Zastanawiałem się co wymyślicie na zapowiedź meczu.To zdjęcie to jest rekord. Przeszliście samych siebie. Może i wygrają jedną bramką albo dwiema żeby wyjść z tego przegranego dwumeczu z honorem.
Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.
Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.
Prasa zawsze szuka sensacji. Po przeczytaniu fragmentów tych artykułów nie zdziwię się jeśli za kilka dni ktoś wprost napisze że messi w ogóle nie chciał tam jechać co dla mnie będzie już kompletną bzdurą...
spodziewałem sie ciekawszego widowiska. moim zdaniem zdecydowanie zabraklo finezji. przez wiekszosc spotkania bylismy swiadkami niestrudzonego oblezenia pola karnego gosci. krolewscy skutecznie zamykali sie i przeszkadzali naszym w dojsciu do bramki. Mysle ze lepiej dla widowiska bylo by gdyby w 1 czesci spotkania drenthe jednak wykorzystal ta 100% sytuacje gdy byl sam na sam z valdesem. wtedy byc moze real bardziej by sie otworzyl i zobaczylibysmy festiwal bramek. tak czy inaczej serce sie raduje. za zdrowie Barcy !!!!
Komentarze
1
Muszę odszczekać wszystkie swoje komentarze z trzech tygodni.
0
Zastanawiałem się co wymyślicie na zapowiedź meczu.To zdjęcie to jest rekord. Przeszliście samych siebie. Może i wygrają jedną bramką albo dwiema żeby wyjść z tego przegranego dwumeczu z honorem.
8
Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.
6
Potknięcie? Atletico to nie jest granada żeby się na nich "potykać". Sądzę, że należy uszanować każdy inny wynik niż srogi wpi*****.
0
Wygrywacie konkurs żartów :)
8
Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.
6
Potknięcie? Atletico to nie jest granada żeby się na nich "potykać". Sądzę, że należy uszanować każdy inny wynik niż srogi wpi*****.
1
Muszę odszczekać wszystkie swoje komentarze z trzech tygodni.
0
Prasa zawsze szuka sensacji. Po przeczytaniu fragmentów tych artykułów nie zdziwię się jeśli za kilka dni ktoś wprost napisze że messi w ogóle nie chciał tam jechać co dla mnie będzie już kompletną bzdurą...
0
spodziewałem sie ciekawszego widowiska. moim zdaniem zdecydowanie zabraklo finezji. przez wiekszosc spotkania bylismy swiadkami niestrudzonego oblezenia pola karnego gosci. krolewscy skutecznie zamykali sie i przeszkadzali naszym w dojsciu do bramki. Mysle ze lepiej dla widowiska bylo by gdyby w 1 czesci spotkania drenthe jednak wykorzystal ta 100% sytuacje gdy byl sam na sam z valdesem. wtedy byc moze real bardziej by sie otworzyl i zobaczylibysmy festiwal bramek. tak czy inaczej serce sie raduje. za zdrowie Barcy !!!!