Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Khajio Hed to akurat ma wybitne poczucie humoru xd
1
Patrzac na tego Jordana to nic dziwnego ze TVgry upada.
Fajnie ze stara ekipa tworzy na osobnym kanale bo łysego sie nie dało ogladac. W 90% jego materiały skipowałem o jego "poczuciu humoru" nie wspomne bo to żenada była.
0
@wasacz Lubie takie :)
0
Ogladał ktos iZombie?
Warto odpalic z braku laku?
2
@takisobiektos O pogodzie xD
0
@ranger3120 Dymy :)
2
No i po dyskusji. W sumie dobrze bo patrzac na chłodno to niepotrzebne to było z mojej strony.
0
@RafiVeB W sumie faktycznie moje nadawały sie do usuniecia :)
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
1
https://www.filmweb.pl/film/Fear%2C+Inc.-2016-763122
Fajny horrorek.
1
@barcanawieki A to gangsta ciekawe czy ma juz swojego chłopaka :]
3
@partymaker W dupiu
12
Oddawac godzine Złodzieje!
2
@NeKenI A ja tam lubie jak pizga xd
4
Dawac juz ten cholerny letni czas. Byle do zimowego :]
0
@NeKenI Brawo Jankesi :)
0
@mekston Zrobili by nam gang bang.
1
Gdzie naszym do Maroko. Tam kazdy ma technike na topowym poziomie i prezentuja kulture piłkarska o której my mozemy tylko pomarzyc.
U nas w kadrze mamy moze z 2 3 piłkarzy o podobnym zaawansowaniu technicznym.
1
Faktycznie, erupcja Wezuwiusza, która zniszczyła Pompeje, Herculaneum i Stabiae, była skutkiem erupcji wulkanu Somma, który wybuchł około 17 tysięcy lat temu i tworzył kalderę, w której powstał później Wezuwiusz.
Erupcja Sommy około 3,7 tysiąca lat temu była jedną z największych w historii, o sile ocenianej na VEI-6, która spowodowała powstanie 12-kilometrowej szerokości kalderowego krateru, w którym później powstał Wezuwiusz. Z kolei erupcja Wezuwiusza w 79 roku n.e. była znacznie mniejsza, ale wciąż bardzo gwałtowna i zniszczyła miasta położone na zboczach wulkanu.
No troche musiałem sie z AI pokłócic ale wyszło na moje :]
1
https://chat.openai.com/chat
Niesamowite to jest i lekko przerazajace ;)
0
@NeKenI Tak. Nie wiem o czym piszesz ale tak. Ja nie panimaju
0
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0xju216cN4kVDEXRka0sPw-C_oCz6LnZ4vw&usqp=CAU
To niezłe "Oko Saurona" xD
1
@GeneralXavi No i nie podobasz mi sie ale miło ze ostrzegasz beede gotowy :D
2
@Mario96w Fanboje to najgorsza rzecz w footbollu. Ciezko z nimi dyskutowa bo zwyczajnie żadne argumenty do nich nie docieraja bo sa w swojej bance zamknieci.
0
@Toretto Jakosc a nie ilosc drogi kolego.
36
Zawsze byłem fanem Leo ale serio ile mozna pier o tym ze został mistrzem swiata? Codziennie widze tu kilka tego typu postów i zwyczajnie obrzydzacie mi to.
Leo i przed zdobyciem tytułu był najlepszym piłkarzem w historii. Mundial to tylko wisienka na jego torcie.
Tak tak wiem "Kto pytał"
3
Ale fajna pogoda. Cieplutko i deszczyk sobie pada. Szkoda nie otworzyc okna :)