Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Orbita dupy-srodowa noc
Co za piekna piosenka xD
0
@Zawsze_Wierny Skad ten pomysł xD?
3
@Kidd La Casa Negreira
8
@paweldunajecfcb W koncu prawde powiedział xD
12
@Pawel13sz Mem nie piłkarz
0
10.13 i jeszcze zaden trup z szafy Barcy nie wypadł szok :)
7
@Kondziubarca Przeciez to kretyn jak ich mało xD
3
@Emhyr Zaorany xD
2
@Peciak A i tak wygrywamy xD
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02HgPVdajJBy4K9Yo3aTqFfFPt1cpDbgqF8rvUnt3JaSxudtxMUhq3NkFDd5MqN7vpl&id=100068166137865
Oo luju ale gol Rabona :0
3
Ale sie kafejka zesrała xD
1
@arasz1819 Gra bez farta uja warta xD
1
@wasacz Skandal! Barca liderem! XaviOut!
0
@FcBarcelonaFanMSN Biedny chłop xD
0
Czemu gola nima xD?
0
Sympatyczny Brazol znowu napoczyna rywala ;)
0
Za taki stan murawy jak w kielcach i gliwicach dawałbym walkowera.
Przeciez na tym grac sie nie da
1
@pauletaa Lech Piast :)
0
@Katalończyk 99 Tak :)
3
Nietypowe rekordy guinessa
Pewien Amerykanin za pomoca zjawiska ssania przymocował do swojej głowy 10 pustych puszek po piwie i utrzymał je przez 10 sekund.
Pewien irlandczyk pobił rekord w utrzymaniu na odwrocie dłoni jajek. Utrzymał on 18 sztuk.
Pewna kobieta pracujaca na codzien w cyrku przeszła w szpilkach po linie 194m.
Pewien jegomosc wszamał w 33.15 sekundy az 10 papryczek Carolina Reaper.
1
@MesQueUnClub96 Dramat to synonim ciebie kurła
1
11 Marca w Indonezji doszło do silnej erupcji wulkanu Merapi
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZTVt0-uhwjoxHzUu_SfMsPyOUkzexgtPlT5jiy3s51inW7Kvq2Tx9YmRabyar8qnTsT1fr6iik1C6muTRjDaFvaHec8CojczKKWW5xhrjiufI7exLEbMsQ3G00N5hQobY6BfnqnshJlMEXRUhiUhfpmr_cvC2t2Y-OFZizX4KgMUCFV1fHZvlTAJk7Q/w400-h225/Merapi%20M.%20Itsnaini.jpg
Po zboczu wulkanu zszedł spływ piroklastyczny a w wioskach nieopodal doszło do paniki. Poki co bez ofiar smiertelnych.
2
@NeKenI Ło cie panocku xD
5
Kabanosy? Top..
0
@tristan87 Niby tak. Ale do Kielc mam jakis sentyment. Jagi nie znosze mimo podobnych barw
0
@tristan87 Za Majonez kielecki mogliby zostac
1
@KrwawiaceoczyVEB To juz lepiej Abde zostawic. Młodszy i moze byc lepszy od Yannicka. 50 mln i mozna rozmawiac
0
Miedz Jagielonia Górnik
Moim zdaniem te trio spadnie z ligi.
1
@Sysia11 To akurat była głupota reszty. Było do przewidzenia ze jak nie bedzie Barcy i Realu to nic z tego nie bedzie
7
@GdefnyMU To oznacza koniec SL czyli to co chce UEFA. W takim wypadku jeszcze mniej prawdopodobne ze ktos cos zrobi Barcelonie. Sportowo raczej na pewno nic nam nie grozi