Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile by Messi dostał xD
Nie wierze ze po Mundialu dostałby mniej :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Marciniak dawaj do LaLigi.
Nasi sedziowie lepiej by ta lige ogarneli
0
Czy Nunez to bedzie 2 Andy Carrol?
1
@Rust_Cohle Na jetixplay tez leciało
0
Acunha dzisiaj dobry mecz :)
4
https://memy.jeja.pl/379275,55.html
@Luciano99 to wasza sprawka? Jesli tak to szanuje :]
0
@Colin94 Było xd
2
Dziwne nicki
@LordWiader
@sHitman
@zwolnicvalverde
@bobroczochracz
@BiałyMurzyn
@PoradnikJakOglądaćTransmisje
@BetonoweSandały
@RozbawionyPepito
@ZaKomunyByloLepiej
@ChoryPastor
0
Porąbani całkiem przyzwoity film
6
@Nano22 Ha Gaaay!
3
@Azacca Ja jestem zaszczepiony ale maseczki wiecej nie założe. Zle sie czułem jak musiałem zakładac.
W kazdym razie niech ludzie sami decyduja czy chca nosic czy nie
6
@Jakchcesz Lec po mem z krzesłami xd
0
@Azacca A po co te szmaty na twarzy. Co do szczepienia sie zgadzam. Mogliby sie ludzie zaszczepic przeciwko grypie
6
Wszyscy umrzemy a kto umarł ten nie żyje!
1
@xvcWinterSoldier Możliwe xd
1
Serio wstrzymali decyzje o zawieszeniu Lewego? Niby spoko i oby udało sie skrócic zawieszenie
5
Dziwne nicki
@dildovagins
@PaleKucaWale
@penetrator69
@Dupa Dupa
@gumowysteryd
@czopek_wirtuoz
@OsamaBinLadenGG
@podbijrure
@nAjArAnY-żYcIeM10
@TinkyWinky
0
Obejrzałem Smiertelne przesłuchanie i koncówka rewelka. Fajny plot twist.
0
@Lola120 Miałem tak i niestety jest to upierdliwe. ACC powinno pomóc
Ale lepiej pojsc do rodzinnego
0
Nie lubie ekranizacji gier bo zazwyczaj to sa crapy ale 2 czesc Death Rising całkiem całkiem :)
3
A propos smierci pamietacie jak Hajto na wizji palnał takim o to zwrotem do Wuja?
"Niech mu ziemia lekka bedzie"
3
Niestety Pele is dead :/
1
@Transu96 Taki szejk a zal mu kupic winrara ;/
2
Dziwne nicki
@PijanyAdmin997
@Alkoholizacja
@alepasztet
@PojemnaJulia
@Kiedykolejnyban1
@Mamdlugiego20cm
@Szalonykukis
@ZrytyCzosnek
@bijmniepejczem
@Siusiak
0
Durnie sami w tym jury.
0
To sa jaja jakies
0
Skus baba dziada granulat
1
@BorzyKrzys Wstyd jak uj xd
0
Hula sie rozchulał -_-