5

@tristan87 Ten mecz trzeba obejrzec

23

@FabianMrozek Nie masz pojecia o piłce jesli tak uwazasz. Asysta z przypadku a reszta meczu tragedia.

Pedri dyrygował i rozgrywał.

34

@FabianMrozek Idz lepiej spac. W tym meczu Pedri był lepszy

0

Williams powinien wedke dostac za ta zmiane

1

@Chaoss W tym meczu? Tak

1

Pedri jest fenomenalny. Nakrył dzis Musiale

0

Bez błysku szkopy :)

3

5

Niestety Kanada w tyłach to dramat totalny :/

0

Trzeba oddac Chorwatom ze teraz dominuja. Swietny mecz Kramaricia

0

@Volk Balde spokojnie moze wejsc na podobny poziom

2

Where is Modric xD?

2

Buchanan to kocur.

1

Vamos Syrop klonowy!

1

https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-lysy-facet-z-ktorym-nikt-nie-chce-zadzierac-swiat-pod-wrazeniem-szymona-marciniaka/201090-n

Nie przepadam za Marciniakiem ale oddac mu trzeba ze jest dobrym sedzia i budzi respect u piłkarzy. Fajnie jakby finał dostał

0

Bono po hymnie został zmieniony?

2

O to skład RKS HUWDU

Staszak, Popek, Kródlewski, Skisło, Tchórglowski, Bobryk, tego nie pamiętam, Kiera, Szlam, Borubar

2

Dawac krzesła dymy beda

0

@Kgorecki2500 Bardziej chodzi o zaskoczenie :)

0

Kostaryka zrobiła Pearl Harbor japonii :)

3

0

Kostaryka nie jest tak słaba jak pokazał to mecz z Hiszpania. La Roja po prostu miała dzien konia jesli o skutecznosc chodzi. No i zwyczajnie sa na duzo wyzszym poziomie

6

@Proxi Watpie. Meksyk bedzie grał o zycie

1

Messi dał zycie swoim golem. Goat

10

@Conradxc Chory czy chory?

9

Szczerze styl z Arabia moze spokojnie wystarczyc na taka Argentyne

Nie zdziwie sie jak wyjda Polacy i Arabowie.

0

@macio_944 De paul od dawna gra syf. On jest gorszy w kreacji od krychowiaka

3

@arasz1819 Nie ma co bronic Leo i społki. Fatalnie graja

0

@macio_944 Zobacz pomoc. U nas jest bardziej kreatywna.

Kto to kur jest Guido Mcalister czy De paul?

0

To ile Kotletiko dało za placki z Udinese? Najpierw De paul potem Molina.

Niezle włosi wydymali Simeone xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?