0

Niedziela 11 grudzien godzina 22.09 a Czesiek nadal trenerem Polski :/

12

Jest tu jeszcze jakis obronca Czesia? Ten trener to smierdzace jajo.

Tak wyszedł z grupy ale piarowo to jest totalna kompromitacja i wstyd jak uj miec takiego trenera

0

@Prorokk Głupi czy głupszy?

2

@Przemek2323 Musze se Misia obejrzec xD

1

@Ptasior U mnie nadal zapier :/

1

Kur balkon odsniezałem 1h temu i znowu cały zaje sniegiem...

0

@Rust_Cohle I co z tego? To mamy płakac ze Kubacki sobie dobrze radzi w tym sezonie? Mamy płakac ze to niszowy sport?

Kur nie rozumien takiego podejscia. Moze i skoki nie sa za bardzo popularne ale to nie znaczy ze nie mozemy sie cieszyc z sukcesow polaków

0

@Herato Tottenham lubi to

0

@Kessie Ale chamówa xD

1

@Kengo Ale dzicz xD

0

@Explode Mam az za duzo. Chcecie troche? Balkon cały zasypany. Bedzie sporo roboty

0

@siuuu Czyli jeden uj

0

@Emhyr Lublin. U mnie sie zamiec zrobiła

3

@barcelonaLM Serbia to kolejny spier naród.

0

No fajna ta burza sniezna xd.

2

Obowiazkowe czipowanie zwierzat to cos co w prawie powinno byc od dawna.

1

@FcPortoFan1999 Lublin potwierdza

0

@msmsms Zwłaszcza ze od lat mało było sniegu w okresie swiatecznym

8

Mogłoby tak biało zostac do stycznia. W koncu byłyby swieta jak za czasow dzieciaka gdzie snieg lezał od listopada do Marca...

25

Co za cudowny poranek. Biało za oknem. Mozna by Casemiro ulepic :)

1

Srodowa noc to wódy czas,to jest wódy czas. 100zł bierz jak nie masz to miej,jak wiecej to jestes zamożny!

0

@Transu96 Walki patusow mnie nie interere

1

Golne se piwko i myk spac. Zdrowko byki

2

Kane gen przegrywu ma w sobie. Tottenham nigdy z niego nie wyjdzie

0

Kolejny cwiercinteligent xD

1

Jak zwykle mozna liczyc na Anglie

0

@Pedri16Future Patrz wyzej

1

Rodzinka Cr7 to do choroszczy sie nadaje xD

0

No Angole chociaz raz nie dajcie dupy. Argentyna Anglia to potencjalnie swietny finał

0

@Rust_Cohle Nadal lepsi niz hołota z Francji. Tam to dopiero bydło jest na stadionach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?