0

De paul,Kevin sam w domu i jakis Guido.

Kur z czym do ludzi? Krychowiak jest bardziej kreatywny

0

Patologia ten mecz.

Argentyna straszny tartak w pomocy i człapiacy Messi.

Polska i Arabia luzno wyjda z tej grupy

2

De paul chodzacy placek

Argentyna jest nijaka. Tam poza Messim i Lautaro nie ma kto zrobic akcji bramkowej

11

@PaPo Jak nie? Argentyna 6 pkt polska 4 a Meksyk 4 ale gorszy bilans bramkowy/bezposredni

2

Oby dzis Argentyna pewnie wygrała.

Fajnie by było gdyby ekipa Leo i Lewusa wyszła z grupy

3

Wyjdziemy czy nie ale nie skompromitowalisny sie. 4 pkt to dobry wynik a jeszcze mamy 1 mecz.

Nie lubie Czeska ale ten mundial bedzie udany tak czy siak. O stylu nikt potem pamietac nie bedzie

0

@Emhyr Czuje debila. Za dobrze sie powodzi ostatnio Ousmankowi

8

Polska liderem grupy xD

0

Kaminski super zmiana

3

Komentarz usunięty

1

Żenujacy sedzia.

0

Zmiany gruby zmiany...

0

Skoras na boisko oraz ktos za Casha

0

@DanielVeB Tak. Ale poki co na zero z tyłu xD

8

Nie da sie nie zrzygac jak sie widzi symulki arabow

1

Ha tfu na tych symulantow

1

Karma araby haha

1

Kulesza mam nadzieje ze po 3 meczu zwolni tego parodyste na ławce

1

Za wuja gralismy jak gralismy ale nie było tak zle jak teraz. Za Sousy tez lepiej to wygladało.

0

Jaka technika naszych... Patologia jak my jestesmy prymitywnie wyszkoleni

0

Dalej grajmy Krychowiakiem

1

CzesioOut tak profilaktycznie

1

Mecz o wszystko

Zostanie jeszcze mecz o honor.

0

Południowabrama to trenerski beton.

0

@TheNekro94 Cos w tym jest.

0

@Drozdu7 Plata i Preciazo z Ekwadoru

0

@FcPortoFan1999 TeamJankesi

0

Imponuja amerykanie. Jak sie ma trenera z prawdziwego zdarzenia to nawet nie trzeba wybitnych piłkarzy.

A u nas trener co 711 dzwonił do barbera i nie pamieta po kiego grzyba...

3

@Ali3231 Lucho top ;)

2

@LS Wygryw sie odezwał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?