Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra a teraz cos dla koneserów.
Kim była dziewczyna z dziewiątych wrót?
Diabeł/Anioł/Nierządnica Babilonska?
Ten film mozna różnie interpretowac.
0
Witam po detoksie od piłki. Moze ktos poza wynikien skrócic jak zagralismy?
Btw dziewiate wrota z Deepem to arcydzieło
0
@ParlesCuyol5 Barca ze mnie alkusa zrobiła :(
5
Chamy wykupili mi Perłe Export. No to wlatuje mocna.
Zdrówko
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz i inni :)
1
@Xwowrak Ucieczka w kosmos stary ale jary serial sci fi :)
3
@partymaker Nie zagra bo złapał z Almeria
0
@Kidd Toxic to mało powiedziane. Mam ochote powyklinac cały klub za to co sie wyprawia
1
@Kidd Trzeba ino w bieszczady wyjechac.
A tak serio to przyda mi sie detoks od piłki bo zaraz mnie kur wezmie.
Moze tak z tydzien bez piłki dobrze by zrobił.
0
Na Real bez:
Lewego
Pedriego
Dembele
Na Valencie bez
Rafy
Gaviego
Pedriego
Dembele
Lewego
Na Bilbao bez
Lewy
Dembele
Pedri
Kur mac to jest szczyt wszystkiego W 1 tydzien mozna sezon przewalic.
Szczerze? Dosc mam tego cyrku wokół klubu. Nie dosc ze Xavi nie pomaga a szkodzi to jeszcze w 2 juz kluczowym momencie zostajeny praktycznie bez ataku.
Ktos mi powie co oni kur robia w tym klubie ze mamy co chwile szpital? O co tu chodzi? Moze faktycznie ten klub jest przeklety i potrzeba egzorcysty?
0
Szykuje sie piekna katastrofa. Wcale sie nie zdziwie jak stracimy nie tylko pk przez te kontuzje ale i zaliczke w lidze.
Kur mac czy w tym klubie nie moze byc chwile spokoju?
1
@Senstin Ta? Zobacz Real. Tez czesto bez rotacji np Vini i urazów brak.
4
Oczywiscie 2 kluczowy moment i mamy drugi raz szpital.
Fajnie nam wiatr w oczy wieje. Pomijajac ostatnio słaba gre to ilosc pecha to jakis zart jest
0
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-06907.jpg
Ojos del Solado. Najwyzszy wulkan na ziemi(Chyba ze bierzemy pod uwage wysokosc od podstawy to wtedy Mauna Kea 10km)
Lezy on na granicy Argentyny i Chile i ma wysokosc prawie 6900m wysokosci
0
Małpkie se walne.
Zdrowie LaBamby.
0
Jest tu znachor jakis?
Uderzyłem sie w nocy o grzejnik reka i strasznie mnie napieprza. Jakis sposob by nieco złagodzic ten ból?
0
@barcelonaLM Sytuacja kadrowa na Valencie i Bilbao to dramat. Z tej przewagi moze nic nie zostax
0
@macio_944 Mamy Valencie bez Rafy Gaviego Dembele i Pedriego. Potem jest Bilbao.
Kto ma za ofensywe odpowiadac?
5
@Kuba_1 Tak i zatrudniłbym kogos zewnatrz
0
Kiedy wraca Pedri i Osama?
0
@barcelonaLM Gavi Rafa zawieszeni. Dembele Pedri kontuzja.
Jak my cudem wygramy z Bilbao i Valencia to bedzie cud
0
Xavi to tez za mordy nie potrafi trzymac piłkarzy
Rafa Gavi zawieszeni. Dembele i Pedri raczej na nie zagraja.
Takie to zarzadzanie kadra. Jestem w stanie uwierzyc ze Xavi to przegra
2
Bilbao i Valencia w lidze. My bez Dembele Gaviego i Pedriego :)
Brawo Denzel.
1
Odpuszcze chyba ogladanie piłki. Za duzo frustracji ostatnio
1
Niczego nie nauczył Xaviego pierwszy mecz z MU. Po co rozbija cos co dobrze funkcjonowało?
Te jego rotacje to kompromitacja jest i pokazuje duze braki u Xaviego.
4
Zastanawiam sie czy w ogole sens jest po sezonie trzynac Xaviego.
Europa go zweryfikowała a teraz w 3 meczach taka maniane odwala ze sie to w pale nie miesci.
Jego rotacje i zmiany to jakas kompromitacja. Uwazam ze to sa juniorskie błedy naszego trenera przez które zespół cierpi.
Czenu zamiast Alby nie gra duzo lepszy Balde? Czemu przy kontuzjach Torre i Alarcon sa zlewani?
Jestem wkur ostro na naszego Denzela
0
Xavi to umie w zarzadzanie kadra...
0
Z Mu Xavi rozbija Back
Z Almeria wystawia 2 niezbyt szybkich stoperów na szybkiego rywala.
Przeciez to nawet trenerzy z Rambli by nie wykombinowali.
Amatorka straszna a najgorsze jest to ze w ogóle w grze naszych nie ma schematów.
0
To juz wyzszy poziom jest. Te błedy Xaviego moga nas drogo kosztowac.
Dlaczego on co takiego odpier...
0
Xavi ja pier kolejny mecz nam zawala.
Co mu na mózg siada ostatnio..
0
Nie no ale ostatnie decyzje trenera to dramat. Zawalił pierwszy mecz z MU a teraz wystawił 3/4 piłkarzy w obronie pamietajacych eurowpierdziele.