Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyzby La Masia w koncu fajna 9 wyprodukowała? Barbera naprawde robi wrazenie. Moze by tak szanse dac podczas absencji Lewego
0
@HarveySpecter To na wigilie
0
Szukam ciekawego swiatecznego filmu.
Żadnych strzelanek typu szklana pułapka itd.
Obejrzałem Magie Swiat i chetnie bym cos jeszcze przed snem obejrzał
2
Skoro swieta tuz tuz polecam komedie Randki od swieta z Emma Roberts :)
1
@Kgorecki2500 I jedno i drugie. Recenzja troche za krotka jak na Miedzinskiego
3
Czerwony kapturek prawdziwa historia to komediowe złoto.
Ten film jest tak dobry ze przykrywa wady w postaci animacji i tekstur.
Wilk i wiewiór to sól tego arcydzieła :)
2
@Batys Dobrze jest byc czubkiem :]
2
@marcin62 Jeden z wiekszych przygłupow na yt i przykład pajaca madryciaka
1
https://www.meczyki.pl/newsy/media-pilkarze-wzieli-sprawy-w-swoje-rece-to-lewandowski-ustalil-taktyke-na-francje-zagrali-po-swojemu/201751-n
Jesli to prawda to Czesio jest wiekszym memem niz sadzilsmy xD
0
Cudowna zmiana Solera i Sarabi.
Portugalia autostrada
1
Sarabia co za impotent
2
@Emhyr Piekna pogoda. Az chce sie zyc :)
0
@Kgorecki2500 A no odebrac mu tego nie mozna
0
https://www.meczyki.pl/newsy/michniewicz-straci-posade-po-aferze-wokol-kadry-nowe-fakty-w-sprawie-gigantycznej-premii-nasz-news/201696-n
Zacznijmy od tego ze Czesiek nigdy selekcjonerem byc nie powinien :)
0
Tak jak pisałem kazdy lepszy niz Krystyna z pucharem xd.
0
@Kamilos84 Piekny argument z dupy
0
@Lukas90 Vinicjus nie jest wrogiem bo jest Brazolem a dlatego ze jest pajacem boiskowym
6
@Kamilos84 Tak samo gadano przed finałem CA :)
0
@Pitinho No i kto wyszedł na tym lepiej? 4-0 to juz lekki blamaz
2
Mimo wszystko to tylko Korea. Dopiero mundial sie dla tych druzyn zacznie od 1/4 i tam bedzie weryfikacja.
Strasznie sie oglada ten mecz bo to co wyprawia Korea to zart. Australia wczoraj sprawiła wiecej problemow a i tak powinni dostac z 4 bramki.
0
@KlonaZepan Nudna bo pragmatyczna? Chłopie Brazylia nie raz tak grała i problemu nie widziałes? Jestes tak ograniczony ze myslisz ze Argentyna i kazdy inny zespół topowy zostawi tyle miejsca im? Miej ze litosc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KlonaZepan Kur czy ty jestes tak głupi jak twoje posty czy o co chodzi? Mecz meczowi nie równy. To ze wysoko wygrywaja nie znaczy ze sa lepszym zespołem. Juz raz ich Argentyna wyjasniła
Z całym szacunkiem z tak słaba Korea to i Argentyna by sie zabawiła. Ilosc miejsca jakie zostawiaja to jakis niesmieszny zart. Australia duzo lepiej broniła
2
@KlonaZepan Pite było? Ta Brazylia w czape dostała w CA. Czemu mieliby tego nie przezyc ponownie?
4
Najlepszy trener w Barcy po Pepciu. Zajefajna persona i szacunek za to jak po tragedii podniósł sie
1
Co oni odwalili w tych karnych...
3
Halo telefon zaufania? Rzucił Cię chłopak? A to pech!
Johny Bravo w pigułce xD
0
@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL
3
@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?
1
No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia