1

Dobra a teraz cos dla koneserów.

Kim była dziewczyna z dziewiątych wrót?

Diabeł/Anioł/Nierządnica Babilonska?

Ten film mozna różnie interpretowac.

0

Witam po detoksie od piłki. Moze ktos poza wynikien skrócic jak zagralismy?

Btw dziewiate wrota z Deepem to arcydzieło

0

@ParlesCuyol5 Barca ze mnie alkusa zrobiła :(

5

Chamy wykupili mi Perłe Export. No to wlatuje mocna.

Zdrówko

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz i inni :)

1

@Xwowrak Ucieczka w kosmos stary ale jary serial sci fi :)

3

@partymaker Nie zagra bo złapał z Almeria

0

@Kidd Toxic to mało powiedziane. Mam ochote powyklinac cały klub za to co sie wyprawia

1

@Kidd Trzeba ino w bieszczady wyjechac.

A tak serio to przyda mi sie detoks od piłki bo zaraz mnie kur wezmie.

Moze tak z tydzien bez piłki dobrze by zrobił.

0

Na Real bez:
Lewego
Pedriego
Dembele

Na Valencie bez
Rafy
Gaviego
Pedriego
Dembele
Lewego

Na Bilbao bez
Lewy
Dembele
Pedri

Kur mac to jest szczyt wszystkiego W 1 tydzien mozna sezon przewalic.

Szczerze? Dosc mam tego cyrku wokół klubu. Nie dosc ze Xavi nie pomaga a szkodzi to jeszcze w 2 juz kluczowym momencie zostajeny praktycznie bez ataku.

Ktos mi powie co oni kur robia w tym klubie ze mamy co chwile szpital? O co tu chodzi? Moze faktycznie ten klub jest przeklety i potrzeba egzorcysty?

0

Szykuje sie piekna katastrofa. Wcale sie nie zdziwie jak stracimy nie tylko pk przez te kontuzje ale i zaliczke w lidze.


Kur mac czy w tym klubie nie moze byc chwile spokoju?

1

@Senstin Ta? Zobacz Real. Tez czesto bez rotacji np Vini i urazów brak.

4

Oczywiscie 2 kluczowy moment i mamy drugi raz szpital.

Fajnie nam wiatr w oczy wieje. Pomijajac ostatnio słaba gre to ilosc pecha to jakis zart jest

0

https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-06907.jpg

Ojos del Solado. Najwyzszy wulkan na ziemi(Chyba ze bierzemy pod uwage wysokosc od podstawy to wtedy Mauna Kea 10km)

Lezy on na granicy Argentyny i Chile i ma wysokosc prawie 6900m wysokosci

0

Małpkie se walne.

Zdrowie LaBamby.

0

Jest tu znachor jakis?

Uderzyłem sie w nocy o grzejnik reka i strasznie mnie napieprza. Jakis sposob by nieco złagodzic ten ból?

0

@barcelonaLM Sytuacja kadrowa na Valencie i Bilbao to dramat. Z tej przewagi moze nic nie zostax

0

@macio_944 Mamy Valencie bez Rafy Gaviego Dembele i Pedriego. Potem jest Bilbao.

Kto ma za ofensywe odpowiadac?

5

@Kuba_1 Tak i zatrudniłbym kogos zewnatrz

0

Kiedy wraca Pedri i Osama?

0

@barcelonaLM Gavi Rafa zawieszeni. Dembele Pedri kontuzja.

Jak my cudem wygramy z Bilbao i Valencia to bedzie cud

0

Xavi to tez za mordy nie potrafi trzymac piłkarzy


Rafa Gavi zawieszeni. Dembele i Pedri raczej na nie zagraja.

Takie to zarzadzanie kadra. Jestem w stanie uwierzyc ze Xavi to przegra

2

Bilbao i Valencia w lidze. My bez Dembele Gaviego i Pedriego :)

Brawo Denzel.

1

Odpuszcze chyba ogladanie piłki. Za duzo frustracji ostatnio

1

Niczego nie nauczył Xaviego pierwszy mecz z MU. Po co rozbija cos co dobrze funkcjonowało?

Te jego rotacje to kompromitacja jest i pokazuje duze braki u Xaviego.

4

Zastanawiam sie czy w ogole sens jest po sezonie trzynac Xaviego.

Europa go zweryfikowała a teraz w 3 meczach taka maniane odwala ze sie to w pale nie miesci.

Jego rotacje i zmiany to jakas kompromitacja. Uwazam ze to sa juniorskie błedy naszego trenera przez które zespół cierpi.

Czenu zamiast Alby nie gra duzo lepszy Balde? Czemu przy kontuzjach Torre i Alarcon sa zlewani?

Jestem wkur ostro na naszego Denzela

0

Xavi to umie w zarzadzanie kadra...

0

Z Mu Xavi rozbija Back

Z Almeria wystawia 2 niezbyt szybkich stoperów na szybkiego rywala.

Przeciez to nawet trenerzy z Rambli by nie wykombinowali.

Amatorka straszna a najgorsze jest to ze w ogóle w grze naszych nie ma schematów.

0

To juz wyzszy poziom jest. Te błedy Xaviego moga nas drogo kosztowac.

Dlaczego on co takiego odpier...

0

Xavi ja pier kolejny mecz nam zawala.

Co mu na mózg siada ostatnio..

0

Nie no ale ostatnie decyzje trenera to dramat. Zawalił pierwszy mecz z MU a teraz wystawił 3/4 piłkarzy w obronie pamietajacych eurowpierdziele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?