La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

0

A propo Margot długi czas nie rozumiałem jej fenomenu.

Az do czasu gdy obejrzałem 2 czesci Legionu samobójców i naprawde jako Harle Quinn zrobiła niesamowite wrażenie i szczerze chyba zrozumiałem co ludzie w niej widza. Ma w sobie cos hipnotyzujacego.

Podobnie miałem z Daddario tez po czasie doceniłem ja ;)

7

@Sulimo Ja Daddario od razu doceniłem gdy zobaczyłem jej dwa argumenty

1

@Sulimo Daddario akurat jest średnia aktorsko. Margot conajmniej półkę wyżej. No i blondynka. Takie aktorki zawsze są rozchwytywane.

0

@BorzyKrzys Daddario owszem niżej ale urody jej odmówic nie można.

Znajde chwile to zobacze jeszcze ptaki nocy bo nie wyobrazam sobie teraz innej Harley Quinn.

1

@Sulimo Daddario to ma fenomenalne dwie pary oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ranger3120 No bimbały to ma top :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?