2

@barcelonaLM Dorzuc Bayern i masz wombo combo.

Takiego to do choroszczy z miejsca xd

12

@tomek8756 Wyrazy współczucia dla rodziny tego odklejenca

2

@Rust_Cohle +1 byku xd

Sam bym napisał cos kasliwego ale nie chce znoeu bana xd

1

Haha Lech okradziony z gola. Sam Marciniak nie miał pewnosci czy była reka Ishaka

Na filmikach widac ze to powinna byc bramka...

0

@Azi To nie jest przypadek. Moze puig v2?

0

Jak słaby na treningach musi byc Torre by Denzel wolał Alarcona?

10

Gavi tym swoim poruszaniem sprawia ze usmiech z japy nie schodzi. Fenomenalny chłopak

2

@Faro nadal bedziesz bronic Ansu? Tragiczny wystep.

Swietny Ferran btw

5

Ter stegen strzeli gola w 99 min fikołkiem.

0

@Redakcja @Moderacja

Mam problem z powiadomieniem pw. Pare miechow temu dostałem wiadomosc ale konto to zostało chyba usuniete a mimo to nadal mam powiadomienie o tej wiadomosci.

Da sie to jakos wyłaczyc?

0

@denzelbarca nie przecholuj z rotacjami.

7

@marcin62 Ciekawe czy idiota wie jaki miałoby wpływ na ekosystem podniesiona temperatura o 2 stopnie


Juz teraz problem jest z ocieplaniem sie oceanów i szybszym topnieniem lodowców co równa sie z podniesieniem poziomu wody.

Globalne ocieplenie to rak który powoli bo powoli ale bedzie nas wykanczało chyba ze cos sie zmieni

10

@marcin62 Niby madry a głupi

0

@tristan87 To niezle... @mkord to niby jest reka xD?

0

@tristan87 Jakis widziałem Moze masz lepszy to chetnie obejrze.

0

Dobra emocje opadły.

Faktycznie ta reka Ishaka była do odgwizdania. Tylko czemu bardziej ewidentna puscili Benzynie?

4

@Survier Akurat Balde to on rozwinał. Pedri tez gra lepiej pod jego wodza. Araujo tez znacznie sie rozwinał

Nie wiem po co ten sarkazm

0

@Faro Tak by było najlepiej w tym momencie.

0

@Emhyr Jej jestem w goracych!

0

@Faro I znowu kłamstwo. To ze nie gra po 90 min nie znaczy ze nie rozegrał 30 meczy.

Fati grał w ok 60 meczach dla Barcy.

0

@Faro Dalej nie odniosłes sie do ww statystyk.

Ansu nie wróci do grania jakie prezentował przed urazami. Jesli kogos sprzedac to jego. Na nim chociaz mozna zarobic

0

@P33ck Horry Piotter

0

Komentarz usunięty

0

@JimMorrisonFCB Przyznaje ze sam troche go do tego sprowokowałem.

Ale ten post ma na celu pokazanie przepasci miedzy Robertem a Ansu.

0

@Faro Nie szukam zaczepki tylko próbuje ci udowodnic ze Fati gra tragicznie i do Lewego podjazdu nie ma i to sa kur fakty.

0

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi Lewy jest pod forma zgadza sie ale to nadal 2x lepszy piłkarz od Fatiego w obecnej dyspozycji.

0

@Faro Ty serio nie widzisz ze to co napisał to IRONIA? Ja pierdziele xDDD

Serio trace wiare w ludzkosc jak ciebie czytam

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?