0

@Kgorecki2500 Nie lubie wersji telewizyjnej

1

@arsenallondyn0 Znam to z dodatków :D

0

@333tricampeones333 Ale jest klauzula Carrasco a Depayowi konczył sie kontrakt

0

@barcelonaLM Problem w tym ze ich nie wygrywa a z rozegrania sa efekty

5

Raphinha ostatnio przyzwoita forma. Co prawda drybling słaby ale umie asystowac czy strzelic czego niestety o Ferranie nie mozna powiedziec.

0

@Pedri16Future Nie lubie batmana. Z dc tylko Aquaman mi sie podobał i Zielona Latarnia z Reynoldsem

0

@yzyr To chyba nie powinno sie wyznaczac do sedziowania tej druzynie takiego typa nie?

0

Szkoda sie denerwowac ide obejrzec ten Legion samobójców.

Ps bedzie s2 Peacemakera?

1

@AmigoBlancos I w większosci dostaje prezenty od sedziow

0

@Peciak Przypominam ze czesc tych imbecyli nie kryje sie nawet z tym komu kibicuja xD

2

@El dominatore No przeciez nie od dzis wiadomo ze czesc sedziów nawet nie kryje sie z tym ze sa kibicami Realu a ci durnie i tak wyznaczaja ich na ich mecze. Smierdzi to na kilometr.

Zreszta zobac karne jakich nam nie gwizdano a jakie real dostaje.

Wali korupcja na kilometr

7

@Mixtape Szacun dla sedziego chyba ze ich jawnie popchał w strone awansu

7

Cała ta zgraja imbecyli od Tebasa po sedziów jeat do wyjeb.

Nic sie w tej Hiszpanii nie zmieniło. Wiekszosc sedziów jest za Realem i to jest fakt a i tak ich wyznaczaja na ich mecze.

Potem przyjdzie jeden bezbek z drugim i pisza ze wszystko gra i nie ma mowy o stronniczym sedziowaniu.

1

@JordiAlbion To sobie obejrzyj powtórke i zobacz co pajac wyprawia

5

I niech mi jeszcze kibic Realu powie ze nie beda gadac o sedziach... Faktycznie nie beda skoro taki wał idzie na ich strone.

5

Szmata Manzano to i tak łagodne okreslenie na ten wałek.

1

@Encore No kur gdzie byłby teraz Real gdyby nie Manzano?

2

A var to kur po co jest?

0

Emilia z Peacmakera sztos babka :)

0

Podobał mi sie Peacmaker a jak to jest z Suicude squad? Warto sprawdzic?

0

Fajny ten Real xd

0

Dobrze dobrze niech Fati łapie forme. Co raz lepiej młody wyglada

0

@Emhyr Moja babcia mimo wieku żwawiej sie porusza.

Nakgorszy piłkarz od czasów wynalazków pokroju Keirrsona czy jakos tak itp Douglasów

4

@SelloutCrowd Gomes mimo ze był nijaki to chociaz od czasu do czasu stwarzał pozory jakies

19

Nie chce wyjsc na hejtera Kessiego ale na boga jak mozna byc tak uposledzonym technicznie i umysłowo piłkarzem?

Vidal Paulinho czy nawet Gomes przy nim to piłkarscy wirtuozi.

3

Za takie wywalone jajca jak Alba powinien nie wyjsc na druga połowe podobnie jak wiekszosc piłkarzy.

0

Tylko Raphinha cokolwiek próbuje zrobic nieszablonowego.

Zdejmij panie Xavi ten tartak z pomocy...

1

Roberto i Kessi co za duet impotentów.

Za to co Iworyjczyk gra powinien wedke dostac natychmiast

0

Zdejmijcie tego uposledzonego Kessiego i Roberto bo rzygac sie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?