Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
68
Nareszcie sie ktos wział za tego szkodnika.
Jeszcze by sie pozew przydał za szkodzenie klubowi.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-zostal-skrzywdzony-przez-sedziego-ekspert-nie-ma-watpliwosci-zle-to-przeczytal-wideo/209172-n
Nawet ekspert to potwierdza.
Najsmiesniejsze jest to ze Lech żadnej korzysci nie miał z puszczenia gry dalej a wrecz oczekiwali tej kartki.
0
@Panpiwkarz Chirurga :]
1
Widze znowu sedziowie na pierwszym planie xD
Wszedzie jakies wałki. Obrzydliwe sie to robi a sedziowie dalej nie ponosza konsekwencji.
0
@FcPortoFan1999 Szczerze wole na temat Jana Pawła sie nie wypowiadac juz. Po co zaczynac gównoburze.
0
@msmsms Mam do nich farta po prostu.
66 21 37 duzo szczescia mi przyniosły.
0
@msmsms Żeby była jasnosc nie chodzi o papieza. Dobrze mi sie kojarza liczby 21 i 37.
1
@FcPortoFan1999 Piekna godzina.
1
Donna mamma es uiochita xD
Serio Dolarumma to placek okrutny
1
@Comentateiro Moim zdaniem wpłynał na wynik meczu za co powinien dostac zawieszenie bo to co zrobił to nie był bład ale przekret. To nie była sytuacja stykowa tylko ewidentny faul taktyczny a Grek miał juz kartke.
2
https://www.meczyki.pl/newsy/sposob-w-jaki-ten-czlowiek-prowadzi-mecze-lecha-to-katastrofa-van-den-brom-nie-wytrzymal-pracy-sedziego/209158-n
Patologia.
Frankowski dyma Legie kiedy sedziuje
Raczkowski dyma Lecha
Kur czy tak trudno tych panow zawiesic albo nie dawac im tych meczy bo zwyczajnie krzywdza oba ww zespoły?
Jakim cudem po tylu błedach tych sedziow na niekorzysc Legii czy Lecha oni nadal dostaja ich mecze do sedziowania? Kto kur za to odpowiada?
1
@Ojciec5tkidzieci Najlepszy Atakujacy w ostatnich latach w Polsce
1
https://www.filmweb.pl/film/Puk%2C+puk-2017-785157
Swietna komedia.
@Ojciec5tkidzieci
0
@Comentateiro Patrzac jak sedziowano w tym meczu to wynik jest wporzadku.
Nadal Lech w dosc komfortowej pozycji a Raczkowski powinien odpoczac od meczy Lecha.
2
Szczecin wiecej szczescia niz rozumu+Raczkowski z Gwizdkiem.
Nic to jednak nie zmienia Lech dalej +3 :)
1
Kur o tym mówiłem.
1 decyzja idioty z gwizdkiem i pada gol na 1-1 zamiast dograc z 1-0 do przerwy.
0
@FcPortoFan1999 Jakos mnie to nie dziwi
8
@Lola120 W psychiatryku
0
@Bobo25 Bo to konsekwencja faulu. Przypadek czy nie faul i żółta.
0
@FcPortoFan1999 I powinien prowadzic 1-0 bo jestem pewny ze w 10 Pogon nie zrobiłaby karnego
5
Dominuj nad Pogonia,zmarnuj karnego,zostan wydymany przez sedziego,sprokuruj karnego i cały plan w...
Przeciez to jest jakis zart. Sousa wychodzi na dogodna pozycje zostaje faulowany TAKTYCZNIE przez goscia z żołta kartka a Raczkowski puszcza gre po czym stwierdza uj z ta kartka.
A nie daj boze Lech przegra i bedzie skandal.
3
@FcPortoFan1999 Chyba na życzenie sedziego. To nie wał a przekret.
1
@Comentateiro Sedzia wypaczył wynik bo akcja z karnym nie miałaby miejsca
0
@sonek Nie mogli bo to było na żołta.
0
@against_modern_football Do tej akcji nie powinno dojsc bo Pogon pi
powinna grac w 10.
1
Japier zamiast grac w 11 na 10 Pogon strzela gola.
Sedzia do zawieszenia jest.
1
Sedzia dyma Lecha bez mydła. 2 żółta dla Greka a ten krety olał to mimo ze tu nie ma o czym dyskutowac. Faul taktyczny...
3
@Kondziubarca Uj z tym. Wazne by mistrza przyklepac. Poza tym Lewy jeszcze ma z kim nastrzelac
0
@GeneralXavi Oj jak parskłem xD
2
Jeszcze tylko Real w dupe i win Lecha i weekend bajka :)