Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Ale boli dupa co? To wina Lecha ze sedzia to patałach? To tez trzeba umiec wykorzystac. Czekam az Legia zagra podobny mecz z podobnym rywalem.
1
Brawo Lech.
Wygrali ale odpadli. Trzeba byc dumnym po tym meczu. Było blisko ale koniec konców jednak awansowała zasłuzenie druzyna z Włoch.
0
@Esteban_ Widze :)
8
@Katalończyk 99 Kur skonczysz płakac? Fiorentina tez powinna
2
Tak jak myslałem. Szkoda ale jest z czego byc dumnym. Oby dowiezli wygrana
3
Ten sedzia to retard jest..
3
@Hosh Chłop to chodzacy wylew
2
Moge sie mylic ale mysle ze Lech spróbuje ale dostanie bramke na 2-3
7
@VegetaPolska A ty po co mecz odpalałes?
1
@Kidd Niech on lepiej sie nie rozmnaza dla dobra ludzkosci
1
Niestety 1-3.
Ale kurła jest z czego byc dumnyn
4
@626 Nawet jesli co to zmieni? Lech gra jak nigdy i mozna byc dumnym z tego
2
A ja głupi nie wierzyłem w to xD
2
@MesQueUnClub96 What? Puchar uefa i city z juve mowi ci to cos?
2
Stawiac domy na 4 brame xD
0
Ole ole ole 3-0!!
1
@Kidd Klasyk moze po Lechu odpale
2
@VegetaPolska Miej litosc i idz na tindera a nie mecz odpalasz
1
@Katalończyk 99 Boli cie wielki Lech?
1
Ola boga ale jajca 2-0 xDD
1
@FcPortoFan1999 Albo trafił sie wyjatkowo durny arbiter xD
0
@tristan87 Oo panie ale dzban xD
1
Patrzac jednak na ten mecz ze strony postronnego kibica to Lech miał duuzego farta. Mamy na boisku wyjatkowo nieudolnego arbitra który skrzywdził Fiorentine 2x.
1
@Nazio87 Mimo wszystko inny poziom to był. Viola nie gra na maksa
2
Fajnie jakby Lech wygrał na koniec swojej przygody z LKE bo w remontade nie uwierze xd
2
@Hosh Troche fart xd
0
Dobry ten Gonzalez
1
Afonso Sousa to strzał w dyche. Warto było dac 1 mln bo Lech zarobi conajmniej 5x tyle
2
@MesQueUnClub96 Musze wziac przykład :]
1
@tristan87 Fati. Na niego sa chetni a najlepiej obu pogonic