Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FCB24 Kolejny... Ah shit here we go again
1
@Survier Powtarzasz sie. Tobie tez potrzebny specjalista :)
1
Komentarz usunięty
0
@Survier A ty długo myslałes nad swoimi wypocinami na temat Xaviego? Nie odpowiadaj.
Zle sie wyraziłem ale wiadomo o co mi chodziło
5
@Encore W życiu. Iniesta moim zdaniem krótsza kariera ale był lepszym piłkarzem no i to był magik. Tak samo Xaviego uwazam za lepszego piłkarza
1
@PatrykBarca Za Bruno mozna pomyslec
1
@Kgorecki2500 Ja tez. Miedzinsky top youtuber. A serial kozak
0
@El dominatore Po prostu zobacz na cda. Taka mroczna animowana komedia
0
Helluva boss bardzo fajny animowany mroczny serial :)
1
@bartas97 Żenujace jak wypowiedzi Papszuna z wyjatkiem tej o bonku.
4
@Luciano99 Bede rzygoł. Dzieki za zafundowanie koszmarów przez kolejny tydzien
1
@Emhyr Co to za random?
0
@urbipl Wtf co to za rzez?
6
@ranger3120 Zaraz pan bana wyłapiesz za to xD
8
@Kessie I cyk odszkodowanie i autograf xd
1
@Bruti Dno i kilometr mułu
0
@Medium Wiem i o to mi chodziło. Pozbyli sie goscia z chora tygodniówka i duzym ego
1
Pogba podobno z nowym urazem. A sie chłop szklany zrobił. MU zrobiło dobry interes pozbywajac sie go
1
@GeneralXavi Nope. Spróbuj przez apke ale nazwy nie pamietam
0
@GeneralXavi Crawling i In the end oraz Numb topka LP ;)
0
@bartas97 Lepiej spójrz na pajaca jr
1
Ci sedziowie sa uposledzeni.
3
@Tasde Prawda boli?
2
@maroon Moze inaczej. Seriale sa po prostu gówniane i nie polecam ich ich ogladac jesli ktos czytał ksiazki
3
@Jakchcesz Rop swoja głupota w finale przycmił nawet Wieska s2 :)
18
Wiedzmin i Pierscienie władzy.
Dwa cudowne uniwersa o niewyobrazalnym potencjale zniszczone przez Netfliksa i Amazon.
Lepiej by było gdyby te 2 "dzieła" w ogóle nie powstały w takiej a nie innej formie.
0
W jakich godzinach chodzicie na cmentarz? Ja zawsze jak sie robi ciemno. Wtedy najlepszy klimat jest :)
1
@Lola120 Moze to wina łóżka? Podstawa zdrowego snu jest dobrze dobrany materac.
12
@Kgorecki2500 Bylismy. Na litosc boska to ze gra sie nie kleiła jak z Villareal nie znaczy ze lepsi nie bylismy.
11
Bo była. Wiecej szans na bramki i gol w 90 min chyba to potwierdzaja? A to ze był to ciezki mecz to inna sprawa