0

@mkord Tak jak Lech z miedzia a jest jak jest.

@FcPortoFan1999 No na Bodo Milic Dagerstal na bank

0

Salomon elektryczny ale to nie dziwi jak on dopiero grac zaczyna.

Lech spokojnie moze to wygrac ale nie moze prezentów rozdawac

0

@Kondziubarca No i znajac rosje to bałbym sie o jakosc xD

0

PSG to mem nie klub. A kylianek bedzie siedział w tej klatce xD

1

@Kondziubarca No dziadzio powinien dawno zostac wysłany do domu seniora bo mocno mu na dekiel siadło

2

Z okazji wypuszczenia nie opublikowanej wczesniej piosenki LP pytanie które utwory lubicie najbardziej?

In The End
Numb
Crawling
Castle of Glass
Leave out all the rest
Heavy

0

@saczers438 Po polsku?

2

1

Kurła kiedys to sie grało na giercowni albo wyspie gier...

0

@arasz1819 Póki jest obudowany to nie warto sie go pozbywac. Nie kiedy nie mamy ani zastepcy ani nastepcy ani tym bardziej alternatywy

1

Indonezja erupcja Karangetang
https://tiny.pl/w4sk9

0

@Rewolucja123 Valencia lub Warta

2

@MarioVeB! Bo w niej nie graja xDDD

Brawo za patelnie do pustaka

0

@MarioVeB! Przyganiał kocioł garnkowi. Marian wez ty sie lepiej nie odzywaj bo jedynym wykolejencem tutaj jestes ty. Zreszta kazdy kto ma mózg to stwierdzi

1

Widzew Lechia szykuje sie ciekawy mecz. Widzewa bardzo dobrze sie oglada w tym sezonie :)

0

@michal26 Dla mnie mógłby wygrac Widzew ale to nie realne. Wiec wole Legie

0

@Kgorecki2500 Za długo by tłumaczyc. Kto ma wiedziec to wie o co chodzi i czemu miedzy kibicami Lecha i Rakowa jest tak wroga atmosfera

0

@FcPortoFan1999 Możliwe albo sie sfrajerza i Legia ich ogra.

8

@kewin Wali fejurem na kilometr. Kto by chciał oddac takiego stopera...

0

@bartas97 Dobrze wiesz o co chodzi. Ale mniejsza o to.

Życze powodzenia z autobusami bo ewidetnie tego teraz wam potrzeba.

3

Teraz moze Papszun zobaczy jak to jest gdy druzyny graja niemal 11 na swojej połowie przeciwko nim.

I Lech i Legia tego doswiadczali nie raz zobaczymy czy Marek jest w stanie wymyslic jak grac na takie zespoły.

Nie bede ukrywał z dwojga złego wole Legie od Rakowa zwłaszcza po incydencie w finale pp.

7

No i prosze Raków az sie prosi by przegrac potencjalne mistrzostwo a nie ukrywajmy bedzie to frajerstwo.

0

@D10SLEO Fakty sa takie ze to Lech gra w fazie pucharowej.

1

@D10SLEO Tak pokazali ze nie awansowali
@FcPortoFan1999 Lech chociaz wyszedł z grupy w LK.

3

Mielismy na ławce
Wuefiste
Farmera
Ludwiczka
Słowianski przykuc
Denzela

Hehe zacne grono :]

1

@Emhyr Kazdy pretekst jest dobry by ogladac machine Denzela

5

@Adriano99 A wez. Piekny to był wokal :(

0

@FioletoweOczy Ty to kolejny udany widze

2

Taka Ciekawostka

Toba Erupcja VEI-8 ok 2800km3 materiału

Yellowstone Huckleberry ridge VEI-8 2500km3 materiału

Wah wah spring VEI-8 od 5 do 8000km3 materiału. Niemal nie przekroczyło granicy VEI-8.

14

@takisobiektos Ty to bystry jestes jak woda w kiblu. Dopóki nie sa skazani to Pep bedzie bronic pracodawcy. Jesli ich ukaraja to odejdzie.

Łatwo kogos osądzac co? Nie nie wierze ze City jest nie winne ale póki nic im nie udowodnia póty trener w tym wypadku Pep bedzie bronic klub tym samym chroniac piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?