Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedziela 11 grudzien godzina 22.09 a Czesiek nadal trenerem Polski :/
12
Jest tu jeszcze jakis obronca Czesia? Ten trener to smierdzace jajo.
Tak wyszedł z grupy ale piarowo to jest totalna kompromitacja i wstyd jak uj miec takiego trenera
0
@Prorokk Głupi czy głupszy?
2
@Przemek2323 Musze se Misia obejrzec xD
1
@Ptasior U mnie nadal zapier :/
1
Kur balkon odsniezałem 1h temu i znowu cały zaje sniegiem...
0
@Rust_Cohle I co z tego? To mamy płakac ze Kubacki sobie dobrze radzi w tym sezonie? Mamy płakac ze to niszowy sport?
Kur nie rozumien takiego podejscia. Moze i skoki nie sa za bardzo popularne ale to nie znaczy ze nie mozemy sie cieszyc z sukcesow polaków
0
@Herato Tottenham lubi to
0
@Kessie Ale chamówa xD
1
@Kengo Ale dzicz xD
0
@Explode Mam az za duzo. Chcecie troche? Balkon cały zasypany. Bedzie sporo roboty
0
@siuuu Czyli jeden uj
0
@Emhyr Lublin. U mnie sie zamiec zrobiła
3
@barcelonaLM Serbia to kolejny spier naród.
0
No fajna ta burza sniezna xd.
2
Obowiazkowe czipowanie zwierzat to cos co w prawie powinno byc od dawna.
1
@FcPortoFan1999 Lublin potwierdza
0
@msmsms Zwłaszcza ze od lat mało było sniegu w okresie swiatecznym
8
Mogłoby tak biało zostac do stycznia. W koncu byłyby swieta jak za czasow dzieciaka gdzie snieg lezał od listopada do Marca...
25
Co za cudowny poranek. Biało za oknem. Mozna by Casemiro ulepic :)
1
Srodowa noc to wódy czas,to jest wódy czas. 100zł bierz jak nie masz to miej,jak wiecej to jestes zamożny!
0
@Transu96 Walki patusow mnie nie interere
1
Golne se piwko i myk spac. Zdrowko byki
2
Kane gen przegrywu ma w sobie. Tottenham nigdy z niego nie wyjdzie
0
Kolejny cwiercinteligent xD
1
Jak zwykle mozna liczyc na Anglie
0
@Pedri16Future Patrz wyzej
1
Rodzinka Cr7 to do choroszczy sie nadaje xD
0
No Angole chociaz raz nie dajcie dupy. Argentyna Anglia to potencjalnie swietny finał
0
@Rust_Cohle Nadal lepsi niz hołota z Francji. Tam to dopiero bydło jest na stadionach