Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pezzela duren jak odpadna to do kraju moze nie wracac xD
Jak mozna byc tak tepa dzida i faulowac w takim miejscu i czasie.
0
Argentyna broni honoru Ameryki południowej :)
3
Paredes to burak i po raz enty to udowadnia. Ale ludzi troche ponosi bo graja tu duze emocje i adrenalina.
0
@pluszek Dobrze sie czujesz?
0
Poka ktos co odwalił ten kretyn Paredes
1
Komentarz usunięty
1
Messi ZP loading xD
1
Zabawne były komentarze po meczu Brazyli z Korea a tu Faweli nimo a Leo i ekipa prowadza w w 1/4
1
Ale assistazo Leo :o
3
@John_Doe Najlepszy komentator
2
Szkoda ze Holandia akurat trafiła na Argentyne. Obie ekipy lubie ale no dla mnie to przedwczesny finał :/
@arasz1819 Messiaczek czy ekipa Van gaala
1
@Transu96 Moge postawic twoje?
1
Ja mam wrazenie z problemem Kanarkow to nie jakosc piłkarzy a po prostu mierny trener.
1
Brazylia podobnie jak Barca to w ostatnich latach przegrywy :/
1
@cchesterr43 W żałobie xd
1
A tak sie smiano z Argentyny xDDD
1
@koksik2700 Ano mieli ale gra nie porywa. Mecza sie mocno
2
No i jak widac lepszy rywal i Brazylia meczy bułe ;)
0
@John_Doe My mamy ograniczony potencjał kadrowy. Lewy powinien grac tak długo jak uzna za stosowne zwłaszcza ze w Barcelonie pokazuje klase
0
@Deviler To byłby samobój. Mozna Lewego nie lubic ale ktos musi gole strzelac a tego nie gwarantuje ani Milik ani Piatek
0
We wszech ogarniajacym burdelu na YT kanał Miedzinsky to absolutne komediowe złoto :)
Polecam zajrzec
3
Moim zdanien jak najszybciej powinna nastapic decyzja o przyszłosci Czesia. Mam nadzieje ze poleci.
0
@Destroyer_of_Worlds To czemu oczekujemy czegokolwiek skoro nie chca wydac kasy na fachowca?
7
@Bobo25 Sousa akurat potrafił zmobilizowac naszych na mecze z wielkimi a ze był szczurem to inna sprawa.
Mimo wszystko za jego kadencji gre naszych dało sie ogladac
3
@Ojciec5tkidzieci Wlazły top topów. Legenda Skry. Szkoda ze okradli Skre w meczu z Zenitem w finale LM.
2
Kur 37 mln kraj a my ciagle mamy problem by znalezc kompetentnego trenera. Nawałka to wyjatek potwierdzajacy regułe.
Jesli w kraju nie ma dobrego fachowca to kur wydajmy troche grosza na fachowca z prawdziwego zdarzenia a nie jakies Czeski czy inne Smudy
1
Czesiek wez pal gume.
0
@arsenallondyn0 Lublin
1
@Mario96w No i to jest zarcik na poziomie :D
2
Wspaniała pogoda. Idealna na spacerek a po powrocie ciepła kawa z rumem. Co za cudowna pora roku :]