Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziurkacz widze forma mutant
1
@NeKenI Darowanemu... A zreszta xd
3
@Luciano99 5 pkt
@Jakchcesz 3 pkt
@macio_944 1 pkt
1
@Encore Fakt. Tylko pamietajmy ze Pedri wciaz musi nabrac ogłady. Wiekszy potencjał ma od Norwega
4
https://pobierak.jeja.pl/images/b/5/3/183457_frodo-ma-swoja-wlasna-hobbicia.jpg
Oo panie dajcie mnie to i tego kitku. 2 ulubione rzeczy na kilku obrazkach
@Kgorecki2500
0
@Ostatnikrwawygang Dramat :/
0
@Emhyr Usunieto ale podobno było na instastory zdjecie Czesia i Probierza z dopiskiem były i przyszły
1
@FcPortoFan1999 Na pewno PZPN za Bonka sie dzwignał z otchłani.
Za kuleszy szykuje sie powrót do przeszłosci i wszechobecnego kolesiostwa
0
@Emhyr Cos tam na twitterku wisiało. Oby to plota była
2
Kulesza popełni seppuku jesli wybierze Probierza.
Kur czy oni sa tak durni w tym pzpn? Ile można wałkowac to samo. W Polsce obecnie nikt z polaków nie nadaje sie na selekcjonera.
Ok jest Papszun ale to trener klubowy a Skorża obecnie jest w japonii bodajże. Nikt mi nie wmówi ze kasy nie ma na porzadnego fachowca.
Jesli Kulesza wezmie dziada Probierza to cofniemy sie do burdelu jaki był za Grzegorza Lato.
2
Steve czy Jefferson?
Moim zdaniem Jefferson jako "kolega" @AllBundy jest znacznie lepszy i zabawniejszy :)
0
https://pobierak.jeja.pl/images/e/1/3/186714_league-of-cats.jpg
Cos dla fanów kotów i lola. Rozpoznacie wszystkie postaci?
0
@Kessie Zjadłbym xd
7
Ciekawostki z Ardy
Elfi rozwój prezentuje sie mniej wiecej tak:
Elf w łonie matki przebywa ok 3 lat
Pełnie mowy osiaga w wieku 6 lat
Pełen wzrost w wieku 72 lat
Lata młodosci trwaja ok 6912 lat
Powolne więdniecie gdy fea zaczyna dominowac nad hroa rozpoczynało sie w wieku ok 14 tys lat
@TheNekro94 @Jakchcesz @macio_944 @Szreko @Vitoo @AssisMoreira
3
@Transu96 W sumie pare twoich postow tez tak mozna skwitowac :/
5
Wiesiek albo Pierscienie mocni kandydaci do złotych malin :]
2 zawaliste uniwersa i 2 serialowe floppy przy czym Wiedzmin to przeszedł samego siebie bo RoP juz na zwiastunach pokazywał tragedie.
0
@AnnaMarianna Ring of power 0/10
0
@barcowy1899 Dzieki :)
0
Warto poswiecic czas na Piranie 3D?
0
@GuerillaAthletic Za długo z opery korzystam by sie przesiadac
0
Jak ktos lubi darkmode to opera tutaj pomoże. Nie da sie przegladac w nocy LaBamby jak wali biela po oczach
8
Ciekawostki z Ardy
Dol Amroth z którego pochodził Imrahil leży w nadmorskiej prowincji gondoru Belfalas nieopodal zatoki o tej samej nazwie. Region ten uznawano za najpiekniejszy w Gondorze.
Gothmog to imie Wodza Balrogów z pierwszej ery(Zabity przez Ectheliona który sam stracił życie) oraz wodza Orków Minas Morgul. Wyżej od Gothmoga był tylko Czarnoksieznik i reszta Nazguli. Gothmog Balrog zabił także Fingona i Feanora oraz sprowadził Hurina przed oblicze Morgotha
@Jakchcesz @macio_944 @Szreko @TheNekro94 @Vitoo
10
@LewoSkrzydlowy11 Dobrze sie czujesz? Zamieniłby stryjek siekierke na kijek. Wole De jonga
3
@bartekvisca Pic trzeba z głowa. Dla rozsadnych ludzi wódka to nie trucizna
0
@DonMatteo901 Za to powinni dostac wykluczenie z eliminacji do turnieji.
Ciekawe jak w wyzszych kategoriach i u seniorow
6
Nominuje @Luciano99 za jego złom i wulkanizacje!
A wyrózniłbym jeszcze @macio_944 i @Jakchcesz
1
"Coś ci powiem o zemście. Musisz się czegoś nauczyć zanim nazwiesz się mężczyzną. Zemsta jest wspaniała. Fenomenalna. Tylko ona odróżnia nas od zwierząt. Dlatego jestem z twoją matką. Jeśli masz okazję odpłacić się dziewczynie, zrób to. Zrób to od razu, porządnie i dwa razy. Możesz mieć wiele kobiet w życiu, ale ta na której się zemścisz zawsze będzie najsłodsza."
Cos w tym jest xd
1
Nunez to chodzacy mem. Miał byc drugi Suarez a jest flopp póki co
0
Komentarz usunięty
9
Koncze powoli 2 sezon Bundych.
Co to jest za komediowe złoto. Al nie tylko swoimi przemysleniami bawi ale równiez genialna mimija :)