1

Rodzinka Cr7 to do choroszczy sie nadaje xD

0

No Angole chociaz raz nie dajcie dupy. Argentyna Anglia to potencjalnie swietny finał

0

@Rust_Cohle Nadal lepsi niz hołota z Francji. Tam to dopiero bydło jest na stadionach

0

@Encore Za długo z Cr przebywał i co raz bardziej zenujacy sie robi

1

@Encore Odklejeniec xd

5

O co ten ból dupy Bruno i spółki? Sedzia wyniku nie wypaczył i dobrze prowadził te zawody nie to co Lahoz

2

@Firestone Ale retard xDDD

2

Z taka kadra odpasc z Marokiem to trzeba umiec ;)

0

Haha karma portugalczycy xD

0

@Rust_Cohle Dopiec @Encore musze bo sie udusze co xd

8

Ktos niech powie Iwanskienu ze na Showup zarobi wiecej ;)

0

@Encore Zgadza sie. To cecha ludzka

1

@mekston Wiem. Taki zarcik z mojej strony

1

Nie chce nic sugerowac ale ten sedzia nie pozwoli portugalii wygrac bo inaczej straci obywatelstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Muche ktora wolno leci

1

Krystyna na ratunek xD?

1

@Joe_Pesci Tez lubie zasypiac jak jest rzesko w pokoju

0

Z ciekowosci w zimie i przy obecnej cenie gazu etc uchylacie okno lekko przed snem?

Ja nie wyobrazam sobie spania bez uchylonego okna.

21

@norbi77 Obie strony sa winne ale robienie z Argentyny tych złych to zart

0

Lubicie posrane filmy? To polecam obejrzec 2 czesci pt Pan Wypadek :)

31

@Vintee Wez rozbieg i zrob baranka w sciane

0

@Sysia11 A kto im kazał szydzic z Argentyny?

0

@cold_play Niestety dało to 2 gole xd

15

20 pare lat brazylia czeka na medal a tymczasem Leo z 2 szansa na finał :)

Karma szybko wrôciła do Brazylii

1

Uff mamy to panowie mamy to!

0

Dobrze dobrze :)

3

Stawiac domy na Holandie te sytuacje sie zemszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?