Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://bi.im-g.pl/im/d8/d6/12/z19752920AMP,Wiosna-w-powietrzu.jpg
Jak widac wiosna za oknem bo koteły zakwitły :)
3
A na kamczatce w 4 dni doszło do 2 poteznych erupcji wulkanów.
Ale Rosji nie szkoda wiec jak chca to niech wybuchaja do woli
0
@BorzyKrzys No popatrz a wyszło lepiej jak w FF :]
0
@Bobo25 Owszem jest. Na moje to nfs jest lepszy niz kazda czesc FaF.
0
@damianfcb105 Mi sie w ogole nie podobały i ogladałem z nudów. Ww NFS wbił mnie w fotel.
Nie wiem o co chodzi ale sobie chyba 2x odpale. 2h zleciało niewiadomo kiedy xd
0
@wasacz Serio NFS to jest kawał dobrego filmu z dobra muzyka. Jestem pozytywnie zaskoczony bo na ogół nie lubie tego typu filmów.
Widziałem tez z 3 czesci Szybkich i kazda o klase gorsza od NFS.
4
Wtf jakim cudem Need for speed z 2014 jest tak dobrym filmem opartym o gre?
Duzo lepsza zabawa niz z tasiemcem Szybcy i wsciekli
@macio_944 @Jakchcesz @Ojciec5tkidzieci
2
Dzieki ci Pep za obicie mordy szwabom
10
Od Mundialu Lewy to jest piz a nie piłkarz. Drewno to najłagodniejsze okreslenia. Zero pozytku z niego.
1
Niezła ironia bedzie jak Lech pomoze Legii zdobyc majstra xD
A po tym co kibice Rakowa i papszun gadali taki zimny prysznic dobrze by im zrobił
4
@Kapitan hawk I fajnie. Niech se głupi ryj Rakow rozwali ;)
1
Radom jadymy z nimi!
2
Miedzinsky top kanał komediowy na polskim yt :)
0
@graco14 Otóż nie.
6
Makowiec>>>Sernik bez dyskusji.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/skandaliczne-zachowanie-sedziego-w-hicie-premier-league-chcial-uderzyc-lokciem-pilkarza-liverpoolu-wideo/209590-n
Haha sedzia chciał zdzielic łokciem Robertsona xDDD
8
@Kgorecki2500 Przejezdzam 5 osob zamiast 1
2
@AdiKingu96 Wybitnie głupie podejscie. Winszuje
4
@Kondziubarca Twitter za Elona to wielki burdel. Żenujaca postawa.
3
@Luciano99 Oo kurde xD
1
Moze jeszcze serniczka?
1
Komentarz usunięty
0
Sebixy tu Sebixy tam Sebixy ryja obija nam.
5
@supraomnes1 Patrzac jakie masz podejscie mam wrazenie ze jestes przedstawicielem typowego Sebixa z osiedla.
5
@supraomnes1Ale ty gupi jestes człowieku
3
Dobra @Jezus fajnie ze wskrzesiłes sie ale przez ciebie dra mi morde za oknem bo kosciół o rzut hehe beretem...
1
@koras A w tej bajce był smok?
2
15 pkt to juz bedzie giga komfort.
0
@Messibestplayerintheworld Jak to brzmi xD
3
Skóras MVP derbów Poznania.
Złoty chłopak 7-10 mln powinno wpasc.