0

@Katalończyk 99 Ale boli dupa co? To wina Lecha ze sedzia to patałach? To tez trzeba umiec wykorzystac. Czekam az Legia zagra podobny mecz z podobnym rywalem.

1

Brawo Lech.

Wygrali ale odpadli. Trzeba byc dumnym po tym meczu. Było blisko ale koniec konców jednak awansowała zasłuzenie druzyna z Włoch.

0

@Esteban_ Widze :)

8

@Katalończyk 99 Kur skonczysz płakac? Fiorentina tez powinna

2

Tak jak myslałem. Szkoda ale jest z czego byc dumnym. Oby dowiezli wygrana

3

Ten sedzia to retard jest..

3

@Hosh Chłop to chodzacy wylew

2

Moge sie mylic ale mysle ze Lech spróbuje ale dostanie bramke na 2-3

7

@VegetaPolska A ty po co mecz odpalałes?

1

@Kidd Niech on lepiej sie nie rozmnaza dla dobra ludzkosci

1

Niestety 1-3.

Ale kurła jest z czego byc dumnyn

4

@626 Nawet jesli co to zmieni? Lech gra jak nigdy i mozna byc dumnym z tego

2

A ja głupi nie wierzyłem w to xD

2

@MesQueUnClub96 What? Puchar uefa i city z juve mowi ci to cos?

2

Stawiac domy na 4 brame xD

0

Ole ole ole 3-0!!

1

@Kidd Klasyk moze po Lechu odpale

2

@VegetaPolska Miej litosc i idz na tindera a nie mecz odpalasz

1

@Katalończyk 99 Boli cie wielki Lech?

1

Ola boga ale jajca 2-0 xDD

1

@FcPortoFan1999 Albo trafił sie wyjatkowo durny arbiter xD

0

@tristan87 Oo panie ale dzban xD

1

Patrzac jednak na ten mecz ze strony postronnego kibica to Lech miał duuzego farta. Mamy na boisku wyjatkowo nieudolnego arbitra który skrzywdził Fiorentine 2x.

1

@Nazio87 Mimo wszystko inny poziom to był. Viola nie gra na maksa

2

Fajnie jakby Lech wygrał na koniec swojej przygody z LKE bo w remontade nie uwierze xd

2

@Hosh Troche fart xd

0

Dobry ten Gonzalez

1

Afonso Sousa to strzał w dyche. Warto było dac 1 mln bo Lech zarobi conajmniej 5x tyle

2

@MesQueUnClub96 Musze wziac przykład :]

1

@tristan87 Fati. Na niego sa chetni a najlepiej obu pogonic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?