Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Jak on trafic nie bedzie umiał to o jakiej ty wpadce mówisz xd.
Chyba ze chodzi co o nieudany podryw to juz predzej
1
@Emhyr Miała byc na 12 ale nie pisali którego dnia
0
@gumaz Wybieram smierc
0
@Ojciec5tkidzieci Stety lub nie polska nie ma i długo miec nie bedzie wulkanów. No chyba ze matka natura powie co innego.
Mamy tylko pozostałosci na m.in pogórzu kaczawskim
3
Ło panie co to sie staneło sie.
Spie se kurła a tu boom. Drzewo sie rozdupcyło przez wiater. Ale zem sie przestraszył.
2
@Kapitan hawk Spokojnie 1h i 43 min jeszcze zostały
0
@pt9 Ale taka prawda. Perez nie jest głupi i by zauważył cos takiego.
14
@abram3k Po co nam on? Wole Balde i Albe
1
@Pawel13sz Makłowicz xDD
0
@Quarhodron Żyje z depresja od 12 lat i to mnie nie ruszy. Sa rzeczy wazniejsze niz piłka
0
Top 10 postaci z uniwersum Kiepskich i Rancza to złoto w wykonaniu Imaginarium.
1
Bardzo fajny i merytoryczny stream @Redakcja
Bede czesciej zagladał
1
Mega dobrze sie słucha @michalgajdek
0
Kur najgorszy okres chorobowy. Ledwo sie wyleczyłem i zas choroba mnie rozkłada..
0
@Emhyr No i w pyte
5
@Criss18Barca To chyba dobrze xd
2
@IronSanHybrid Spokojnie. Kiedys i trupy z szafy realu wyleca
2
@IronSanHybrid A niech gadaja raczej nikt nic nie udowodni. Raczej Barcelonie sie upiecze
5
@LaRoja Ja mam odwrotne wrażenie. W koncu jasno wypowiedział sie o co mu chodzi z Vinim. No i ciezko nie przyznac mu racji w pewnym stopniu
8
@barcanawieki Zeby zaraz nie musiał isc do posredniaka xd
Ciekawe ile tam sternicy wytrzymaja z tym gburem
8
@AlexDark00 A niech spadna xD. #TeamBetis
0
@DonMatteo901 A wez mnie nie wkurzaj. Skutecznosc dramat. A mozna by jeszcze ugrac wicemistrza.
0
@sendesara Wtf xD nawet oznaczyc nie mozna :/
3
Ciekawostka
Obecny stożek Wezuwiusza wyrósł w kalderze dawnego wulkanu Somma który zniszczył Pompeje w 79r n.e
Wezuwiusz uznawany jest za jeden z najbardziej niebezpiecznych wulkanów na ziemi. Obecnie wulkan jest w okresie drzemki a ostatni raz dał o sobie znac w 1944
0
@Xxxbarca4ever Czas pokaze. Ale nie powinno sie moc opłacac takich ludzi
0
Szczerze to watpie by Barcelona w ogole została ukarana.
Natomiast wypadałoby zeby hiszpanski football przeciwdziałał takim praktykom. Straszny burdel panuje w hiszpanskiej piłce.
3
@IronSanHybrid Pograłbym na takim. Ba chetnie bym po piłke pływał xD
0
@TheNekro94 Dobre xD
0
Oho kolejny nienormalny. Widac ze z Espanyolu
7
@barcelonaLM Ja nawet nie pamietam z kim i kto nam strzelił xD