Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Derby poznania najlepsze derby w Polsce. Swietna atmosfera i brak burd.
Pełna kulturka na stadionie.
0
Skóras jest fenomenalny. Ten sprint do odbitej piłki robił wrazenie
0
@FcPortoFan1999 Za słabi kadrowo sa na puchary
0
No i widzew widze kryzys pod koniec sezonu.
0
Abde must have na nowy sezon. Ma ten gaz i pokretło. Jesli popracuje bad skutecznoscia i decyzjami to mamy LS porzadnego za psi grosz
Nie mozemy go sprzedac za mniej niz 50 baniek bo bedziemy pewnie pluc se w brode
1
Wesołego nawzajem
1
@Adran360 Ale byłby pasztet
3
@BorzyKrzys Top serial. Co ciekawe 2 ost sezony po wiadomo czym były tez zaskakujaco dobre
0
@Survier Tez nie jestem zdziwiony ze taki "zarcik" jest twojego autorstwa
0
Makowiec zrobiony.
A w swieta sie go posmaruje masłem orzechowym i do tego kawka ;)
1
@Mario96w Na szczescie lub nieszczescie to mi nie grozi :(
0
@Kgorecki2500 Uwierz mi co za duzo to nie zdrowo.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/powazne-problemy-klubu-z-ekstraklasy-wciaz-nie-ma-stadionu-ciazy-nad-nim-widmo-wymuszonej-przeprowadzki/209450-n
Szkoda Warty. Z jednej strony faktycznie 2 stadiony w poznaniu nie sa potrzebne a z drugiej dzielenie stadionu z Lechem nie jest na reke warcie bo za wysoki koszt utrzymania.
Mam nadzieje ze znajda sposob by w jakis sposob zbydowali sobie jakis kameralny stadionik zwłaszcza ze to jedyne derby przyjazni w ekstraklasie.
0
Komentarz usunięty
5
@Deviler Piwinniscie nadgodziny dostac a nie wczesniejsze wyjscie
3
@Emhyr Opera z Blokada rozwiazuje ten problem a przynajmniej u mnie
1
@Lionel_Messi10 Bez jaj. To sa życzenia dla wszystkich mysle ze mozna przymknac oko zwłaszcza ze nikogo to nie uraza i nie sa wulgarne ;)
1
@P33ck Działa? Działa :)
11
Mówi królik do baranka
jaka piękna ta pisanka
Wtem z jajeczka wyszła kurka
Nastroszyła swoje piórka
a baranek ciągle byczy
ze Wesołych Świat wszystkim życzy
Także tego.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/jak-wam-nie-wstyd-wpuscic-ludzi-na-mecz-burza-po-spotkaniu-ekstraklasy-kibic-nie-kryl-wscieklosci/209415-n
Oo kur ale wstyd ze Slask cos takiego zostawia na swoim stadionie xDDD
1
@JimMorrisonFCB Otóż to az zapiecze 2x :)
0
@tadzik447 Piekna smierc :D
1
Biała kiełbasa? Top
Trzeba ino ukrasc poki jest na widoku :]
0
No nic trzeba isc w kime i zapomniec o tym meczu.
Trzeba rano wstac i pozałatwiac sprawy a potem se golnac 4pak perełki.
0
@barcelonaLM Next sezon to pełna weryfikacja i trenera i piłkarzy.
O ile Araujo etc daja rade tak to bedzie byc albo nie byc dla Ferrana Fatiego Raphinhy itd
6
Trzeba sie odizolowac od piłki na 1 dzien bo bedzie giga szambo w internecie.
Na szczescie mam na oku kilka ciekawych filmów :)
3
Niestety takie mecze tez trzeba przezyc. Szkoda ze my z Barcelona mamy ich juz za duzo.
Prawda jest jednak taka ze Barca zeby zbudowac sensowny skład z sensownymi skrzydłowymi potrzebuje czasu. Nie pomaga nam sytuacja z FFP.
Moim zdaniem druzyna ma duzy potencjał ale to jeszcze za mało by myslec o czyns wiecej niz krajowe podwórko.
Mam nadzieje ze Leo wróci bo w takim meczu kogos takiego nam zabrakło. Lewy jest niewatpliwie swietnym piłkarzem ale to jest typowa 9 której trzeba te piłki dostarczac a to Leo na pewno gwarantuje.
Smutny dzien bo 4-0 z Realem to nic sympatycznego ale trzeba to przezyc i liczyc ze bedziemy spokojnie punktowac by te lige jak najszybciej przyklepac.
3
@Kengo Usun to xd
0
https://www.filmweb.pl/film/Puk%2C+puk-2017-785157
Polecam na poprawe nastroju. Fantastyczna komedia
1
@Encore Tylko jakich on ma skrzydłowych?