Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wasacz Psychiatryk xd
18
@Faro czy ty kur skonczysz z tym Fattym? Chłop jest wrakiem piłkarza i nawet Gavi na LS daje wiecej niz on
3
@WiernyKibicToJa Kolejny nieudacznik z gwizdkiem
0
@trolownik Sedzia to jełop wiec jakie dobre?
28
@bartas97 Dziwne ze pisze to kibic Realu
6
Ogólnie mecz dobry ale trzeba ich dobic zeby nerwówki nie było
2
@abram3k Bezbek
0
Przynajmniej sie wykartkował
2
Denzel to umiał w gole :)
11
@Faro Szkoda ze ty powazny nie jestes.
0
Teemo>>Wszystkie inne championy
0
Savic to boiskowy przygłup?
Tak lub Tak.
5
Moim zdaniem wygramy,zremisujemy lub przegramy
0
Co tam gotujecie?
Ja dzis spaghetti se zrobie :]
6
Co ty sobie myślisz, cwaniaczku, że z piątego przykazania możesz sobie zrobić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?!
Piekny tekst :)
12
@Luciano99 O takie uniwersum nic nie robiłem
1
Kapitan teemo do dyspozycji!
Jezu ale to jest cudna postac do trollowania i wkurw wszystkich łacznie z sojusznikami xD
0
@HighestInTheRoom No nie lubie ich a szczegolnie Papszuna
0
@draxidox Zgadzam sie z memem xD
0
@Encore Nie ma miejsca dla niego. Sprzedac i zapomniec
0
@Atencjuszek Ah shit. Znowu Afera Xboxowa?
1
@Emhyr No i fajnie. Lepszy niz Gakpo i Memez
4
@Comentateiro TeamKucharek
1
@SteuerFreiMoney To.
2
@require Ta pierwsza kozak. Kupiłbym
0
Co jak co ale taki Murawski za Krychowiaka w kadrze by siadł :)
Po cichu licze ze Santos da mu szanse bo bardzo niedoceniany piłkarz a ma wszystko to czego Krychowiakowi obecnie brakuje
2
@Pawel13sz Dziurawy
0
I prosze Lech 3 miejsce i gra dalej w europie. Można? Można.
0
@mkord Mecz meczowi nie równy ale zgadzam sie. Lech zle broni w tym meczu
0
@mkord Tak jak Lech z miedzia a jest jak jest.
@FcPortoFan1999 No na Bodo Milic Dagerstal na bank