5

@FCB24 Kolejny... Ah shit here we go again

1

@Survier Powtarzasz sie. Tobie tez potrzebny specjalista :)

1

Komentarz usunięty

0

@Survier A ty długo myslałes nad swoimi wypocinami na temat Xaviego? Nie odpowiadaj.

Zle sie wyraziłem ale wiadomo o co mi chodziło

5

@Encore W życiu. Iniesta moim zdaniem krótsza kariera ale był lepszym piłkarzem no i to był magik. Tak samo Xaviego uwazam za lepszego piłkarza

1

@PatrykBarca Za Bruno mozna pomyslec

1

@Kgorecki2500 Ja tez. Miedzinsky top youtuber. A serial kozak

0

@El dominatore Po prostu zobacz na cda. Taka mroczna animowana komedia

0

Helluva boss bardzo fajny animowany mroczny serial :)

1

@bartas97 Żenujace jak wypowiedzi Papszuna z wyjatkiem tej o bonku.

4

@Luciano99 Bede rzygoł. Dzieki za zafundowanie koszmarów przez kolejny tydzien

1

@Emhyr Co to za random?

0

@urbipl Wtf co to za rzez?

6

@ranger3120 Zaraz pan bana wyłapiesz za to xD

8

@Kessie I cyk odszkodowanie i autograf xd

1

@Bruti Dno i kilometr mułu

0

@Medium Wiem i o to mi chodziło. Pozbyli sie goscia z chora tygodniówka i duzym ego

1

Pogba podobno z nowym urazem. A sie chłop szklany zrobił. MU zrobiło dobry interes pozbywajac sie go

1

@GeneralXavi Nope. Spróbuj przez apke ale nazwy nie pamietam

0

@GeneralXavi Crawling i In the end oraz Numb topka LP ;)

0

@bartas97 Lepiej spójrz na pajaca jr

1

Ci sedziowie sa uposledzeni.

3

@Tasde Prawda boli?

2

@maroon Moze inaczej. Seriale sa po prostu gówniane i nie polecam ich ich ogladac jesli ktos czytał ksiazki

3

@Jakchcesz Rop swoja głupota w finale przycmił nawet Wieska s2 :)

18

Wiedzmin i Pierscienie władzy.

Dwa cudowne uniwersa o niewyobrazalnym potencjale zniszczone przez Netfliksa i Amazon.

Lepiej by było gdyby te 2 "dzieła" w ogóle nie powstały w takiej a nie innej formie.

0

W jakich godzinach chodzicie na cmentarz? Ja zawsze jak sie robi ciemno. Wtedy najlepszy klimat jest :)

1

@Lola120 Moze to wina łóżka? Podstawa zdrowego snu jest dobrze dobrany materac.

12

@Kgorecki2500 Bylismy. Na litosc boska to ze gra sie nie kleiła jak z Villareal nie znaczy ze lepsi nie bylismy.

11

Bo była. Wiecej szans na bramki i gol w 90 min chyba to potwierdzaja? A to ze był to ciezki mecz to inna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?