1

Pezzela duren jak odpadna to do kraju moze nie wracac xD

Jak mozna byc tak tepa dzida i faulowac w takim miejscu i czasie.

0

Argentyna broni honoru Ameryki południowej :)

3

Paredes to burak i po raz enty to udowadnia. Ale ludzi troche ponosi bo graja tu duze emocje i adrenalina.

0

@pluszek Dobrze sie czujesz?

0

Poka ktos co odwalił ten kretyn Paredes

1

Komentarz usunięty

1

Messi ZP loading xD

1

Zabawne były komentarze po meczu Brazyli z Korea a tu Faweli nimo a Leo i ekipa prowadza w w 1/4

1

Ale assistazo Leo :o

3

@John_Doe Najlepszy komentator

2

Szkoda ze Holandia akurat trafiła na Argentyne. Obie ekipy lubie ale no dla mnie to przedwczesny finał :/

@arasz1819 Messiaczek czy ekipa Van gaala

1

@Transu96 Moge postawic twoje?

1

Ja mam wrazenie z problemem Kanarkow to nie jakosc piłkarzy a po prostu mierny trener.

1

Brazylia podobnie jak Barca to w ostatnich latach przegrywy :/

1

@cchesterr43 W żałobie xd

1

A tak sie smiano z Argentyny xDDD

1

@koksik2700 Ano mieli ale gra nie porywa. Mecza sie mocno

2

No i jak widac lepszy rywal i Brazylia meczy bułe ;)

0

@John_Doe My mamy ograniczony potencjał kadrowy. Lewy powinien grac tak długo jak uzna za stosowne zwłaszcza ze w Barcelonie pokazuje klase

0

@Deviler To byłby samobój. Mozna Lewego nie lubic ale ktos musi gole strzelac a tego nie gwarantuje ani Milik ani Piatek

0

We wszech ogarniajacym burdelu na YT kanał Miedzinsky to absolutne komediowe złoto :)

Polecam zajrzec

3

Moim zdanien jak najszybciej powinna nastapic decyzja o przyszłosci Czesia. Mam nadzieje ze poleci.

0

@Destroyer_of_Worlds To czemu oczekujemy czegokolwiek skoro nie chca wydac kasy na fachowca?

7

@Bobo25 Sousa akurat potrafił zmobilizowac naszych na mecze z wielkimi a ze był szczurem to inna sprawa.

Mimo wszystko za jego kadencji gre naszych dało sie ogladac

3

@Ojciec5tkidzieci Wlazły top topów. Legenda Skry. Szkoda ze okradli Skre w meczu z Zenitem w finale LM.

2

Kur 37 mln kraj a my ciagle mamy problem by znalezc kompetentnego trenera. Nawałka to wyjatek potwierdzajacy regułe.

Jesli w kraju nie ma dobrego fachowca to kur wydajmy troche grosza na fachowca z prawdziwego zdarzenia a nie jakies Czeski czy inne Smudy

1

Czesiek wez pal gume.

0

1

@Mario96w No i to jest zarcik na poziomie :D

2

Wspaniała pogoda. Idealna na spacerek a po powrocie ciepła kawa z rumem. Co za cudowna pora roku :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?