świetne słowa GunnersBoy . gratuluje . ja jestem przerażona tym co może się stać w Madrycie w sobotę i w lidze mistrzów we wtorek . dopiero co widziałam piękny show arsenalu , który idealnie powstał z kolan . uważam , że barcelonie należy się zwycięstwo z madrytem , ponieważ tworzy ona genialną i zgraną drużynę , a real to same gwiazdy .
będe wierzyć w zwycięstwo i modlić się o nie , ale co by się nie stało i tak jestem za tym klubem .
jeej ! jakby wszystko wygrali w pięknym stylu , z tą grą jak 45 minut w meczu z Arsenalem , marzenie ! troszkę się martwię o barcelońską linię obrony bo atak pewnie będzie zjawiskowy i ucieszy oko niejednemu ; )
Komentarze
0
jest ten mecz na którymś kanale na Nce ?
0
zapraszam na bloga o barcy, głównie dla dziewczyn :
maravillossa -barca.blogspot.com
0
jest do tego jakieś hasło ?
bo nie chce mi się wypakować :(
0
ej a mam takie pytanie. zwyciestwo 6:2 odnieśli w Madrycie czy u siebie bo już zapomniałam ;/ ?
0
chyba każdy by się uśmiał . ciekawe co na to fabregasik ? ehh no nie przyznał się do kolegów to ma za swoje . ; P
0
autorzy - świetne teksty!; ) barca - tak dalej! wierzę, że tak będzie...
0
zapraszam na bloga o barcy, głównie dla dziewczyn :
maravillossa -barca.blogspot.com
0
świetne słowa GunnersBoy . gratuluje . ja jestem przerażona tym co może się stać w Madrycie w sobotę i w lidze mistrzów we wtorek . dopiero co widziałam piękny show arsenalu , który idealnie powstał z kolan . uważam , że barcelonie należy się zwycięstwo z madrytem , ponieważ tworzy ona genialną i zgraną drużynę , a real to same gwiazdy .
będe wierzyć w zwycięstwo i modlić się o nie , ale co by się nie stało i tak jestem za tym klubem .
`wierni po porażce i dumni po zwycięstwie.`
VeB
0
jeej ! jakby wszystko wygrali w pięknym stylu , z tą grą jak 45 minut w meczu z Arsenalem , marzenie ! troszkę się martwię o barcelońską linię obrony bo atak pewnie będzie zjawiskowy i ucieszy oko niejednemu ; )
Visca el Barca !
0
kogo typujecie zamiast Ibry ? ; )
Bojan ?