0

@mekston Moim zdaniem to oni nawet z taka kadra Mundialu nie zdobeda

0

Mam wrazenie ze Portugalia marnuje swoja złota generacje piłkarzy.

Hiszpania wicisneła 3 tytuły,Francja moze miec dublet MS a Portugalia wygrała tylko Euro i to w nijakim stylu.

7

@okiemtypera_lucaxx95 Na Mundialu najlepszy sedzia... Nie lubie go ale w Katarze jest naprawde dobry

1

No no Marciniak zasłużył na to.

0

https://www.filmweb.pl/film/Dzika+Frajda-2020-862589

Cos dla fanów slasherów.

Pisałem o tyn wczesniej musiałem 2x obejrzec by docenic w pełni ten film.
Naprawde 5.9 to zdecydowanie za niska ocena. No i zajebista muzyka

Jesli ktos sie nudzi to polecan spojrzec

0

https://www.filmweb.pl/film/Dzika+Frajda-2020-862589

Specyficzny ale bardzo fajny film :)

0

@tomek8756 W kaczogrodzie

3



I ten maniakalny smiech xD.

Bundy to komediowe złoto

1

@Medium To laurka dla jej rodziców. Rodzice sa odpowiedzialni za wpajanie dobrych wartosci swoim dzieciom i uczenie empatii itd

0

@wasacz Ty sam siebie wyjasniasz. Nie dosc ze tchórz i nie masz jaj by go ozmaczyc to jeszcze wczoraj cie zezłomował.

@Emhyr

2

@derus Czasami dobrze byc nieswiadomym xd

0

@kamil9040 Sosa?

0

@Survier Jest i on xD

Stary nie nudzi ci sie?

19

@Emhyr Gakpo moim zdaniem

4

Renard jako selekcjoner to cos co chciałbym zobaczyc. Mimo wyniku na mundialu Arabie naprawde dobrze sie ogladało.

Nasza repka moze nie ma wielu topowych piłkarzy ale mozna grac duzo lepiej jak za Wuja czy Czeska

0

@arasz1819 Lubie ogladac badziewia ale tutaj to naprawde przyzwoity film

0

Festiwal krwi całkiem dobry komedia/horror.

Najbardziej w tym wszystkim zaskoczyło mnie zakonczenie. Film na tyle ciekawy ze 2x obejrzałem.

1

@Encore O panie debil

18

Czy mozna nazywac juz Messiego królem footballu i najlepszym graczem w historii tej dyscypliny?

4

@Emhyr Zezłomowany

25

Piłka jest winna Messiemu Mistrzostwo swiata

2

@Emhyr Fajny kandydat. Bardzo dobry trener i zna nasza lige

16

Zibi jaki był taki był ale Kulesza zrobi z PZPN burdel podobny jaki był za kadencji Lato...

3

https://tiny.pl/w5988

Erupcja wulkanu Lascar z 10 grudnia.

11

@esem91 Lovren to idiota. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Chorwaci na ogół nie lubia sie z Ruskimi

0

@Hosh Fuszerka i zbyt duze obciązenie.

0

@kynio302 Kto zabuli za to xD?

1



Nie dosc ze nuta kozak i teledysk swietny to jeszcze kasa zbierana na szczytny cel. Jako fan Simple Plan dorzuciłem juz kilka zł :D

8

Za niecały miesiac wszystkie 3 czesci Lotra beda miec min 20 lat.

Niesamowita jest ta trylogia a jeszcze bardziej zadziwia fakt ze efekty w trylogi Jacksona nawet dzis robia wrazenie. Wychowałem sie na tych filmach a potem dorwałem sie do ksiazek.

Niesamowia muzyka i klimat Lotra to cos nie do podrobienia co niestety udowadnia Hobbit i Parodia w postaci Ring of Power.

Uwielbiam wersje rezyserkie bo im dłuzszy lotr tym moim zdaniem lepszy.

Ulubione sceny to Bitwa o Helmowy Jar,Bitwa na polach pelennoru i Nazgule w ruinach wiezy Amon Sul.

3

@Deviler Kazdy by z tej grupy wyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?