Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tristan87 Ten mecz trzeba obejrzec
23
@FabianMrozek Nie masz pojecia o piłce jesli tak uwazasz. Asysta z przypadku a reszta meczu tragedia.
Pedri dyrygował i rozgrywał.
34
@FabianMrozek Idz lepiej spac. W tym meczu Pedri był lepszy
0
Williams powinien wedke dostac za ta zmiane
1
@Chaoss W tym meczu? Tak
1
Pedri jest fenomenalny. Nakrył dzis Musiale
0
Bez błysku szkopy :)
3
https://x.com/Piotrowicz17/status/1596896747736993797
Sedzia tez kopniaka zasadził xd
5
Niestety Kanada w tyłach to dramat totalny :/
0
Trzeba oddac Chorwatom ze teraz dominuja. Swietny mecz Kramaricia
0
@Volk Balde spokojnie moze wejsc na podobny poziom
2
Where is Modric xD?
2
Buchanan to kocur.
1
Vamos Syrop klonowy!
1
https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-lysy-facet-z-ktorym-nikt-nie-chce-zadzierac-swiat-pod-wrazeniem-szymona-marciniaka/201090-n
Nie przepadam za Marciniakiem ale oddac mu trzeba ze jest dobrym sedzia i budzi respect u piłkarzy. Fajnie jakby finał dostał
0
Bono po hymnie został zmieniony?
2
O to skład RKS HUWDU
Staszak, Popek, Kródlewski, Skisło, Tchórglowski, Bobryk, tego nie pamiętam, Kiera, Szlam, Borubar
2
Dawac krzesła dymy beda
0
@Kgorecki2500 Bardziej chodzi o zaskoczenie :)
0
Kostaryka zrobiła Pearl Harbor japonii :)
3
@patrykzmc2000 Oby.
0
Kostaryka nie jest tak słaba jak pokazał to mecz z Hiszpania. La Roja po prostu miała dzien konia jesli o skutecznosc chodzi. No i zwyczajnie sa na duzo wyzszym poziomie
6
@Proxi Watpie. Meksyk bedzie grał o zycie
1
Messi dał zycie swoim golem. Goat
10
@Conradxc Chory czy chory?
9
Szczerze styl z Arabia moze spokojnie wystarczyc na taka Argentyne
Nie zdziwie sie jak wyjda Polacy i Arabowie.
0
@macio_944 De paul od dawna gra syf. On jest gorszy w kreacji od krychowiaka
3
@arasz1819 Nie ma co bronic Leo i społki. Fatalnie graja
0
@macio_944 Zobacz pomoc. U nas jest bardziej kreatywna.
Kto to kur jest Guido Mcalister czy De paul?
0
To ile Kotletiko dało za placki z Udinese? Najpierw De paul potem Molina.
Niezle włosi wydymali Simeone xd