2

Oscypek gigachad. Nie ma lepszego sera nawet nie ma o czym dyskutowac :]

3

No nic ide ogladac Atletiko do snu. Dobranoc LaBambo

1

@FcPortoFan1999 Moze sie to odbic czkawka jak LM nie bedzie

1

@sendesara Fakt. Lepiej kur sie cofac w rozwoju xD

1

Ile jeszcze Kotletiko wytrzyma nim zwolni Cholo?

0

@Kazragore Filip V bodajze

0

@Encore Mamy 2022 i Kante to nie ten sam piłkarz. Nie dosc ze szklany sie zrobił to i grał słabo.

0

@Encore Kante? Jak niby odczuja jak jak grał to beznadziejnie. Predzej Pogby odczuja bral niz Kante

0

Co to sie stało ze Setien i jego ekipa prowadza? Ruszyła maszyna?

1

Ciekawostka

Piatek 13 czy wiecie czemu uwaza sie ta date za pechowa?

Jedna z teorii mówi o tym ze wywodzi sie to jeszcze z czasów zakonu templariuszy. W piatek 13 kosciół przeprowadził masowa czystke gdyż zakon za bardzo sie wzbogacił i zrobili sie niewygodni dla władców i samego koscioła.
Ostatni wielki mistrz zakonu Jaques de molay przed spaleniem przeklał papieza który po roku wąchał kwiatki od spodu

Data ta w roku wystepuje od 1 do 3 razy :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys To chyba najgorszy papiez od dawna. Benedykt miał klase i abdykował. A ten sie kompromituje co chwile

3

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@RosjaninBut Nie bez powodu jest to najpotezniejsza i najbardziej rozwinieta technologicznie armia. Kupe szmalu w to pakuja i dobrze

0

Szkoda tej Sevilli. Sociedad obrzydził ten mecz strasznie az szkoda ze el nesiry nie trafił na 2-2

0

Brzeczek to słaby trener bez dwóch zdan. Natomiast nie oznacza to ze bedzie kiepskim ekspertem. Czy wuja podoła? Mysle ze nie bedzie tragicznie. Na pewno ma wieksze kompetencje od "Ekspertów" z polsatu. Tylko pytanie brzmi czy udzwignie ciezar bo z krytyka to sobie za bardzo nie radzi.

0

Sevilla psycha sitting. Byłyby jaja jakby spadli xd

1

@Mario96w W sumie racja

0

Jest jakis PO w La Masii godny uwagi? @ViscaBarca123

17

@Kessie Daleko od noszy rewelka

4

@Firestone Mógłby nagrac o nim odcinek :)

12

@Emhyr Gorzej. To Kamerunski Borek

3

Motor lublin wyeliminował Wisłe xDD

0

Czy waszym zdaniem Balde powinien pojechac do Kataru kosztem Gayi lub Alby? Moim zdaniem zdecydowanie tak.

30

@BorzyKrzys Serio wam to przeszkadza? Odrobine empatii by sie przydało

0

@Roni/VEB Przypomniec ci ile takich głupot Etoo gada? Chociazby o Henrym i Anelce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?