0

jest ten mecz na którymś kanale na Nce ?

0

zapraszam na bloga o barcy, głównie dla dziewczyn :

maravillossa -barca.blogspot.com

0

jest do tego jakieś hasło ?

bo nie chce mi się wypakować :(

0

ej a mam takie pytanie. zwyciestwo 6:2 odnieśli w Madrycie czy u siebie bo już zapomniałam ;/ ?

0

chyba każdy by się uśmiał . ciekawe co na to fabregasik ? ehh no nie przyznał się do kolegów to ma za swoje . ; P

0

ej świetne to jest .

a jaki Cesc był odstawiony haha . podczas meczu kilka razy operator pokazał nam jego perfekcyjną czarną skórę ; )

0

kogo typujecie zamiast Ibry ? ; )

Bojan ?

0

jeej ! jakby wszystko wygrali w pięknym stylu , z tą grą jak 45 minut w meczu z Arsenalem , marzenie ! troszkę się martwię o barcelońską linię obrony bo atak pewnie będzie zjawiskowy i ucieszy oko niejednemu ; )

Visca el Barca !

0

świetne słowa GunnersBoy . gratuluje . ja jestem przerażona tym co może się stać w Madrycie w sobotę i w lidze mistrzów we wtorek . dopiero co widziałam piękny show arsenalu , który idealnie powstał z kolan . uważam , że barcelonie należy się zwycięstwo z madrytem , ponieważ tworzy ona genialną i zgraną drużynę , a real to same gwiazdy .

będe wierzyć w zwycięstwo i modlić się o nie , ale co by się nie stało i tak jestem za tym klubem .

`wierni po porażce i dumni po zwycięstwie.`

VeB

0

ej, a kataloński bardzo się różni od hiszpańskiego? ; )

0

autorzy - świetne teksty!; ) barca - tak dalej! wierzę, że tak będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?