Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Swoja droga niezły upadek Sevilli. Autobus godny Getafe Bordalasa.
A zawsze ceniłem ich za otwarta gre.
0
@tristan87 Co to jest xD
7
Nie irytuje mnie sama gra a decyzyjnosc i niechlujstwo w kluczowych momentach.
Jesli to wyeliminujemy to powinnismy cos wcisnac
1
@Krzysztof1987 Snajper powinien w dzisiejszej piłce oferowac cos wiecej niz czychanie na piłke w polu karnym
0
@Roobo No jak nie dostrzegasz jak Lewy wpływa na rozgrywanie w porównaniu do Erlinga to idz do specjalisty.
Erling to lis pola karnego w stylu Inzaghiego. Takie 9 teraz to rzadkosc i trenerzy wola mobilne 9 które tez biora gre na siebie.
Lewy potrafi wykreowac gola lub sytuacje. Haaland ma z tym problem
1
@Cule1234 Ale teraz chociaz tydzien przerwy bedzie
1
@Pawel13sz Bez dyskusji. Ale nie o Luisito tutaj mowa
0
Niestety Haaland to strasznie jednowymiarowy snajper.
Jako 9 robi kosmiczne liczby ale gdy musi wziac na siebie gre i pomoc druzynie to znika. Pod tym wzgledem RL9 bije Norwega na głowe.
Haaland zyje z podan ale sam w kreacji za duzo nie daje co znaczaco go ogranicza.
8
Gdzie czerwo dla żuniora? Ile ten pajac bedzie machał łapami i sie turlał?
3
Musimy dzis wygrac. 8 pkt to zacna zaliczka
0
@El dominatore Panie zostaw pan to gówno. Chciałbym zapomniec ze ta abominacja istnieje
0
@HighestInTheRoom Żeby tak Raków dupy dawał w europie :)
Akurat Lech umiejetnie łaczy gre w europie z eklapa ale strasznie szwankuje skutecznosc bo potracili mase punktów przez to
0
Nic tak nie frustruje jak nieskutecznosc klubów którym kibicuje.
Lech 2 mecze 2 remisy gdzie mieli tyle sytuacje ze powinni oba mecze wysoko wygrac.
Barca mimo ze wygrywa to skutecznosc tez bywa frustrujaca..
3
Chłop ma demencje
4
Mingueza to fenomen. Zawsze cos odwali. Nie czaje jak jeden piłkarz moze robic tyle wylewów rodem z fify xD
1
Mingueza top xD
2
Betis to w obrone nie umi :(
0
Wtf czemu Zwolinski nie wyleciał :0
Przeciez za ten faul to czerwo powinno byc
0
Bydło z zabrza rzuca sniezkami w Kuciaka...
0
@Rust_Cohle A nie Darwin?
0
W przerwie w zabrzu puscili Boulevard of broken dreams Green Day.
Szanuje w opór :)
0
Mozna sie smiac z poziomu eklapy ale na brak emocji nie mozna narzekac.
Bardziej mi podchodzi niz taka Ligue 1.
0
@Kamilos84 Kiedys trzeba grac zwłaszcza po mundialu w srodku sezonu
6
Sedzia po 29min przerwał mecz bo zasypało murawe w zabrzu xD
1
Alez Nunez to placek.
0
@Gibbon_FCB James cos tam dał Realowi
1
Gakpo Nunez czuc aromat drewna :]
0
Ale patologia ten Liverpool xD
Klopp out?
1
City znowu w grze. Moze zabraknac doswiadczenia Arsenalowi.
Predzej czy pozniej kazdy nauczy sie z nimi grac. Szkoda bo jestem fanem Artety. Chciałbym go kiedys w Barcelonie
0
@Encore Dla mnie walenie sie po mordach sportem nie jest ale okej co kto lubi. O gustach sie nie dyskutuje