Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rodzinka Cr7 to do choroszczy sie nadaje xD
0
No Angole chociaz raz nie dajcie dupy. Argentyna Anglia to potencjalnie swietny finał
0
@Rust_Cohle Nadal lepsi niz hołota z Francji. Tam to dopiero bydło jest na stadionach
0
@Encore Za długo z Cr przebywał i co raz bardziej zenujacy sie robi
4
https://www.meczyki.pl/newsy/powiem-to-co-mysle-pieprzyc-to-bruno-fernandes-zaatakowal-sedziego-meczu-portugalii/202016-n
Odklejka Bruno xD
1
@Encore Odklejeniec xd
5
O co ten ból dupy Bruno i spółki? Sedzia wyniku nie wypaczył i dobrze prowadził te zawody nie to co Lahoz
2
@Firestone Ale retard xDDD
2
Z taka kadra odpasc z Marokiem to trzeba umiec ;)
0
Haha karma portugalczycy xD
0
@Rust_Cohle Dopiec @Encore musze bo sie udusze co xd
8
Ktos niech powie Iwanskienu ze na Showup zarobi wiecej ;)
0
@Encore Zgadza sie. To cecha ludzka
1
@mekston Wiem. Taki zarcik z mojej strony
1
Nie chce nic sugerowac ale ten sedzia nie pozwoli portugalii wygrac bo inaczej straci obywatelstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore Muche ktora wolno leci
1
Krystyna na ratunek xD?
1
@Joe_Pesci Tez lubie zasypiac jak jest rzesko w pokoju
0
Z ciekowosci w zimie i przy obecnej cenie gazu etc uchylacie okno lekko przed snem?
Ja nie wyobrazam sobie spania bez uchylonego okna.
21
@norbi77 Obie strony sa winne ale robienie z Argentyny tych złych to zart
0
Neuer złamał noge :0
https://www.meczyki.pl/newsy/koszmarna-kontuzja-manuela-neuera-zlamal-noge-w-tym-sezonie-juz-nie-zagra/201986-n
0
Lubicie posrane filmy? To polecam obejrzec 2 czesci pt Pan Wypadek :)
31
@Vintee Wez rozbieg i zrob baranka w sciane
0
https://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-wybuchl-po-meczu-z-holandia-klotnia-z-van-gaalem-sprzeczka-w-trakcie-wywiadu-wideo/201966-n
Ale tam dymy były nawet po meczu xD
0
@Sysia11 A kto im kazał szydzic z Argentyny?
0
@cold_play Niestety dało to 2 gole xd
15
20 pare lat brazylia czeka na medal a tymczasem Leo z 2 szansa na finał :)
Karma szybko wrôciła do Brazylii
1
Uff mamy to panowie mamy to!
0
Dobrze dobrze :)
3
Stawiac domy na Holandie te sytuacje sie zemszcza