0

@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL

3

@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?

1

No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia

0

@BulaKG Zgadza sie

9

Byle portugalia nie wygrała MS. Kazdy inny wygrany moze byc

0

Brawo Anglia :)

1

@barcelonaLM Lepiej nie. Anglia Francja to hit

0

@AFA90 Paszoł won z nim

2

@macio_944 Nie zgadzam sie. Powinien zostac zwolniony bez wzgledu na wynik.

Troche wstyd miec trenera za którym ciagnie sie smród korupcji

2

@MrPGG Duma!!!!

0

@Deviler Zgadzam sie

0

Komentarz usunięty

14

Lewy przylazł do Barcy i nagle karnych strzelac nie umie xD

1

@DaPidejpi Gratulacje za błyskotliwy komentarz. Gdzie gra Haaland a gdzie Mapet.

Łatwiej o gole we Francji niz w Norwegii

0

3-0 To juz przesada. Za wysoki wynik

0

Ale jak odpadac to chociaz po dobrej grze

0

Tak jak pisałem nie chwal dnia...

0

@GeneralXavi Ale to jest przygłup xD

4

Szczesny bramkarz turnieju

0

Nie chwal Orłow czesia po 30 minutach.

2

@Pawel13sz Polska USA Hiszpania

6

@mekston Byc moze. Nikt nie jest perfekcyjny. Ogolnie bardzo dobre zawody polaka

0

Tak swoja droga widzieliscie jak Marciniak ustawił do pionu De Paula xD? Przy Marciniaku argentynczyk wydawał sie malutki :)

0

@Striker Ototo :)

1

@Mns21 Po co nam ten kloc. Drugi Kessie

1

Trzeba sie oczu pozbyc na CzesioBall o 16.

7

Marciniak powinien finał dostac. Swietnie sedziuje póki co

18

Ilosc Higuainow w Argentynie musi sie zgadzac.

Lautaro Placek Martinez to dramat.

0

Zamiast Lautaro Lewy i byliby duuzo grozniejsi

1

Martinez ty placku v2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?