Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Musze przeprosic De Paula.
Kozacki pomocnik. Pasowałby do Pedriego i Gaviego
2
Słychac wycie madryciaki? Znakomicie.
9
@takisobiektos Masc na ból dupy by ci sie przydała
6
@Bobo25 Boli? Słychac wycie? Znakomicie!
8
@Borry Morda tam
0
@talizmo Tepy jestes. Za całokształt
0
@clyde Tak. Nie stac nas xd
17
@Kimirionum I co jeszcze
0
ZP loading he he :)
1
Numernabis? Top xD
5
Messi 2-0 Cr jesli chodzi o finały MS.
Dla mnie nawet bez tytułu bedzie najlepszy w historii. Warto tez zaznaczyc ze kadrowo Portugalia wyglada lepiej wiec szacun ze Leo ciagnie druzyne za uszy ;)
Tak jak spodziewałem sie Messi na starosc wyglada fizycznie i psychicznie lepiej od krystyny ;)
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze dopłacimy byle sie go pozbyc
3
@NaFazieHitman Moze i gówno ale dopasowałes sie poziomem idealnie
1
Co się stanie jeśli odpadną ci ręce?
Nie będziesz mógł ich podnieść...
7
@Sewey10 Nie mówimy o Serbii
5
@ranger3120 Ha gay!
4
@Rastafarnianin Oj jak parskłem xD
1
@Ojciec5tkidzieci Miał fajfusa sporego podobno xD
1
@Bocheno1 Zwiazek z reka tez sie liczy?
8
@norbi77 Wiesz jaki jest kontekst? Poczytaj o relacji Argentyny z Anglia.
Natomiast jak chodzi o Brazylie to zwykła szpilka jaka sobie czesto wbijaja.
1
@Rust_Cohle Wysilił sie xd
0
@tomek8756 A cos dla kotów?
5
@Kondziubarca Nareszcie. Teraz niech usunie sie z kadry
0
@Rudy432 Nie znaju
2
@Joe_Pesci Nie głupi pomysł. Chyba sie przejde xD
0
Lublin to niedługo bedzie cały zasypany a padac nie chce przestac xD.
0
@AmigoBlancos I tu i tu. Maja skubani farta do takich pokolen
0
@mekston Moim zdaniem to oni nawet z taka kadra Mundialu nie zdobeda
0
Mam wrazenie ze Portugalia marnuje swoja złota generacje piłkarzy.
Hiszpania wicisneła 3 tytuły,Francja moze miec dublet MS a Portugalia wygrała tylko Euro i to w nijakim stylu.
7
@okiemtypera_lucaxx95 Na Mundialu najlepszy sedzia... Nie lubie go ale w Katarze jest naprawde dobry