13

Szymanski spokojnie mógłby grac w takim betisie czy sociedad. Ma chłop talent a @Janiama miał o zgrozo racje ze Szymanski>>Puig

0

@michal26 Nie lubie Papszuna. Wole Legie na tronie niz Rakowa ale szansa na to jest mała

0

Wstyd ze to pisze ale z dwojga złego wole Legie niz Slask. Legia po 3 pkt

0

@ForcaBarca12 Za drągowskiego pojedzie i nie wiem w sumie po co.

0

@Danny Gaucho Ja wiem ze Gikiewicz tez czub ale z dwojga złego wole Gikiewicza

0

Oby kulesza miał jajca i pogoni Czeska po mundialu bo wstyd jak uj powołujac Jedze czy Grabare.

Tobiasz z Legii o wiele bardziej by pasował chociazby ze wzgledu na charaktet.
Juz bym chyba wolał Gikiewicza niz jego.

0

@takisobiektos Chociazby ze wzgledu na jego charakter. Pomijajac juz ze sa lepsi niz on.

Tobiasz czy nawet Gikiewicz

1

@Encore Po co tego bezbeka promuja... On nie powinien grac w młodziezówce a co dopiero dostac powołanie do Kataru...

Byle do mundialu i potem Czesiek out

0

Roma ty memie... By was szlag jasny trafił...

1

@FcPortoFan1999 Dzieki bogu. Z rodzinka za sterami Wisła sie nie podniesie

2

Drugi mecz pod rzad gdy Kuciak wali samobója plecami xD

1

Trup Miedzi Legnica jest reanimowany. Jesli wygraja to jest szansa ze w 2 czesci sezonu utrzmaja sie

3

@DonMatteo901 Kolejny odklejeniec.

20

@lucas/catalan Nie dziwi mnie ze ty takich rzeczy nie rozumiesz. Palenie flag obojetnie jakich jest oznaka małego iq. Narodowcy to jedna z najgłupszych grup społecznych w tym kraju

0

@FcPortoFan1999 Warta zasługiwała na punkt w tym meczu

0

Warta zdominowała Stal. Ale ten Szulczyk to kozak trener. Niby młody ale naprawde robi wrazenie jego praca

13

@cris2706 Top topów

0

@MESSIah16 Ojciec sie w grobie przewraca

0

@Roobo No babeczka niczego sobie

1

1

@Inko Nawet kur nie chce mi sie tego po raz enty tłumaczyc. Jesli wy nie widzicie w tym nic złego to nie ma sensu ciagnac tego watku dalej.

1

@takisobiektos No tak lepiej dac przyzwolenie na rasizm. Jesli ktos tu pieprzy głupoty to ty ziomus i polecam sie zapoznac z sytuacja

0

@Mario96w No chyba sa granice kur przyzwoitosci. Nie chodzi o wyzwiska a odgłosy jakie te łby wydawali w kierunku piłkarza mimo ze Yeboach tez jest czarnoskóry i gra w slasku. Ja nie jestem fanem szukania wszedzie rasizmu ale nie ma chyba lepszego przykładu jak to co sie tam wydarzyło

1

Piłkarze slaska i ich trener to obrzydliwe kanalie. Mieli szanse zachowac sie fair i zejsc z piłkarzami do szatni a wyszlo na idiotów cieszac sie z wygranej przy kibicach którzy imitowali odgłosy małpy w kierunku piłkarza sandecji mimo ze u nich tez gra czarnoskóry piłkarz.


Dla mnie jest to skandal i slask i piłkarze oraz trener powinni dostac po dupie bo dali przyzwolenie na rasizm.

0

Co tam macie na obiadek?

Ja sobie wcinam spaghetti :)

3

@VegetaPolska Tak tylko ty. Jedza to boiskowy przygłup

2

@krzysiobyczek Łatwiej zapytac kogo z białych nie zbanowali

2

@89kamil Dziwnie piszesz Vinicius madryciaku

0

Pytanko sprzedaja gdzies jeszcze lifta brzoskwiniowego xd?

0

@TheNekro94 Nie grzesz pan. Wedzone sery to jedyne sery jakie toleruje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?