Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@partymaker W dupiu
12
Oddawac godzine Złodzieje!
2
@NeKenI A ja tam lubie jak pizga xd
4
Dawac juz ten cholerny letni czas. Byle do zimowego :]
0
@NeKenI Brawo Jankesi :)
0
@mekston Zrobili by nam gang bang.
1
Gdzie naszym do Maroko. Tam kazdy ma technike na topowym poziomie i prezentuja kulture piłkarska o której my mozemy tylko pomarzyc.
U nas w kadrze mamy moze z 2 3 piłkarzy o podobnym zaawansowaniu technicznym.
1
Faktycznie, erupcja Wezuwiusza, która zniszczyła Pompeje, Herculaneum i Stabiae, była skutkiem erupcji wulkanu Somma, który wybuchł około 17 tysięcy lat temu i tworzył kalderę, w której powstał później Wezuwiusz.
Erupcja Sommy około 3,7 tysiąca lat temu była jedną z największych w historii, o sile ocenianej na VEI-6, która spowodowała powstanie 12-kilometrowej szerokości kalderowego krateru, w którym później powstał Wezuwiusz. Z kolei erupcja Wezuwiusza w 79 roku n.e. była znacznie mniejsza, ale wciąż bardzo gwałtowna i zniszczyła miasta położone na zboczach wulkanu.
No troche musiałem sie z AI pokłócic ale wyszło na moje :]
1
https://chat.openai.com/chat
Niesamowite to jest i lekko przerazajace ;)
0
@NeKenI Tak. Nie wiem o czym piszesz ale tak. Ja nie panimaju
0
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0xju216cN4kVDEXRka0sPw-C_oCz6LnZ4vw&usqp=CAU
To niezłe "Oko Saurona" xD
1
@GeneralXavi No i nie podobasz mi sie ale miło ze ostrzegasz beede gotowy :D
2
@Mario96w Fanboje to najgorsza rzecz w footbollu. Ciezko z nimi dyskutowa bo zwyczajnie żadne argumenty do nich nie docieraja bo sa w swojej bance zamknieci.
0
@Toretto Jakosc a nie ilosc drogi kolego.
36
Zawsze byłem fanem Leo ale serio ile mozna pier o tym ze został mistrzem swiata? Codziennie widze tu kilka tego typu postów i zwyczajnie obrzydzacie mi to.
Leo i przed zdobyciem tytułu był najlepszym piłkarzem w historii. Mundial to tylko wisienka na jego torcie.
Tak tak wiem "Kto pytał"
3
Ale fajna pogoda. Cieplutko i deszczyk sobie pada. Szkoda nie otworzyc okna :)
5
Pomijajac Santosa to straszny niesmak jest po tym meczu. Po wywiadzie Skorupskiego zamiast wyjsc zmotywowanym by jakos sie zrehabilitowac za afere premiowa to zagrali bez zaangazowania na wyjebce.
Moze Skorupski chciał dobrze ale za ten wywiad to droge do kadry powinien miec zamknieta. Jesli chciał byc szczery to miał czas wczesniej by taki wywiad udzielic. Troche jednak odstawił sabotaz.
0
Zna ktos tytuł filmu w którym pada tekst "Chceta do toaleta? Leciał kiedys na tvp 2. Film był o kreceniu filmu/serialu.
8
Ale tak serio.
Z czym my chcemy isc do ludzi jak od lat naszym najlepszym stoperem jest Glik?
Przeciez to co odwalał dzis Kiwior i Bednarek to poziom dolnego championship.
Poki nie wyrosnie nam jakis sensowny stoper a najlepiej 2 to takie porazki beda dosc czestym zjawiskiem i tu najlepszy trener nie pomoze.
1
Skóras dał chociaz jakis impuls.
3
Patrzac na tych kopaczy to zaczynam myslec ze nie awansowanie z tej grupy to nie taki sci fi scenariusz.
0
Dobra panowie który piłkarz ostatnio sie tak skompromitował w kadrze jak dzis Kiwior?
2
Kiwior po tej kompromitacji nie powinien kadry z rok conajmniej ogladac. Kompletnie bezmozgi obronca
2
@Kapitan hawk Nie da sie z tej grupy nie wyjsc xD
0
Miec w formie Salomona a wystawił placka Kiwiora co nie gra. Wielbład Santosa.
Co do reszty wole sie wstrzymac bo to poczatek jego przygody ale no my nie mozemy wystawiac tak obsranego duetu stoperow.
4
Fajna ta obrona. Taka nie za szczelna. Uposledzona taka.
8
Serio gdybym chciał Czeskie porno ogladac to odpaliłbym pornhuba a nie tvp.sport
2
Na ten moment Wyspy Owcze przed Polska :]
0
Jak nie strzela do 45 min to nie widze szans na come back w tym meczu
1
Co Kiwior jeszcze na boisku robi? On po 2 min do zmiany jest xD