Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nietypowe rekordy guinnesa
Donald Gorske zjadł w całym swoim zyciu 30000 big maców.
Dmitri Panciera z Włoch zmiescił 121 gałek lodów w 1 wafelku.
Simon Elmore wsadził sobie do ust 400 słomek i trzymał je przez 10 sec bez pomocy rak
Neil Harbisson jako 1 osoba na ziemi wszczepiła sobie antene do czaszki.
Najdłuższy pocałunek trwał 58h 35min i 58 sec. Rekord nalezy do pary z Tajlandii.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/skandal-z-udzialem-gwiazdy-borussii-ma-byc-o-kilka-lat-starszy-niz-sadzono-bedzie-z-tego-niezly-dym/207517-n
Przeciez to widac gołym okiem ze licznik krecony xD
19
Nazywam się Frans pijo kiedyś ojciec pijo potem samo pijo choć ostatnio już nawet nie pijo.
Piekny tekst xD
2
@Deviler Pieluchy
26
@Death_voice Czego oczekujesz po Fujarku?
0
@tristan87 Akurat nie mam pod reka :/
0
@Rust_Cohle Zgadzam sie
0
Kiełbaska z musztarda czy kepuczem?
3
@tristan87
Obejrzyj materiał z TVNu i poczytaj jak łagodził kary dla ksiezy.
2
@tristan87 Polemizowałbym :]
5
No i cyk dokładnie o tej dacie i godzinie urodziłem sie w 96 :)
21
@bartas97 Nie no szanujmy sie
3
@Kgorecki2500 W tym problem. Mało ludzi ma swiadomosc co JP II i nastepcy oraz poprzednicy ukrywali przed swiatem.
6
@tristan87 Akurat kwestie JP II powinno sie nagłasniac bo goscia beatyfikowano majac tyle za uszami.
@Kgorecki2500 serio chcesz bronic Jana Pawła serio?
4
@Kondziubarca Swoisty ewenement. Kiedys ogarniety typ a dzis powinien byc pacjentem w choroszczy
4
Ciekawostka
Kot gacek ma przytłaczajaco pozytywne opinie w google maps i figuruje jako atrakcja turystyczna szczecina xD
2
Czas se chyba odswiezyc serie Straszny film
3
@AdiKingu96 Raczej infantylna
0
@Messiah10 Na klasyk powinien aczkolwiek moga nie chciec ryzykowac
1
@Oskarenks Co ty pierd...
Lewy na Bilbao Pedri i Osama na klasyk
3
Oo no prosze prosze a jednak sytuacja nie była tak klarowna jakby mogło sie wydawac.
Sedzia spokojnie sie wybroni.
1
@tomek8756 Wszystkiego nawzajem!
4
@tomek8756 Widze ten sam dzien i rocznik :]
0
@Emhyr Te 8 to jakas abstrakcja jest
7
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2023/03/qmHB5UXUDnU0lCfP.jpg
No cóż xD
4
https://pobierak.jeja.pl/images/c/3/1/914944_jak-on-ma-teraz-spadac-na-4-lapy.jpg?1677758300
Co tu sie stało xD?
1
@Dironixu Wiocha.pl
0
@Burixon Nie szkoda.
1
@MesQueUnClub_87 No i fajnie jakby wypuszczali
0
@Medium Motor to dziady