9

Wiecej niech kupuja piłkarzy do ataku.

Sredniaki LL maja lepsza pomoc niz Liverpool.

3

@revolution33 To ironia. Nie mozna byc tak głupim

4

@Rust_Cohle Ignoruj on i po sprawie wiec to ty bedziesz meczyc bułe xD

1

@IronSanHybrid Bez Pedriego i Gaviego? Raczej nie ugramy. Byle bez blamazu

1

A w sumie wywalone w to. Sa lepsi i pewnie zmierzaja po triumf w LM.

Gratuluje dla tych co normalniejszych kibiców Realu i pozdrawiam zoo z kafejki :)


Licze tylko ze Barca ugra ta lige w tym sezonie.

2

@El Madridista. Bede rzigoł

4

Spokojnie ten mecz mozna by na pornhubie ogladac

0

@mekston Na szczescie terminarz nam sprzyja mimo kontuzji no i w LL mniej ogórków typu Liverpool

1

Poza Bayernem i ew Napoli Real nie ma rywala za bardzo w tej LM

1

@Rust_Cohle Tylko ze to juz 3 oklep. My mielismy 2 he he

29

@Rust_Cohle Fajny ten Liverpool. Taki uposledzony

0

To co wyprawia Live z nimi to wieksze frajerstwo niz to co my z nimi zrobilismy serio.

0

@Rust_Cohle idz w cholere z tym liverpoolem.

Lice to taki sam frajer jak my. Tylko my chociaz z Realem grac potrafimy

1

Klopp to tez za bystry nie jest. Majac taka obrone grac na wymiane ciosów to proszenie sie o kłopory.

Przy 2-0 zamiast spokojnie klepac to dali sie zdominowac.

0

Ciekawy jestem ile jeszcze razy podobny scenariusz bedziemy ogladac. To az niewiarygodne jak rywale sa obsrani grajac na nich.

0

Nie no piłkarze the reds sa niereformowalni. Ciagle daja sie łapac na kontry.

2

Kazdy poza Barca zamiast dobic real to czeka na uj wie co i potem sie tak konczy.

Liverpool wniosków nie wyciaga

1

Nie no tylko Barca chyba umie grac z nimi. Liverpool jak zwykle z realem obsrany po pachy

0

Nienawidze liverpolu. Nigdy na nich liczyc nie mozna

0

Ale po mordzie real dostaje xD

2

@Rust_Cohle Jeszcze z 2 gole i przez miesiac nie pisne o nim złego słowa xd

2

@Firestone Najsmieszniejsze jest to ze to wcale nie jest nierealne xd

0

Nunez marnuje sete w 99 minucie po czym leci kontra i po wale sedziego Benzena marnuje karnego ale głowa dobija żurek.

0

@JimMorrisonFCB Zgadza sie. Zagadka z podtekstem xd

0

#zagadka
Co to jest: na zewnątrz jest owłosiony, a w środku miękki, kończy się na literę: “s”:

2

@Deltta Brawo :)

0

#zagadka

Jak zwraca się oprawca do skazanego pod szubienicą?

0

@Gaz Bo był przy scianie :]

0

#zagadki

Kilka osób miało za zadanie przeskoczyć ołówek, który leżał na podłodze. Nikt nie zdołał tego zrobić. Dlaczego?

1

@jakub1906 Co sie po mierdzie spodziewac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?