0

Ciekawe ile by Messi dostał xD

Nie wierze ze po Mundialu dostałby mniej :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Marciniak dawaj do LaLigi.

Nasi sedziowie lepiej by ta lige ogarneli

0

Czy Nunez to bedzie 2 Andy Carrol?

1

@Rust_Cohle Na jetixplay tez leciało

0

Acunha dzisiaj dobry mecz :)

4

https://memy.jeja.pl/379275,55.html

@Luciano99 to wasza sprawka? Jesli tak to szanuje :]

0

@Colin94 Było xd

0

Porąbani całkiem przyzwoity film

6

@Nano22 Ha Gaaay!

3

@Azacca Ja jestem zaszczepiony ale maseczki wiecej nie założe. Zle sie czułem jak musiałem zakładac.

W kazdym razie niech ludzie sami decyduja czy chca nosic czy nie

6

@Jakchcesz Lec po mem z krzesłami xd

0

@Azacca A po co te szmaty na twarzy. Co do szczepienia sie zgadzam. Mogliby sie ludzie zaszczepic przeciwko grypie

6

Wszyscy umrzemy a kto umarł ten nie żyje!

1

@xvcWinterSoldier Możliwe xd

1

Serio wstrzymali decyzje o zawieszeniu Lewego? Niby spoko i oby udało sie skrócic zawieszenie

0

Obejrzałem Smiertelne przesłuchanie i koncówka rewelka. Fajny plot twist.

0

@Lola120 Miałem tak i niestety jest to upierdliwe. ACC powinno pomóc

Ale lepiej pojsc do rodzinnego

0

Nie lubie ekranizacji gier bo zazwyczaj to sa crapy ale 2 czesc Death Rising całkiem całkiem :)

3

A propos smierci pamietacie jak Hajto na wizji palnał takim o to zwrotem do Wuja?

"Niech mu ziemia lekka bedzie"

3

Niestety Pele is dead :/

1

@Transu96 Taki szejk a zal mu kupic winrara ;/

0

Durnie sami w tym jury.

0

To sa jaja jakies

0

Skus baba dziada granulat

1

@BorzyKrzys Wstyd jak uj xd

0

Hula sie rozchulał -_-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?