szkutnik91 Tebas jest chory na głowe z tymi limitami ffp
3
Dziwne nicki
@stupid.lancer
@UFOludek
@PejaSlumsAttack
@odanatylkobarcelonie
@czarnykrasnal
@Sexylala
@WhatdaFack
@jak braca nie może to sędzia pomoże
@LubieznyPawel
@barcelonatohuje
1
@QQL5 Stopery kup
8
@Pawel13sz Obecnie bez dyskusji zreszta Christensen tez.
0
@NeKenI Pewnie głodni byli
0
@NeKenI Nie znalazłem nigdzie potwierdzenia wiec to jest domysł.
3
Jak ktos lubi dobre karastrofiki to polecam:
Superwulkan scenariusz katastrofy.
Jest to cos w rodzaju symulacji erupcji VEI 8 Yellowstone. Bardzo dobry o ile nie najlepszy film o tematyce wulkanów.
1
@NeKenI Powierzchnia Olympus jest ogromna ale chyba ustepuje Masywowi Tamu z ziemi :)
6
Ciekawostka
Z tego co wiem najwyzsza góra w układzie słonecznym jest wulkan tarczowy Olympus Mons na Marsie.
Wulkan ten ma 21 km wysokosci a ostatnia prawdopodobna erupcja miała miejsce miedzy 100 a 200 mln lat temu.
Co ciekawe to nie jedyny wulkan na tej planecie a jest ich conajmniej 12.
6
@takisobiektos Przeciez to bezmozgie yeti.
On ma siano we łbie
0
Erasmus top czy nie top.
@VegetaPolska może to ratunek dla ciebie. Co prawda dziewczyny uzywane ale zawszs cus.
3
@Emhyr Fb to wyjatkowo rakowe stodowisko
0
@VbamboeB A z Villarealem to co było? Tez stronniczy sedzia.
3
@AmigoBlancos Tej bramki jak i na 1-1 nie powinno byc bo cebula powinien zejsc do szatni.