1

Carrasco parodia piłkarza w tym meczu

5

Czy Kanada ma lepszych piłkarzy od nas? Nie.

Kanada ma fachowca na ławce który zrobił dobra druzyne a Polacy graja prymitywny football...

3

0.7 chłodz sie xD

2

Balde kozak a gavi bravissimo

0

Brawo za walke dla Ferrana

0

@mextexperu Piłes? Nie pisz.

5

Oby Hiszpania dała rade.

1

Tyle sytuacji i 2-1 w dupe xD

6

@MesQueUnClub96 Oddaj obywatelstwo :]

0

Ilkay mógłby na 2 sezony przyjsc do Barcy. Lubie go od BVB :)

1

@Comfortable_ A po polsku xd?

0

Smierdzi golem dla Niemiec

0

Gvardiol kozak stoper.

0

@Joe_Pesci Nitro to niezły bezbek

0

@Pedri16Future Rozwiniesz?

2

@Deviler Brac i sie nie zastanawiac. Widac ze to facet majacy pojecie o piłce i trenerce

36

Przykre jest to ze majac naprawde solidnych piłkarzy gramy gówno jak Katar.

Nikt mi wmówi ze nie moglibysmy grac jak np Arabia czy Tunezja. U nas nie ma w ogole schematów a wszystko jest improwizowane. Czesiek musi poleciec po Mundialu i trzeba brac trenera Arabii.

Dosc mam ogladania lagi na lewego i meczenia buły z kazdym

1

Nawet na tle Australii wygladamy jak amatorzy... Co za wstyd

2

@IronSanHybrid To jest fakt. Nie ma za co bic braw. Beznadziejny mecz z rownie słabym meksykiem.

4

@Deviler Za bycie beznadziejnym

0

Oczy krwawia. Cudowne "widowisko"

0

@Cotutajsiedzieje Meksyk prôbuje polska dziaduje

2

Za wuja lepiej grali xD

2

Szkoda gadac szkoda strzepic ryja

0

Czesiowi wyszedł tylko baraz ze Szwecja

4

Czesio711ball :)

0

Poza katarem to my jestesmy najbardziej ubodzy piłkarsko

1

Jestesmy uposledzeni z piłka i bez...

1

Jestesmy dziadami

0

@spacer Wyglada tragicznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?