Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Apropo Orłowski to jest taki niedeorozwój na majku ze musiałem wyciszyc.
4
Po sezonie żegnamy Erica. Kazdy go przepycha. Jakim cudem on jest stoperem?
1
Alba i Busi patologia straszna
Jak mozna byc taka faja miekka jak Eric?
Znowu sabotaz Xaviego. Zaczyna byc to niepokojace
0
@Derean Nie. Połowy meczu Lecha nie zobacze :(
0
Co mi sie powaliło ze mecz o 21...
0
Czas na zemste. Kolejorz po 3 pkt i na koniec dnia Barca wygrywa i weekend udany
0
Hahaha kowalczyk co zrobił przy karnym. 2x dotknał piłke przy strzale i gol anulowany xD
14
Dejta transfery mam horom Chelsea
4
@Rust_Cohle Lubie placki
26
@Cule1234 Szkoda ze pajac tego nie gadał jak nam wiatr wiał w oczy.
Nie da sie tego typa lubic. Stoch w Prime nie zważał na warunki tylko wszystkich przeskakiwał o pare metrow
5
@lionelmessigoat No i jest szansa jeszcze na awans do 1/4
0
TurboDymoMan to była reklama a nie teraz jakies shity robia.
Albu sru :)
0
@escarabajo Nie ma nigdzie w polsce transmitowaych meczy mls?
4
https://i.ytimg.com/vi/brnE2SuxtOc/mqdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCMACELQB8quKqQMa8AEB-AH-CYAC0AWKAgwIABABGHIgXShFMA8=&rs=AOn4CLCRDzQg1UYpPBJN6zK0PAdbXK5S_Q
W morde jaki cudny kitek :o
1
@Colon No to jest uciazliwe jak sie lac chce bo jak nie polece to nie zasne
0
Tez tak macie ze w nocy pijecie wiecej niz za dnia? I bynajmniej nie chodzi o alkohol
1
@Firestone Spal te bude w pizdziet
9
@martin3131 Od Dona to wara.
1
@arsenallondyn0 Uwielbiam Chrisa. Obok Reynoldsa i Wahlberga to mój ulubiony aktor
5
@Kaamilos87 W koncu graja sredniaki to czego oczekujesz
2
Pare zdjec erupcji Hunga Tonga Hunga hapai.
Siła: VEI-6 10x silniejsza erupcja niz Saint Helens czy Sommy-Wezuwiusz z 79 ad
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-zfh0h9aimGyIrDnWALMKM_ow-pGGKecv7g&usqp=CAU
https://media.cnn.com/api/v1/images/stellar/prod/220115112929-05-tonga-volcano-0114.jpg?q=h_900,w_1600,x_0,y_0
https://volcanodiscovery.de/uploads/pics/hunga1.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAlAJkFm2SDjt_Kuz1V_bLB-wURWaHopjSLQ&usqp=CAU
2
@AssisMoreira Nie lubie Lima. Spadek moze w koncu go wypedzi z bogu ducha winnego klubu
0
@escarabajo E lipa. Kiedys były na polsat sport
0
@escarabajo Jest gdzie transmisja?
0
Sociedad ja was kur prosze. Spuscie Valencie do kibla..
2
@Firestone Mysle ze sam Xavi chyba by sie podał so dymisji
3
@MesQueUnClub96 A to akurat prawda xD
0
@barcelonaLM Nie no mamy juz sporo od szkółki oni tez musieli w koncu kogos trafic.
Mamy jeszcze Lamina w odwodzie
0
@Bartek1817 Kto by sie spodziewał
1
@Messibestplayerintheworld Oj cos przegapiłem