- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
3
Teraz moze Papszun zobaczy jak to jest gdy druzyny graja niemal 11 na swojej połowie przeciwko nim.
I Lech i Legia tego doswiadczali nie raz zobaczymy czy Marek jest w stanie wymyslic jak grac na takie zespoły.
Nie bede ukrywał z dwojga złego wole Legie od Rakowa zwłaszcza po incydencie w finale pp.
3
@Sulimo
A to źli kibice Rakowa na incydencie w Pucharze Polski.
Kto by pomyślał, żeby wejść na stadion i kibicować?
0
@bartas97 Dobrze wiesz o co chodzi. Ale mniejsza o to.
Życze powodzenia z autobusami bo ewidetnie tego teraz wam potrzeba.
1
@Sulimo Czy Raków Częstochowa to będzie na wiosnę takim Atletico Madryt 2021,czyli wytraci przewagę ale mistrza jakoś dowiezie?
0
@FcPortoFan1999 Możliwe albo sie sfrajerza i Legia ich ogra.
2
@Sulimo A co się stało w finale pp?
1
@Sulimo nie no bez przesady. Całym sercem za Rakowem
0
@Kgorecki2500 Za długo by tłumaczyc. Kto ma wiedziec to wie o co chodzi i czemu miedzy kibicami Lecha i Rakowa jest tak wroga atmosfera
0
@michal26 Dla mnie mógłby wygrac Widzew ale to nie realne. Wiec wole Legie
Komentarz usunięty
0
@Sulimo Nie no ziomek bez przesady. Nie lubię ani tych ani tych ale za Legią oprócz pucharów nigdy być nie mogę
0
@MarioVeB! Przyganiał kocioł garnkowi. Marian wez ty sie lepiej nie odzywaj bo jedynym wykolejencem tutaj jestes ty. Zreszta kazdy kto ma mózg to stwierdzi
0
@Sulimo
Całym sercem za Rakowem Jedyni co nie przynoszą wstydu w europie.
2
@MarioVeB! Bo w niej nie graja xDDD
Brawo za patelnie do pustaka
0
@Sulimo Legia swoje wygrała. Raków gra ładną piłkę i Papszun zasługuje na ten tytuł jak mało kto. Żeby nie było. Totalnie nie jestem ich kibicem :)