2

@wasacz Psychiatryk xd

18

@Faro czy ty kur skonczysz z tym Fattym? Chłop jest wrakiem piłkarza i nawet Gavi na LS daje wiecej niz on

3

@WiernyKibicToJa Kolejny nieudacznik z gwizdkiem

0

@trolownik Sedzia to jełop wiec jakie dobre?

28

@bartas97 Dziwne ze pisze to kibic Realu

6

Ogólnie mecz dobry ale trzeba ich dobic zeby nerwówki nie było

2

@abram3k Bezbek

0

Przynajmniej sie wykartkował

2



Denzel to umiał w gole :)

11

@Faro Szkoda ze ty powazny nie jestes.

0

Teemo>>Wszystkie inne championy

0

Savic to boiskowy przygłup?

Tak lub Tak.

5

Moim zdaniem wygramy,zremisujemy lub przegramy

0

Co tam gotujecie?

Ja dzis spaghetti se zrobie :]

6

Co ty sobie myślisz, cwaniaczku, że z piątego przykazania możesz sobie zrobić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?!

Piekny tekst :)

12

@Luciano99 O takie uniwersum nic nie robiłem

1

Kapitan teemo do dyspozycji!

Jezu ale to jest cudna postac do trollowania i wkurw wszystkich łacznie z sojusznikami xD

0

@HighestInTheRoom No nie lubie ich a szczegolnie Papszuna

0

@draxidox Zgadzam sie z memem xD

0

@Encore Nie ma miejsca dla niego. Sprzedac i zapomniec

0

@Atencjuszek Ah shit. Znowu Afera Xboxowa?

1

@Emhyr No i fajnie. Lepszy niz Gakpo i Memez

4

@Comentateiro TeamKucharek

1

2

@require Ta pierwsza kozak. Kupiłbym

0

Co jak co ale taki Murawski za Krychowiaka w kadrze by siadł :)

Po cichu licze ze Santos da mu szanse bo bardzo niedoceniany piłkarz a ma wszystko to czego Krychowiakowi obecnie brakuje

2

@Pawel13sz Dziurawy

0

I prosze Lech 3 miejsce i gra dalej w europie. Można? Można.

0

@mkord Mecz meczowi nie równy ale zgadzam sie. Lech zle broni w tym meczu

0

@mkord Tak jak Lech z miedzia a jest jak jest.

@FcPortoFan1999 No na Bodo Milic Dagerstal na bank

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?