0

Czyzby La Masia w koncu fajna 9 wyprodukowała? Barbera naprawde robi wrazenie. Moze by tak szanse dac podczas absencji Lewego

0

@HarveySpecter To na wigilie

0

Szukam ciekawego swiatecznego filmu.

Żadnych strzelanek typu szklana pułapka itd.

Obejrzałem Magie Swiat i chetnie bym cos jeszcze przed snem obejrzał

2

Skoro swieta tuz tuz polecam komedie Randki od swieta z Emma Roberts :)

1

@Kgorecki2500 I jedno i drugie. Recenzja troche za krotka jak na Miedzinskiego

3

Czerwony kapturek prawdziwa historia to komediowe złoto.

Ten film jest tak dobry ze przykrywa wady w postaci animacji i tekstur.

Wilk i wiewiór to sól tego arcydzieła :)

2

@Batys Dobrze jest byc czubkiem :]

2

@marcin62 Jeden z wiekszych przygłupow na yt i przykład pajaca madryciaka

0

Cudowna zmiana Solera i Sarabi.

Portugalia autostrada

1

Sarabia co za impotent

2

@Emhyr Piekna pogoda. Az chce sie zyc :)

0

@Kgorecki2500 A no odebrac mu tego nie mozna

0

0

Tak jak pisałem kazdy lepszy niz Krystyna z pucharem xd.

0

@Kamilos84 Piekny argument z dupy

0

@Lukas90 Vinicjus nie jest wrogiem bo jest Brazolem a dlatego ze jest pajacem boiskowym

6

@Kamilos84 Tak samo gadano przed finałem CA :)

0

@Pitinho No i kto wyszedł na tym lepiej? 4-0 to juz lekki blamaz

2

Mimo wszystko to tylko Korea. Dopiero mundial sie dla tych druzyn zacznie od 1/4 i tam bedzie weryfikacja.

Strasznie sie oglada ten mecz bo to co wyprawia Korea to zart. Australia wczoraj sprawiła wiecej problemow a i tak powinni dostac z 4 bramki.

0

@KlonaZepan Nudna bo pragmatyczna? Chłopie Brazylia nie raz tak grała i problemu nie widziałes? Jestes tak ograniczony ze myslisz ze Argentyna i kazdy inny zespół topowy zostawi tyle miejsca im? Miej ze litosc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KlonaZepan Kur czy ty jestes tak głupi jak twoje posty czy o co chodzi? Mecz meczowi nie równy. To ze wysoko wygrywaja nie znaczy ze sa lepszym zespołem. Juz raz ich Argentyna wyjasniła

Z całym szacunkiem z tak słaba Korea to i Argentyna by sie zabawiła. Ilosc miejsca jakie zostawiaja to jakis niesmieszny zart. Australia duzo lepiej broniła

2

@KlonaZepan Pite było? Ta Brazylia w czape dostała w CA. Czemu mieliby tego nie przezyc ponownie?

4

Najlepszy trener w Barcy po Pepciu. Zajefajna persona i szacunek za to jak po tragedii podniósł sie

1

Co oni odwalili w tych karnych...

3

Halo telefon zaufania? Rzucił Cię chłopak? A to pech!

Johny Bravo w pigułce xD

0

@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL

3

@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?

1

No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?