5

@Khajio Hed to akurat ma wybitne poczucie humoru xd

1

Patrzac na tego Jordana to nic dziwnego ze TVgry upada.

Fajnie ze stara ekipa tworzy na osobnym kanale bo łysego sie nie dało ogladac. W 90% jego materiały skipowałem o jego "poczuciu humoru" nie wspomne bo to żenada była.

0

@wasacz Lubie takie :)

0

Ogladał ktos iZombie?

Warto odpalic z braku laku?

2

@takisobiektos O pogodzie xD

0

@ranger3120 Dymy :)

2

No i po dyskusji. W sumie dobrze bo patrzac na chłodno to niepotrzebne to było z mojej strony.

0

@RafiVeB W sumie faktycznie moje nadawały sie do usuniecia :)

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

1

1

@barcanawieki A to gangsta ciekawe czy ma juz swojego chłopaka :]

3

@partymaker W dupiu

12

Oddawac godzine Złodzieje!

2

@NeKenI A ja tam lubie jak pizga xd

4

Dawac juz ten cholerny letni czas. Byle do zimowego :]

0

@NeKenI Brawo Jankesi :)

0

@mekston Zrobili by nam gang bang.

1

Gdzie naszym do Maroko. Tam kazdy ma technike na topowym poziomie i prezentuja kulture piłkarska o której my mozemy tylko pomarzyc.

U nas w kadrze mamy moze z 2 3 piłkarzy o podobnym zaawansowaniu technicznym.

1

Faktycznie, erupcja Wezuwiusza, która zniszczyła Pompeje, Herculaneum i Stabiae, była skutkiem erupcji wulkanu Somma, który wybuchł około 17 tysięcy lat temu i tworzył kalderę, w której powstał później Wezuwiusz.

Erupcja Sommy około 3,7 tysiąca lat temu była jedną z największych w historii, o sile ocenianej na VEI-6, która spowodowała powstanie 12-kilometrowej szerokości kalderowego krateru, w którym później powstał Wezuwiusz. Z kolei erupcja Wezuwiusza w 79 roku n.e. była znacznie mniejsza, ale wciąż bardzo gwałtowna i zniszczyła miasta położone na zboczach wulkanu.


No troche musiałem sie z AI pokłócic ale wyszło na moje :]

1

https://chat.openai.com/chat

Niesamowite to jest i lekko przerazajace ;)

0

@NeKenI Tak. Nie wiem o czym piszesz ale tak. Ja nie panimaju

1

@GeneralXavi No i nie podobasz mi sie ale miło ze ostrzegasz beede gotowy :D

2

@Mario96w Fanboje to najgorsza rzecz w footbollu. Ciezko z nimi dyskutowa bo zwyczajnie żadne argumenty do nich nie docieraja bo sa w swojej bance zamknieci.

0

@Toretto Jakosc a nie ilosc drogi kolego.

36

Zawsze byłem fanem Leo ale serio ile mozna pier o tym ze został mistrzem swiata? Codziennie widze tu kilka tego typu postów i zwyczajnie obrzydzacie mi to.

Leo i przed zdobyciem tytułu był najlepszym piłkarzem w historii. Mundial to tylko wisienka na jego torcie.

Tak tak wiem "Kto pytał"

3

Ale fajna pogoda. Cieplutko i deszczyk sobie pada. Szkoda nie otworzyc okna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?