12 grudnia 2009, 23:59
0
Ban!
12 grudnia 2009, 23:58
12 grudnia 2009, 23:57
wygrana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeest mesi jest najleprzy !!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban!
0
Ban!
0
wygrana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeest mesi jest najleprzy !!!!
0
wygrana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeest mesi jest najleprzy !!!!
0
wygrana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeest mesi jest najleprzy !!!!
0
wygrana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeest mesi jest najleprzy !!!!
0
Ban!
0
Ban!