La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2066 Culés

8

Za niecały miesiac wszystkie 3 czesci Lotra beda miec min 20 lat.

Niesamowita jest ta trylogia a jeszcze bardziej zadziwia fakt ze efekty w trylogi Jacksona nawet dzis robia wrazenie. Wychowałem sie na tych filmach a potem dorwałem sie do ksiazek.

Niesamowia muzyka i klimat Lotra to cos nie do podrobienia co niestety udowadnia Hobbit i Parodia w postaci Ring of Power.

Uwielbiam wersje rezyserkie bo im dłuzszy lotr tym moim zdaniem lepszy.

Ulubione sceny to Bitwa o Helmowy Jar,Bitwa na polach pelennoru i Nazgule w ruinach wiezy Amon Sul.

0

@Sulimo Nie jestem tak wielkim fanem jak Ty. Jednak zgadzam się całkowicie. Arcydzieło kinematografii i zdecydowanie jedne z najlepszych filmów ever. Ulubione sceny to oczywiście szarża Rohanu pod Minas Tirith, Aragorn wychodzący przeciw bandzie Uruk hai, i wiele innych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?