19

Swoja droga niezły upadek Sevilli. Autobus godny Getafe Bordalasa.

A zawsze ceniłem ich za otwarta gre.

0

@tristan87 Co to jest xD

7

Nie irytuje mnie sama gra a decyzyjnosc i niechlujstwo w kluczowych momentach.

Jesli to wyeliminujemy to powinnismy cos wcisnac

1

@Krzysztof1987 Snajper powinien w dzisiejszej piłce oferowac cos wiecej niz czychanie na piłke w polu karnym

0

@Roobo No jak nie dostrzegasz jak Lewy wpływa na rozgrywanie w porównaniu do Erlinga to idz do specjalisty.

Erling to lis pola karnego w stylu Inzaghiego. Takie 9 teraz to rzadkosc i trenerzy wola mobilne 9 które tez biora gre na siebie.

Lewy potrafi wykreowac gola lub sytuacje. Haaland ma z tym problem

1

@Cule1234 Ale teraz chociaz tydzien przerwy bedzie

1

@Pawel13sz Bez dyskusji. Ale nie o Luisito tutaj mowa

0

Niestety Haaland to strasznie jednowymiarowy snajper.

Jako 9 robi kosmiczne liczby ale gdy musi wziac na siebie gre i pomoc druzynie to znika. Pod tym wzgledem RL9 bije Norwega na głowe.

Haaland zyje z podan ale sam w kreacji za duzo nie daje co znaczaco go ogranicza.

8

Gdzie czerwo dla żuniora? Ile ten pajac bedzie machał łapami i sie turlał?

3

Musimy dzis wygrac. 8 pkt to zacna zaliczka

0

@El dominatore Panie zostaw pan to gówno. Chciałbym zapomniec ze ta abominacja istnieje

0

@HighestInTheRoom Żeby tak Raków dupy dawał w europie :)

Akurat Lech umiejetnie łaczy gre w europie z eklapa ale strasznie szwankuje skutecznosc bo potracili mase punktów przez to

0

Nic tak nie frustruje jak nieskutecznosc klubów którym kibicuje.

Lech 2 mecze 2 remisy gdzie mieli tyle sytuacje ze powinni oba mecze wysoko wygrac.

Barca mimo ze wygrywa to skutecznosc tez bywa frustrujaca..

3

Chłop ma demencje

4

Mingueza to fenomen. Zawsze cos odwali. Nie czaje jak jeden piłkarz moze robic tyle wylewów rodem z fify xD

1

Mingueza top xD

2

Betis to w obrone nie umi :(

0

Wtf czemu Zwolinski nie wyleciał :0

Przeciez za ten faul to czerwo powinno byc

0

Bydło z zabrza rzuca sniezkami w Kuciaka...

0

@Rust_Cohle A nie Darwin?

0

W przerwie w zabrzu puscili Boulevard of broken dreams Green Day.

Szanuje w opór :)

0

Mozna sie smiac z poziomu eklapy ale na brak emocji nie mozna narzekac.

Bardziej mi podchodzi niz taka Ligue 1.

0

@Kamilos84 Kiedys trzeba grac zwłaszcza po mundialu w srodku sezonu

6

Sedzia po 29min przerwał mecz bo zasypało murawe w zabrzu xD

1

Alez Nunez to placek.

0

@Gibbon_FCB James cos tam dał Realowi

1

Gakpo Nunez czuc aromat drewna :]

0

Ale patologia ten Liverpool xD

Klopp out?

1

City znowu w grze. Moze zabraknac doswiadczenia Arsenalowi.

Predzej czy pozniej kazdy nauczy sie z nimi grac. Szkoda bo jestem fanem Artety. Chciałbym go kiedys w Barcelonie

0

@Encore Dla mnie walenie sie po mordach sportem nie jest ale okej co kto lubi. O gustach sie nie dyskutuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?