0

Otworzyłem ten link do filmiku co chłop dosłownie głowe stracił i żałuje...

20

Balde zasłużył na wyjazd. Przebojem wszedł do pierwszego zespołu i nawet na PO dawał rade i był lepszy niz Bellerin...

Oby bez kontuzji wrócił ale fajnie ze dostał awaryjne powołanie. To nagroda za jego dobra gre

1

@NaFazieHitman Zabawne. Alkohol jak kazda inna rzecz spozywana z umiarem nie zaszkodzi.

7

@Kgorecki2500 Piwo to boski trunek. Nie grzesz pan

4

Nazwanie Rooneya szczurem przez Ronaldo to juz wyzszy poziom zidiocenia Cr. Zero szacunku do klubu i byłych kolegów a przeciez nie obrazali go tylko stwierdzili fakty.

1

Nie jestem wielkim fanem Harrego Pottera ale fajnie po kilku latach wrocic do ksiazek.

Wiezien Azkabanu i Czara ognia najlepsze moim zdaniem.

0

CzesioBall w pełnej krasie. Dramat i wstyd oraz hanba.

0

No powiem ze lekki strach bo ja z Lublina jestem. Oby nie było wiecej takich "niespodzianek"

3

@Kgorecki2500 Najlepszy Assasin obok Ezio :)

1

Ah shit here we go again.

Znowu ceny pojda w góre bo ludzie sie rzuca po srajtasmy makarony cukry etc...

1

@Kgorecki2500 Zbłakane a nie wystrzelone celowo w Polske. Jest to czeste zjawisko na tego typu wojnach niestety

2

Czasem dobrze jest byc czubkiem if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Raczej na pewno po tym incydencie wsparcie Ukrainy bedzie jeszcze wieksze.

2

Polska miszczem polski

1

@tomek8756 Tylko Jesien i Wiosna

0

@Azrik Podatki :)

9

@Joe_Pesci Nitro to kretyn.

0

@hayek Nie mówiny tu o umiejetnosciach bo ma wielkie tylko o zachowaniu

1

8

Nieważne jak mówia ważne by mówili. Krystyna chyba to chciał osiagnac bo nie znajduje innego powodu by sie tak skompromitowac.

2

@arasz1819 Piekne podsumowanie xD

2

Niby taki skromny ten Mapet a ciagle jakies z nim problemy sa. Oj charakterkiem pasowałby do Realu.

0

@damianex10 Tam powinno byc wypier... ;)

0

@Katalończyk 99 Zebys sie nie zdziwił. To jest poryta rodzinka

4

Ciekawe jaka głupotke odpali Siostra Crystyny xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 Uprawianie hazardu to głupota

39

Ahaha pod koniec kariery Krystyna pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Skostniały Narcyz który nie rozumie ze jego czas minał i pluje na klub który go wypromował.

Co za żenujacy typ

4

@Janiama Uuu groznie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?