Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL
3
@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?
1
No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia
0
@BulaKG Zgadza sie
9
Byle portugalia nie wygrała MS. Kazdy inny wygrany moze byc
0
Brawo Anglia :)
1
@barcelonaLM Lepiej nie. Anglia Francja to hit
0
@AFA90 Paszoł won z nim
2
@macio_944 Nie zgadzam sie. Powinien zostac zwolniony bez wzgledu na wynik.
Troche wstyd miec trenera za którym ciagnie sie smród korupcji
2
@MrPGG Duma!!!!
0
@Deviler Zgadzam sie
0
Komentarz usunięty
14
Lewy przylazł do Barcy i nagle karnych strzelac nie umie xD
1
@DaPidejpi Gratulacje za błyskotliwy komentarz. Gdzie gra Haaland a gdzie Mapet.
Łatwiej o gole we Francji niz w Norwegii
0
3-0 To juz przesada. Za wysoki wynik
0
Ale jak odpadac to chociaz po dobrej grze
0
Tak jak pisałem nie chwal dnia...
0
@GeneralXavi Ale to jest przygłup xD
4
Szczesny bramkarz turnieju
0
Nie chwal Orłow czesia po 30 minutach.
2
@Pawel13sz Polska USA Hiszpania
6
@mekston Byc moze. Nikt nie jest perfekcyjny. Ogolnie bardzo dobre zawody polaka
0
Tak swoja droga widzieliscie jak Marciniak ustawił do pionu De Paula xD? Przy Marciniaku argentynczyk wydawał sie malutki :)
0
@Striker Ototo :)
1
@Mns21 Po co nam ten kloc. Drugi Kessie
1
Trzeba sie oczu pozbyc na CzesioBall o 16.
7
Marciniak powinien finał dostac. Swietnie sedziuje póki co
18
Ilosc Higuainow w Argentynie musi sie zgadzac.
Lautaro Placek Martinez to dramat.
0
Zamiast Lautaro Lewy i byliby duuzo grozniejsi
1
Martinez ty placku v2